Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by juancarlos
dla mnie na pierwszy rzut oka bardzo fajnie wygladaja Golden State Warriors -2 przeciwko 76ers. Poki co biore to na pewno, poki utrzymuje sie taki spread i taki kurs na owe zdarzenie wink

Kompletnie nie kumam kursów na ten mecz ... wczoraj Wojownicy -2,5 z bedącymi w świetej formie Wizards a dziś -3 z zespołem węgla i papy 76ers laugh

GSW złapali wiatr w żagle, do ekipy wrócil Al Harington, Davis w gazie , cała ekipa bardzo skuteczna - wczoraj ponad 50% z gry
+ 50% za "3" 16/31 shocked a kto z drugiej strony ? laugh Phila ktora jest na szarym końcu większości statystyk:

Niecałe 90 pkt na mecz
Skuteczność z gry ledwo ponad 40%
Skuteczność za 3 ledwo ponad 30
Skuteczność z lini rzutów wolnych ledwo 70 %

Obraz nędzy i rozpaczy jednym słowem (czy dwoma)Porostu nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wygrana gości ponad 10 pkt więc -3 biore bez dwóch zdań ... martiw tylko jedno ... te typ będzie na wszystkich nocnych kuponach grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
kosz Houston Rockets - Denver Nuggets kosz

Nie zgadzam się z opinią jednego z kolegów odnośnie typu na Denver.
Houston po serii sześciu porażek powinno się dziś odrodzić (T-Mac już gra po perypetiach zdrowotnych).
Bardzo fajnie do zespołu wprowadza się Scola (wczoraj 20pkt), razem z Mike'm James'em stanowią o sile rezerwowych drużyny z Teksasu. Jednak są oni tylko dodatkiem do świetnego duetu Yao $ T-Mac, który poprowadzi dziś Rakiety do pewnego zwycięstwa nad Nuggets, którzy chyba mają leciutki dołek formy (przegrana w LAC 90:101 i nikła wygrana u siebie z Minnesotą 99:93)

Typy na ten mecz:
Houston - Denver @ 1,50

Póki co tyle ode mnie
Pozdrawiam papa
c.d.n.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Ja tez zamierzam dzis zagrac na GSW ale troszke boje sie ze to bedzie "masowy typ" i zeby to tylko nie byla masowa wtopa.

Poza tym co do meczu Houston - Denver to ja zamierzam zagrac Denver +5. Juz kiedys pisalem ale dla mnie Denver ma wszystko i strzelcow (AI , Carmelo) i graczy podkoszowych ktorzy niezle bronia ( Camby,K.Martin) , niezle rezerwy (J.R.Smith,Najera) zal tylko ze kontuzje maja Nene ( choc mocno przeplacany) i niezly strzelec Kleiza. W Houston prawdopodobnie nie zagra Bonzi Wells.

Mysle tez ze dzis Dallas wroca na wlasciwe tory, wczoraj fatalna skutecznosc, mysle ze drugi dzien pod rzad tak zle nie bedzie a kurs nie najgorszy.


PODSUMOWUJAC:
Philadelphia - Golden State Warriors 2 1,80
Houston - Denver (+5) 2 1,90
Milwaukee - Dallas 2 1,55
i dodatkowo lzej
New York (+3) - Chicago 1 1,90
LA Clippers - New Orleans 2 1,80

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Originally Posted by vonseb
Ja tez zamierzam dzis zagrac na GSW ale troszke boje sie ze to bedzie "masowy typ" i zeby to tylko nie byla masowa wtopa.

Poza tym co do meczu Houston - Denver to ja zamierzam zagrac Denver +5. Juz kiedys pisalem ale dla mnie Denver ma wszystko i strzelcow (AI , Carmelo) i graczy podkoszowych ktorzy niezle bronia ( Camby,K.Martin) , niezle rezerwy (J.R.Smith,Najera) zal tylko ze kontuzje maja Nene ( choc mocno przeplacany) i niezly strzelec Kleiza. W Houston prawdopodobnie nie zagra Bonzi Wells.

Mysle tez ze dzis Dallas wroca na wlasciwe tory, wczoraj fatalna skutecznosc, mysle ze drugi dzien pod rzad tak zle nie bedzie a kurs nie najgorszy.


PODSUMOWUJAC:
Philadelphia - Golden State Warriors 2 1,80
Houston - Denver (+5) 2 1,90
Milwaukee - Dallas 2 1,55
i dodatkowo lzej
New York (+3) - Chicago 1 1,90
LA Clippers - New Orleans 2 1,80

nie zgodzię się co do typu na Denver, wczoraj do 6 nie spałem czekając aby wygrali mi po 1.1 wink z Minnesotą, Iverson miał skuteczność gorszą od graczy Prokomu, trójki za nic nie wchodzą i nawet nie ma kto ich rzucać....

Orland- Miami

osobiście w toto znalazłem linię 87 punktów na Miami, no proszę spokojnie przeskoczą, tym bardziej po wczorajszym świetnym niestety meczu w ich wykonaniu:( tutaj bym się skupił na hc na Miami niż na Denver

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
[Linked Image] vs [Linked Image]


Wojownicy po wczorajszym pokonaniu Washington Wizards, przeniosa sie ze stolicy do Philadelphii, by podjac tamtejszych 76ers. Obie druzyny, po 10 rozegranych spotkniach, prezentuja sie obeceni bilansem 3-7.

Kibicow GSW z pewnoscia rozczarowal slaby start ich ulubiencow. Zespol pierwsze 5 pojedynkow zakonczyl porazkami i pierwszym zespolem z jakim byli w stanie sie uporac, byli Clippers. Po tym meczu, podopieczni Dona Nelsona pojechali do Toronto, gdzie zagrali z Raptors. Wygrali. Ale co wazniejsze, pierwszy raz w tym sezonie ujrzelismy na parkiecie Stephena Jacksona - wazna postac Wojownikow. Od powrotu tego zawodnika do skladu, GSW zagrali 4 spotkania. 3 z nich wygrali, a polegli tylko z samymi Boston Celtics. Razem z Baronem Davisem i Alem Harringtonem beda bardzo grozni.
Wczorajszy wieczor i pojedynek przeciwko Wizards to przede wszystkim swietny wystep Davisa. Obronca GSW zaliczyl triple-double, rzucajac 33 punkty, 15 razy asystujac i 11-krotnie zbierajac pilke! Niemale znaczenie miala przy tym wyczynia bardzo dobra skutecznosc rzutow za 3. Davis we wczorajszym meczu zanotowal 5/8 takich celnych rzutow. Ogolnie caly zespol w tym elemencie gry pokazal sie z bardzo dobrej strony. 16 trafionych trojek na 31 prob, a co za tym idzie skutecznosc minimalnie powyzej 50%. Widac, ze Warriors wchodza na dobry tor, a powrot Jacksona mial spory wklad w osiagane przez druzyne wyniki.

Z drugiej strony parkietu, stana dzisiaj koszykarze 76ers. Zespol malo stabilny, grajacy raczej nieciekawa koszykowke i notujacy nienajlepsze wyniki. I w przeciwienstwie do Warriors, zespol bez wiekszej nadziei na poprawe gry i wynikow. Odkad z Philadelphii odszedl Iverson, druzyna nic wielkiego nie pokazuje. Samym Iguodala za duzo nie zdzialaja. I dzisiaj, i w calym sezonie...

Zaufam dzisiaj gosciom. Sa w formie, powrocil Jackson, ktory gra bardzo dobrze. Do tego Harington i Baron Davis. Dla mnie wynik moze byc tylko jeden. Buki rano daly nam przedswiateczny, maly prezent, w postaci zaledwie 2-punktowego spreadu na GSW. Teraz juz linia i kursy troszke wariuja, czego sie spodziewalem. Na szczescie juz zagralem smile teraz tez mysle, ze mozna smialo probowac. Jedynym mankamentem tego typu jest fakt, o ktorym wspomnial juz Stoin - to bedzie masowka dzisiejszej nocy z NBA i co do tego nie mam zadnych watpliowsci.


Moj typ: Golden State Warriors -2 1.88


*********************************************************


Co do innych pojedynkow, to zapowiada sie ciekawa gra Denver @ Houston. Myslalem o postawieniu, po raz kolejny juz, na Rakiety. Nie pasuje mi ich seria 6L smirk to nie jest druzyna na kolejna porazke. T-Mac wrocil i ma sie dobrze smile tylko to Denver na przeciwko...Graja w tym sezonie naprawde fajna koszykowke, bo maja kim grac. Na obwodzie szaleja Iverson i Carmelo, pod koszem swoje robia Kenyon Martin i Camby. Kurs na ML za maly, wiec ja nie gram. Choc czuje w kosciach dzisiaj wygrana Rockets wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Memphis Grizzlies – Washington Wizards
Typ: 1 (-5.5pkt)
Kurs: 1.90
Buk: Unibet
Stawka: 6/10

W Memphis na obecny sezon skompletowano ciekawą drużynę. Jednak dotychczasowe wyniki są dużo poniżej możliwości „Niedźwiadków“. Dlatego też spodziewam się, że w starciu z pozbawionymi swojego lidera (Arenasa) „Czarodziejami” miejscowi powinni poprawić swój bilans zwycięstw. W poprzednich latach gospodarze regularnie, wysoko ogrywali drużynę ze stolicy. Dziś powinno być podobnie, a swoją cegiełkę dołoży zmęczenie gości, którzy przez ostatnie cztery dni podróżowali na linii: Waszyngton – Charlotte – Waszyngton – Memphis.

kosz Philadelphia 76-ers – Golden State Warriors
Typ: 2 (-3.5 pkt)
Kurs: 1.98
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

„Wojownicy“ od czasu powrotu kontuzjowanego Stephena Jacksona z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej i nadrabiają stracony dystans z pierwszych spotkań. Wiele zapowiada, że podopieczni Dona Nelsona dopiszą dzisiaj kolejne zwycięstwo, gdyż miejscowi 76-ers, to bardzo słaba drużyna, w której brak indywidualności. W zespole gości za taką z pewnością uchodzi Baron Davis, który jest w oszałamiającej formie i także dzisiaj powinien skutecznie dowodzić kolegami.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
5-4 +6.08

#10
Boston 1-12 @2.10 4/10 willhill Przed sezonem myslalem, ze z duzej chmury bedzie maly deszcz, ale Celtowie z meczu na mecz potwierdzaja, ze juz w 1 sezonie sa w stanie walczyc przynajmniej o mistrzostwo wschodu. Ubieglej nocy zmiazdzyli Lakersów, a ta machina naprawde dobrze sie sprawowala. Z niecieprliwoscia czekam na spotkania Bostonu z zespolami pokroju Pistons, Mavs i Spurs, kiedy to wyjdzie ich prawdziwa wartosc. Narazie obowiazuja zasada 1 za wszystkich, wszyscy za jednego. Kazdy jest w stanie sie poświecac... jednak watpliwe zeby byli w stanie utrzymac taka swietna atmosfera przez caly sezon. Mniejszy lub wiekszy konflikt w sezonie to niemal pewnik. Bobki to nie ogóry... jednak kilka punktów wiecej powinien zdobyc Boston.

#11
Miami +7 @1.962 6/10 Miami @3.70 2/10 Miami 1-12 @4.50 1/10 Mój typ dnia. Jeszcze tydzien temu taki typ bylby nie do pomyslenia... jednak mam wrazenie, ze sporo sie zmienilo wczorajszej nocy. Flash zagral swietne zawody...Szak tez dobrze sobie radzic z Yao. Nawet Ricky Davis nie odstawal, chociaz nadal utrzymuje, ze to najgorszy defensor w lidze. Magic graja chyba lepiej, niz potrafią. 7-1 na wyjazdach musi budzic respekt.. dzisiaj jednak czeka ich naprawde ciezka przeprawa. Howard bedzie mial pod koszem rownorzednego rywala, a to glowna strzelba wsrod medżików. Moim zdaniem zapowiada sie rowny mecz... cos a'la boston - heat.. jednak tym razem podopieczni Pata wszyarpią zwyciestwo. Szanse oceniam 55-45 na korzysc Magic, dlatego Heat i handi wygladaja apetycznie.

#12
GSW 1-12 @2.15 3/10 masówka.. dlatego ostrozenie ze stawka...wiecej argumentów, zwlaszcza w ofensywie maja wojownicy.

#13
Houston 1-12 @2.10 3/10 powinna zadecydowac wieksza zespolowosc, lepsza defensywa i handicap parkietu. Pogromu nie bedzie.

#14
Dallas 1-12 @2.15 3/10 Mavericks podraznieni porazka z Pacers. Kozły u siebie powinni postawic ciezkie warunki, jednak nie widze drugiej porazki z rzedu przyszlych mistrzów NBA.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Zabielany skupilem sie glownie na spotkaniu Orlando - Miami więc odniose sie tylko do tego w twojej analizie.Uwazam rowniez tak jak ty ze dzis Miami wygra, widac ze juz powoli wszystko wraca do normy. Pokonali wczoraj Rockets dzis moim zdaniem slabszy rywal z tym ze graja na wyjezdzie.Jednakze jeli wczoraj Miami grajac pod presja pierwszej wygranej u siebie potrafi ograc Houston,to dlaczego nie mieli byc dzis wygrac z Orlando

typ:2 kurs: 3.75

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Orlando słabszy rywal no nooo laugh

Vit a powiedz mi jak ostatnio Miami radziło sobie w meczach z Orlando ... ? i W czym Orlando ustępuje Houston

Wklej przy okazji wyniki 5 ostatnich spotkań Orlando vs Miami laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
obecnie powiedzial bym iz orlando jest duzo mocniejsze od rakiet jeszcze na wlasnym parkiecie

Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Originally Posted by Stoin
Orlando słabszy rywal no nooo laugh

Vit a powiedz mi jak ostatnio Miami radziło sobie w meczach z Orlando ... ? i W czym Orlando ustępuje Houston

Wklej przy okazji wyniki 5 ostatnich spotkań Orlando vs Miami laugh

www.betexplorer.com [betexplorer.com] sam se sprawdz ostatnie 4 spotkania tongue smile W czym a chocby budzetem tongue laugh... To ze ostatnie spotkania Miami nawet u siebie przegrywalo nic nie znaczy.A napewno juz nie to ze dzis maja przegrac.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
Witam ponownie smile

Ghost tak ładnie mnie powitałeś w tym dziale, że nie mogę Ci odmówić cool Ale naprawdę jedno zdanie i raczej będzie ono zawsze podobne. I albo zaakceptujecie to, albo po prostu mnie stąd wyp.... ooo
Mówię od razu jak chodzi o USA sport opieram się w 99% o staty i o mojego nochala. Wczoraj w debiucie 2 na 3 trafiłem to jestem happy.

Dziś mam tylko jednego rodzynka.

Charlotte - Boston Celtics
handicap : 10.5-0 - 1,70

Charlotte u siebie raczej nie widzę aby strasznie wysoko topili. W ostatnich sezonach w pojedynkach z Celtami również nie zdarzało im się notować u siebie jakichś klęsk. Na wyjeździe 11 pkt to nawet dla rewelacyjnych Celtów poprzeczka dość wysoko postawiona.
Pozdrawiam all. papa

Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Maracana zobaczymy czy na Ciebie hieny sie rzuca. Piszesz ostatnio ... >Ostatnio to BOston nie mial takiej paki jak w tym sezonie wiec nie mozna porownywac juz wogole tamtych spotkan

Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 68
Nie mają prawa się rzucać bo napisałem, że znam się na tym słabo, ale mimo to tak grając wygrywam a co z tego, że "hieny" wszystko wiedzą jak co drugi typ na czerwono i w portfelu pusto smile A jak się już mają rzucać to po meczu bo ja we wróżki nie wierzę tongue Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
[Linked Image] vs [Linked Image]

Uważam, że Minnesota dziś przerwie serię porażek, mogło stać się to już wczoraj ale Denver okazało się za mocne może nie tyle za mocne tylko Minnesota nie potrafiła wykorzystać sytuacji w końcówce z czego Denver zrobiło run 10-0. Walker w wywiadach mówił, że nie grali źle ale od 43 min wszystko zaczęło się sypać, w dzisiejszym spotkaniu zapowiada walkę do samego końca. Atlanta nic szczególnego na wyjazdach bilans 1-4 mimo to stawiani są jako faworyci tego spotkania ja jednak uważam, że górą będą gospodarze.

Minnesota @2,65 pinnacle

[Linked Image] vs [Linked Image]

Kolejne spotkanie na które zwróciłem uwagę to właśnie Houston-Denver. Nuggets wczoraj dopisało dość dużo szczęścia natomiast dziś tak łatwo nie będzie. Denver ostatnio słabiej się prezentuje porażka z osłabionym i to bardzo LA Clippers wczoraj ciężki spotkanie z Minnesotą choć mecz meczowi nierówny ale uważam, że Rockets będzie ciężko im ograć. Houston na pewno jest w stanie wygrać a nawet pokryć hcp.

Houston -5 @1,92 pinnacle

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dallas Mavericks / Milwaukee Bucks over 200,5 @ 2.00

Obie drużyny ostatnio w dobrej formie i zdobywają przynajmniej te 100 punktów w meczu, nawet grając z tak dobrze broniącymi drużynami jak Spurs czy Rockets (to akurat tyczy się Dallas). Poprzednie mecze między tymi drużynami również często kończyły się wynikami powyżej 200 punktów.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
niedziela

Chicago Bulls @ Toronto Raptors - 18:00
Utah Jazz @ Detroit Pistons - 19:00
Cleveland Cavaliers @ Indiana Pacers - 20:30
San Antonio Spurs @ Seattle SuperSonics - 03:00
New Jersey Nets @ Los Angeles Lakers - 03:30

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
W expie +8 na Netsów... New Jersey nie powinno tanio sprzedać skóry tym bardziej,że ostatnie wyniki nie kończyły się wielkimi różnicami punktów. Netsi wrócili do dobrej gry po powrocie Cartera i myślę, że około 10punktowego lania od Jeziorowców nie powinni dostać.

Ale to takie pierwsze myśli tylko smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Co powiecie na to że mogą dziś nie zagrać Rip Hamilton i Sheed Wallace? Bo ja powiem że Utah Jazz @2.03 w pinnie. Hamilton jest chory (wczoraj zostałw domu i nie trenował) a Wallace'a boli lewe kolano. W dodatku ostatnimi czasy zbytnio Tłokom z Jazzmenami nie idzie, przegrywając 4 mecze i 6 z 7 ostatnio rozegranych. Wczesny czas meczu (1pm nasza 19:00) na pewno nie pomoże w zaleczeniu bolączek tych dwóch pierwszopiątkowych graczy. W Utah wszyscy zdrowi, ostatnio sobie nieźle pogrywają, bilans 9-4 i łatwe 2 wygrane w domu z NJN (37 punktami) i Hornetami (+28p). Detroit natomiast o mało co nie wtopiło z słabiutką Philą, ostatecznie będąc tylko 5p z przodu (cytuję Flipa: "It was one of those games that was like going to the dentist," i Billupsa "It was an ugly game"). Oczywiście Rip i Sheed moga ostatecznie zagrać, ale myślę że po 2.03 na pewno warto spróbowac gości Salt Lake City.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Teraz w pinnie taki kurs jest już na Detroit i dalej rośnie. Szybko się zmieniło.

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, forty, Lukasz111), 1,677 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,846
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1