Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#180983 30/06/2002 05:24
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Maciejev:
[qb]Huragan - Westside

Westside:
#1 Brazylia - Niemcy 1-0 6.50 STS
#2 Brazylia - Niemcy 2-1 7.00 STS
#3 Brazylia - Niemcy 1-1 6.50 STS
#4 Brazylia - Niemcy 2-0 6.00 Pro
#5 Brazylia - Niemcy 1/0 10 Pro[/qb]
tak samo maciejev,nie wiesz że sie podaje godzinę meczy,podaj to bo przeciwnik tego może nie uznać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
a gdzie numery zdarzeń?
A gdzie data?

#180984 30/06/2002 13:45
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ej Smoq a Radzinkow nie przeszedl nie:(((

#180985 30/06/2002 15:12
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Quote
Oryginalnie wysłał amRO:
[qb]Leyton Orient - HAS Wartkowice

Sklad HAS-ow:
001 Brazylia-Niemcy 1 2.05
002 Brazylia-Niemcy awans 1.48
L13 Brazylia 1+ 1.17
V03 Brazylia-Niemcy kto pierwszy strzeli 1,63 V04 Brazylia-Niemcy ilosc bramek 1-2 2.05[/qb]
Wszystkie typy z Profesjonala, godz. 13.00, Brazylia awansuje, Brazylia pierwsza strzeli, chociaz mysle, ze moj przeciwnik chyba uznalby moje poprzednie typy.

#180986 30/06/2002 15:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Quote
Oryginalnie wysłał legias:
[qb]Huragan - Westside

Huragan miezy w nastepne zwyciesto

Huragan:

749 13:00 remis - wygra BRA 5.00
751 13:00 remis - wygra GER 6.00
745 13:00 Brazylia - Niemcy (inny) 1.40
739 13:00 Brazylia - Niemcy (awans) 2.30 2
756 13:00 Brazylia - Niemcy (2-3 gole) 1.75
752 13:00 prowadzi GER - wygra BRA 16.00

W poniedzialek mam egzaminy jak wejda 3 typy to zdam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
[Linked Image]
[Linked Image][/qb]
Typy STS
dzis

#180987 30/06/2002 17:59
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
czuję że będzie dużo walkowerów,ludzie sa na wczasach,koloniach wyjazdach itp. :rolleyes:

#180988 30/06/2002 20:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Leyton Orient - HAS Wartkowice

513 Dinaburg-Zag.Lubin 1 2.3
544 Dinaburg-Zag.Lubin 1 1.68
193 Lyn-Bryne 0 4.1
197 Stavanger-Lillest. 0 3.7
192 Brann Bergen-Molde 0 3.2
195 Sogndal-Moss 0 3.2

Wszystko Prof dzis o 18

p.s Oczywiscie ze wszystko uznaje amRO i rozumiem twoj ostatni typ jako ilosc bramek 2-3 po kursie 2.05..

#180989 30/06/2002 20:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Witam tw30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Moja drużyna przystępuje nierozgrzana do tego meczu (jestem w delegacji - brak dostępu do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , do wyników, tabel itp. - jest to czysty przypadek, że udało mi się dziś podać typki). Nawet nie miałem czasu sprawdzić kto jest gospodarzem, ale skoro podałeś 5 typków to pewnie ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Strzały TOTTENHAMU to :

# 1 618 Akureyri - Keflavik X (3.3 prof.) 30/20.15
# 2 783 Odd Gren. - Rosenborg X (3.3 STS) 30/18.00
# 3 781 Bodo Glimt - Valerenge X (3.2 STS)30/18.00
# 4 800 Vasteras - Brommapojk. X (3.3 STS)30/19.00
# 5 799 Oester - Trelleborg 1 (1.70 STS) 30/19.00
# 6 192 Brann Bergen-Molde 2 (2.15 prof.) 30/18.00

W rewanżu (z braku dostępu do netu) moją drużynę ponownie poprowadzi menager LECHA POZNAŃ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#180990 01/07/2002 00:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Ej Maciejev
zaszla pomylka, ty nie grasz zemna.
Druzyna Huraganu gra z Wygrzewcami i prowadzi 1-0

#180991 01/07/2002 01:34
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Leyton Orient - HAS Wartkowice 0-2

Mam duze problemy z siecia, ale postaram sie stawic na rewanz.

#180992 01/07/2002 17:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Dzisiaj Treviso poprowadzi asystent. Zgodnie ze strategią pozostawioną w zalakowanej kopercie w szatni przez pierwszego trenera wystawił do meczu:

#1 721 Anjalank.-Kuopio 2 @ 6.2
#2 722 Ponnistajat-Jaro 1 @ 6.2
#3 728 Pallohait-Lahti 1 @ 7.1
#4 723 Tervarit-Inter T. 1 @ 4.7
#5 723 Tervarit-Inter T. 1x @ 2.05
#6 201 CSKA M.-Jaroslaw 2 @ 8.5

#180993 01/07/2002 17:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Los Pocracos po ciężkim boju w poprzedniej rundzie, który wygrali o włos w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry i to chyba tylko przez spore zamieszanie jakie niechcący wywołali pod bramką gosci już zregenerowali siły i pełni zapału wybiegli na boisko w składzie:

Profa:
721 Anjalank.-Kuopio 2 @ 6.2
722 Ponnistajat-Jaro 1 @ 6.2
726 VG 62-Vaasa 1 @ 4.7
726 VG 62-Vaasa 1x @ 2.05
728 Pallohait-Lahti x @ 5.1
728 Pallohait-Lahti 1x @ 2.95

#180994 01/07/2002 22:47
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
HAS Wartkowice - Leyton Orient

203 Torp.Mosk.-Rostow X 3.4
204 Wolgograd-Samara X 3
205 St.Peters.-Wladyk. 1 1.34
206 Saratow-Saturn M. 1 3,2
207 D.Moskwa-Elista 1 1.88
208 Torp.Zil-Sp.Moskwa 2 1.41

Wszystko 02.07, Profesjonal, godz. 16.00

#180995 02/07/2002 01:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Pierwszy mecz:

Tottenham - Vęgoria 2:0

#180996 02/07/2002 11:39
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
No i nie doczekałem sie typów przeciwnika:
Pogoń Szczecin (I)/GKP Gorzów (II) - Lechia Zielona Góra (I)/Omega Kleszczów (I) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
DRAGON Swinoujscie-w/w jedna z drużyn 3:0 vo
Prosze o potraktowanie innych meczy tak samo i ustalenie kto pozostał w pucharze :rolleyes: :zobacz:

#180997 02/07/2002 11:40
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Może puchar nie jest prestiżowy i wielu na nim nie zależy,ale trzeba dociągnąć go do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Inne gry zaczniemy po wakacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#180998 02/07/2002 13:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
Legias - przecież graleś z Wygrzewcami w 1/16 finału - chcesz gras jescze raz czy jak ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#180999 02/07/2002 13:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Treviso - UNTS Warszawa 0:0 (I mecz)

UNTS - Treviso

02/07
1. STS 912 19:00 Helsinborgs - AIK Sztokholm X 3.20
2. STS 908 15:00 Rotor - Samara X 3.00
03/07
3. STS 987 19:00 Kalmar - IFK Goeteborg X 3.20
4. STS 986 17:30 St.Gallen - FC Zurich X 3.20
04/07
5. STS 1076 19:00 Malmoe FF - Halmstad 1 1.85
6. STS 1074 19:00 Hammarby - Landskrona X 3.20

#181000 02/07/2002 15:00
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
Witam!!!

1.mecz ŁKS Łomża - RKS Radomsko 6:0

rewanż:

RKS Radomsko - ŁKS Łomża

strzały(ŁKS):

07.02.
907 17:00 Torpedo M. - Rostelmash [email][email protected]<br[/email] /> 908 15:00 Rotor - Samara [email][email protected]<br[/email] /> 910 17:00 Saratov - Ramienskoje [email][email protected]<br[/email] /> 07.03.
985 15:00 Torpedo ZIL - Spartak [email][email protected]<br[/email] /> 986 17:30 St.Gallen - FC Zurich [email][email protected]<br[/email] />
Pozdrawiam :eek:

#181001 02/07/2002 19:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prem$:
1) Victoria awansowała do 1/8 finału (tw30 więcej nie edytuj postów - masz szczeście że zapisałem sobie stronę jak było jeszcze przed meczem Niemców i faktycznie miałeś takie typy)

CZesc Prem

Nie moge zrozumiec jednej rzeczy Prem co mnie to interesuje ze ty to widziales ? skoro to ja bylem przeciwnikiem tw30 , ja niestety nie mialem takiego szcescia i nie widzialem tego przed edycja postu !!!!
Wyciag z regulaminu EEL

" 6. Nie wolno edytować postów w temacie EEL! "

Prem w takim razie po co jest ten regulamin ?
Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!!

pozdrawiam
kanion

#181002 02/07/2002 20:10
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Witam Kanion
Quote
Prem w takim razie po co jest ten regulamin ?
Jak ktos nie umie czytac lub nie zapoznaje sie z regulaminem to jego powinna spotkac kara , a nie zawodnika ktory tego przestrzega !!!
Czytać jeszcze umiem , po prostu przeoczyłem
kawałek regulaminu.
Widze , że nie możesz się pogodzić z porażką.

Pozdrowienia
tw30

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec, JelineK), 1,800 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,328
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1