|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał smoq34: [qb] Oryginalnie wysłał Maciejev: [qb]Huragan - Westside
Westside: #1 Brazylia - Niemcy 1-0 6.50 STS #2 Brazylia - Niemcy 2-1 7.00 STS #3 Brazylia - Niemcy 1-1 6.50 STS #4 Brazylia - Niemcy 2-0 6.00 Pro #5 Brazylia - Niemcy 1/0 10 Pro[/qb] tak samo maciejev,nie wiesz że sie podaje godzinę meczy,podaj to bo przeciwnik tego może nie uznać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] a gdzie numery zdarzeń? A gdzie data?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Ej Smoq a Radzinkow nie przeszedl nie:(((
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Oryginalnie wysłał amRO: [qb]Leyton Orient - HAS Wartkowice
Sklad HAS-ow: 001 Brazylia-Niemcy 1 2.05 002 Brazylia-Niemcy awans 1.48 L13 Brazylia 1+ 1.17 V03 Brazylia-Niemcy kto pierwszy strzeli 1,63 V04 Brazylia-Niemcy ilosc bramek 1-2 2.05[/qb] Wszystkie typy z Profesjonala, godz. 13.00, Brazylia awansuje, Brazylia pierwsza strzeli, chociaz mysle, ze moj przeciwnik chyba uznalby moje poprzednie typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Oryginalnie wysłał legias: [qb]Huragan - Westside Huragan miezy w nastepne zwyciesto Huragan: 749 13:00 remis - wygra BRA 5.00 751 13:00 remis - wygra GER 6.00 745 13:00 Brazylia - Niemcy (inny) 1.40 739 13:00 Brazylia - Niemcy (awans) 2.30 2 756 13:00 Brazylia - Niemcy (2-3 gole) 1.75 752 13:00 prowadzi GER - wygra BRA 16.00 W poniedzialek mam egzaminy jak wejda 3 typy to zdam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [ Linked Image] [ Linked Image][/qb] Typy STS dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
czuję że będzie dużo walkowerów,ludzie sa na wczasach,koloniach wyjazdach itp. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527 |
Leyton Orient - HAS Wartkowice
513 Dinaburg-Zag.Lubin 1 2.3 544 Dinaburg-Zag.Lubin 1 1.68 193 Lyn-Bryne 0 4.1 197 Stavanger-Lillest. 0 3.7 192 Brann Bergen-Molde 0 3.2 195 Sogndal-Moss 0 3.2
Wszystko Prof dzis o 18
p.s Oczywiscie ze wszystko uznaje amRO i rozumiem twoj ostatni typ jako ilosc bramek 2-3 po kursie 2.05..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Witam tw30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Moja drużyna przystępuje nierozgrzana do tego meczu (jestem w delegacji - brak dostępu do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , do wyników, tabel itp. - jest to czysty przypadek, że udało mi się dziś podać typki). Nawet nie miałem czasu sprawdzić kto jest gospodarzem, ale skoro podałeś 5 typków to pewnie ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Strzały TOTTENHAMU to :
# 1 618 Akureyri - Keflavik X (3.3 prof.) 30/20.15 # 2 783 Odd Gren. - Rosenborg X (3.3 STS) 30/18.00 # 3 781 Bodo Glimt - Valerenge X (3.2 STS)30/18.00 # 4 800 Vasteras - Brommapojk. X (3.3 STS)30/19.00 # 5 799 Oester - Trelleborg 1 (1.70 STS) 30/19.00 # 6 192 Brann Bergen-Molde 2 (2.15 prof.) 30/18.00
W rewanżu (z braku dostępu do netu) moją drużynę ponownie poprowadzi menager LECHA POZNAŃ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Ej Maciejev zaszla pomylka, ty nie grasz zemna. Druzyna Huraganu gra z Wygrzewcami i prowadzi 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Leyton Orient - HAS Wartkowice 0-2
Mam duze problemy z siecia, ale postaram sie stawic na rewanz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Dzisiaj Treviso poprowadzi asystent. Zgodnie ze strategią pozostawioną w zalakowanej kopercie w szatni przez pierwszego trenera wystawił do meczu:
#1 721 Anjalank.-Kuopio 2 @ 6.2 #2 722 Ponnistajat-Jaro 1 @ 6.2 #3 728 Pallohait-Lahti 1 @ 7.1 #4 723 Tervarit-Inter T. 1 @ 4.7 #5 723 Tervarit-Inter T. 1x @ 2.05 #6 201 CSKA M.-Jaroslaw 2 @ 8.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Los Pocracos po ciężkim boju w poprzedniej rundzie, który wygrali o włos w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry i to chyba tylko przez spore zamieszanie jakie niechcący wywołali pod bramką gosci już zregenerowali siły i pełni zapału wybiegli na boisko w składzie:
Profa: 721 Anjalank.-Kuopio 2 @ 6.2 722 Ponnistajat-Jaro 1 @ 6.2 726 VG 62-Vaasa 1 @ 4.7 726 VG 62-Vaasa 1x @ 2.05 728 Pallohait-Lahti x @ 5.1 728 Pallohait-Lahti 1x @ 2.95
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
HAS Wartkowice - Leyton Orient
203 Torp.Mosk.-Rostow X 3.4 204 Wolgograd-Samara X 3 205 St.Peters.-Wladyk. 1 1.34 206 Saratow-Saturn M. 1 3,2 207 D.Moskwa-Elista 1 1.88 208 Torp.Zil-Sp.Moskwa 2 1.41
Wszystko 02.07, Profesjonal, godz. 16.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Pierwszy mecz:
Tottenham - Vęgoria 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
No i nie doczekałem sie typów przeciwnika: Pogoń Szczecin (I)/GKP Gorzów (II) - Lechia Zielona Góra (I)/Omega Kleszczów (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> DRAGON Swinoujscie-w/w jedna z drużyn 3:0 vo Prosze o potraktowanie innych meczy tak samo i ustalenie kto pozostał w pucharze :rolleyes: :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Może puchar nie jest prestiżowy i wielu na nim nie zależy,ale trzeba dociągnąć go do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Inne gry zaczniemy po wakacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Legias - przecież graleś z Wygrzewcami w 1/16 finału - chcesz gras jescze raz czy jak ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Treviso - UNTS Warszawa 0:0 (I mecz)
UNTS - Treviso
02/07 1. STS 912 19:00 Helsinborgs - AIK Sztokholm X 3.20 2. STS 908 15:00 Rotor - Samara X 3.00 03/07 3. STS 987 19:00 Kalmar - IFK Goeteborg X 3.20 4. STS 986 17:30 St.Gallen - FC Zurich X 3.20 04/07 5. STS 1076 19:00 Malmoe FF - Halmstad 1 1.85 6. STS 1074 19:00 Hammarby - Landskrona X 3.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297 |
Witam!!! 1.mecz ŁKS Łomża - RKS Radomsko 6:0 rewanż: RKS Radomsko - ŁKS Łomża strzały(ŁKS): 07.02. 907 17:00 Torpedo M. - Rostelmash [email] [email protected]<br[/email] /> 908 15:00 Rotor - Samara [email] [email protected]<br[/email] /> 910 17:00 Saratov - Ramienskoje [email] [email protected]<br[/email] /> 07.03. 985 15:00 Torpedo ZIL - Spartak [email] [email protected]<br[/email] /> 986 17:30 St.Gallen - FC Zurich [email] [email protected]<br[/email] /> Pozdrawiam :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$: 1) Victoria awansowała do 1/8 finału (tw30 więcej nie edytuj postów - masz szczeście że zapisałem sobie stronę jak było jeszcze przed meczem Niemców i faktycznie miałeś takie typy)
CZesc Prem
Nie moge zrozumiec jednej rzeczy Prem co mnie to interesuje ze ty to widziales ? skoro to ja bylem przeciwnikiem tw30 , ja niestety nie mialem takiego szcescia i nie widzialem tego przed edycja postu !!!! Wyciag z regulaminu EEL
" 6. Nie wolno edytować postów w temacie EEL! "
Prem w takim razie po co jest ten regulamin ? Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!!
pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Witam Kanion Prem w takim razie po co jest ten regulamin ? Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!! Czytać jeszcze umiem , po prostu przeoczyłem kawałek regulaminu. Widze , że nie możesz się pogodzić z porażką. Pozdrowienia tw30
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|