|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823 |
Wygralismy turniej w trakcie ktorego ze sponsorowania wycofal sie unibet - mowi sie trudno, ale czego chciec od kogos kto ma wylozyc chocby smieszna kase, skoro ja nie moge sie doprosic szanownych supermodow tego forum o zmiane mojego podpisu, co chyba jest duzo prostsze niz wykonanie przelewu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
szanowny superuzytkowniku dfal, takiej czynnosci moze dokonac tylko szef Conrad, ktory nie zawsze ma czas, zeby zagladnac na forum, wiec moze wytrzymasz jeszcze te 2-3 dni ? najlepiej bedzie jak wyslesz mu priva z ta informacja, wtedy czas oczekiwania jeszcze sie skroci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823 |
majner - proszę Cie ...  Piszac o "supermodach" nie bylem ani troszke sarkastyczny, poniewaz bardzo wielu userow wie (szkoda, ze Ty nie), ze kilku modow ma specjalne uprawnienia, w tym np. zmiane podpisu. Jeden z modow o "superuprawnieniach" dokonal zmiany mojego podpisu, za co dziekuje. Jesli moge osmielic sie miec jeszcze jedna prosbe (zgodnie z sugestia innego moda) o korekte bledu ortograficznego (HWDP na CHWDP), to dopelni mojego szczescia.  Oczywiscie moge poczekac (a nawet powinienem) 2-3 dni, a wrecz wskazane jest 4-5 co by pospolstwu w glowach sie nie poprzewracalo.  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Panowie jak tam ze sponsorami? Tocza sie jakies rozmowy? Co z mastersem za 2007?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
mastersy napewno beda. co do sponsoringu to aktualnie rozmawiam z trzema firmami bukmacherskimi, ale nic wiecej nie powiem, zeby nie zapeszyc. w ciagu dwoch tygodni wszystko sie wyjasni, takze trzymajcie kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
tylko żeby były ewentualnie wypłacalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Najpierw będzie Masters, czy "Zima 2007"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
przeciez juz praktycznie grudzien  to na 99,99% bedzie masters, bo "zima" by trwala kolo 2 miesiecy, a granie mastersa w lutym mija sie z celem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
oczywiście, że najpierw będą Mastersy sezon będzię wyglądał tak: Masters, Zima 2008, Wiosna 2008, Lato 2008, Jesień 2008 Mastersy prawdopodobnie zaczną się od pierwszego turnieju w przyszlym sezonie, natomiast Zima 2008 albo od AO, albo zaraz po skonczeniu Mastersów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
rozpoczynamy zapisy do edycji Zima 2008. zgodnie z pierwszymi wymogami sponsora (którego nazwę jak i pulę przeznaczoną na nagrody ujawnimy dopiero po podpisaniu umowy sponsorskiej), sezon będzie wyglądał następująco: Zima, Wiosna, Lato, Jesień, Masters.
jeśli zajdzie taka potrzeba, to równorzędnie z edycją Zima 2008 zorganizujemy również Mastersy za poprzedni rok, jednak bez nagród pieniężnych. będzie to zależeć od zainteresowania Mastersem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
majner ma robić, a niestety nie wiem kiedy, najprawdopodobniej dopiero jutro
Last edited by ArtekPotito; 13/01/2008 08:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,057 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,057 Likes: 12 |
Gdzie jest jakis aktualny ranking debli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 317 |
czy jeden uczestnik z danej pary moze podac 6 typow (jak drugi uczestnik wogole sie odzywa czy nie) czy moze podac maksymalnie 5 typow, a drugi z pary 1 typ.. jak to jest??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
czy jeden uczestnik z danej pary moze podac 6 typow (jak drugi uczestnik wogole sie odzywa czy nie) czy moze podac maksymalnie 5 typow, a drugi z pary 1 typ.. jak to jest?? w 1 (!) pkt. regulaminu pisze wyraźnie, że obie osoby z pary muszą podać typ. ty możesz podać 5 typów, ale twój partner z debla musi podać minimum 1 typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 317 |
a jak nie poda ani jednego (bo szczerze mowiac sie wogole nie umiem z nim zkontaktowac) a ja podam 5 typow, to wylecimy czy tylko moje beda rozliczone??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
a jak nie poda ani jednego (bo szczerze mowiac sie wogole nie umiem z nim zkontaktowac) a ja podam 5 typow, to wylecimy czy tylko moje beda rozliczone?? "wylecicie" niestety
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|