Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 24 1 2 6 7 8 9 10 23 24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
Wygralismy turniej w trakcie ktorego ze sponsorowania wycofal sie unibet - mowi sie trudno, ale czego chciec od kogos kto ma wylozyc chocby smieszna kase, skoro ja nie moge sie doprosic szanownych supermodow tego forum o zmiane mojego podpisu, co chyba jest duzo prostsze niz wykonanie przelewu?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
szanowny superuzytkowniku dfal, takiej czynnosci moze dokonac tylko szef Conrad, ktory nie zawsze ma czas, zeby zagladnac na forum, wiec moze wytrzymasz jeszcze te 2-3 dni ?
najlepiej bedzie jak wyslesz mu priva z ta informacja, wtedy czas oczekiwania jeszcze sie skroci.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 823
majner - proszę Cie ... wink

Piszac o "supermodach" nie bylem ani troszke sarkastyczny, poniewaz bardzo wielu userow wie (szkoda, ze Ty nie), ze kilku modow ma specjalne uprawnienia, w tym np. zmiane podpisu.

Jeden z modow o "superuprawnieniach" dokonal zmiany mojego podpisu, za co dziekuje.
Jesli moge osmielic sie miec jeszcze jedna prosbe (zgodnie z sugestia innego moda) o korekte bledu ortograficznego (HWDP na CHWDP), to dopelni mojego szczescia. smile
Oczywiscie moge poczekac (a nawet powinienem) 2-3 dni, a wrecz wskazane jest 4-5 co by pospolstwu w glowach sie nie poprzewracalo. wink

Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Panowie jak tam ze sponsorami? Tocza sie jakies rozmowy? Co z mastersem za 2007?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
mastersy napewno beda.

co do sponsoringu to aktualnie rozmawiam z trzema firmami bukmacherskimi, ale nic wiecej nie powiem, zeby nie zapeszyc.
w ciagu dwoch tygodni wszystko sie wyjasni, takze trzymajcie kciuki smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
tylko żeby były ewentualnie wypłacalne wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
zobaczymy wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Najpierw będzie Masters, czy "Zima 2007"?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
przeciez juz praktycznie grudzien smile to na 99,99% bedzie masters, bo "zima" by trwala kolo 2 miesiecy, a granie mastersa w lutym mija sie z celem smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
oczywiście, że najpierw będą Mastersy smile
sezon będzię wyglądał tak: Masters, Zima 2008, Wiosna 2008, Lato 2008, Jesień 2008

Mastersy prawdopodobnie zaczną się od pierwszego turnieju w przyszlym sezonie, natomiast Zima 2008 albo od AO, albo zaraz po skonczeniu Mastersów.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
rozpoczynamy zapisy do edycji Zima 2008. zgodnie z pierwszymi wymogami sponsora (którego nazwę jak i pulę przeznaczoną na nagrody ujawnimy dopiero po podpisaniu umowy sponsorskiej), sezon będzie wyglądał następująco: Zima, Wiosna, Lato, Jesień, Masters.

jeśli zajdzie taka potrzeba, to równorzędnie z edycją Zima 2008 zorganizujemy również Mastersy za poprzedni rok, jednak bez nagród pieniężnych. będzie to zależeć od zainteresowania Mastersem.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
tenis tenis tenis

Uwaga ! Proszę wszystkich uczestników o zapoznanie się z nowym regulaminem konkursu i wymogami sponsora !!!

tenis tenis tenis

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
kiedy bedzie drabinka?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by mat2000
kiedy bedzie drabinka?
majner ma robić, a niestety nie wiem kiedy, najprawdopodobniej dopiero jutro

Last edited by ArtekPotito; 13/01/2008 08:28.
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,081
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,081
Likes: 12
Gdzie jest jakis aktualny ranking debli ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
u mnie na papierze

Dołączył: Sep 2007
Posty: 317
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 317
czy jeden uczestnik z danej pary moze podac 6 typow (jak drugi uczestnik wogole sie odzywa czy nie) czy moze podac maksymalnie 5 typow, a drugi z pary 1 typ.. jak to jest??

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by silweck
czy jeden uczestnik z danej pary moze podac 6 typow (jak drugi uczestnik wogole sie odzywa czy nie) czy moze podac maksymalnie 5 typow, a drugi z pary 1 typ.. jak to jest??

w 1 (!) pkt. regulaminu pisze wyraźnie, że obie osoby z pary muszą podać typ. ty możesz podać 5 typów, ale twój partner z debla musi podać minimum 1 typ.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 317
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 317
a jak nie poda ani jednego (bo szczerze mowiac sie wogole nie umiem z nim zkontaktowac) a ja podam 5 typow, to wylecimy czy tylko moje beda rozliczone??

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by silweck
a jak nie poda ani jednego (bo szczerze mowiac sie wogole nie umiem z nim zkontaktowac) a ja podam 5 typow, to wylecimy czy tylko moje beda rozliczone??
"wylecicie" niestety

Strona 8 z 24 1 2 6 7 8 9 10 23 24

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, bukma, betowiec, Akhu, aker, alfa), 987 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,789
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1