Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
niestety za każdym razem frown


P.S. #1 Vista puke

P.S. #2 Jakbyś miał problemy to napisz tutaj smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Originally Posted by czubek
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Credit-cards.jpg
jest 16 wypuklym drukiem i 4 jeszcze zwyklym. wiec tylko z 16??
kupuje bilet lotniczy i wyskoczylo :
brak autoryzacji??
czy mam to zrozumiec ze zle wpisalem dane karty kredytowej
PŁATNOŚĆ ZOSTAŁA ODRZUCONA

Z powodu braku autoryzacji płatności rezerwacja NIE została zakończona. Wróć do poprzedniej strony, aby upewnić się, że wprowadzone informacje są prawidłowe. Możesz użyć również innej karty Dziękujemy

Użytkownicy kart Solo

Ze względu na ograniczenia systemowe linie Ryanair nie mogą obecnie przyjmować płatności kartami Solo.
Jeżeli karta Solo nie jest autoryzowana, należy użyć innej formy płatności.
cos takiego mi wysklakuje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by ArtekPotito2
niestety za każdym razem frown


P.S. #1 Vista puke

P.S. #2 Jakbyś miał problemy to napisz tutaj smile


na pewno nie ma innego sposobu ?

jutro trzeba bedzie do microsoftu sie zwrocic :]

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by ArtekPotito2
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ?

Nigdy, nie instalowalem Visty. Zupelnie sie nie znam.

P.S Firefox nie chodzi pod Vista?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by ArtekPotito2
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ?

Nigdy, nie instalowalem Visty. Zupelnie sie nie znam.

P.S Firefox nie chodzi pod Vista?


chodzi, przeciez go uzywam smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by ArtekPotito2
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ?

Nigdy, nie instalowalem Visty. Zupelnie sie nie znam.

P.S Firefox nie chodzi pod Vista?


chodzi, przeciez go uzywam smile

Fakt moj blad mad . Sproboj Opere, jak nie to napisz tu http://mozillapl.org/forum/post-163303.html.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
@batutek:

Nie wiem, czy dobrze, ale się postaram:

1. Picasso
2. Shakespeare
3. Kurt Kombajn
4. Frida (?!) Był film o niej o tym tytule. Nie wiem czy to imię czy nazwisko
5. Bracia Marx (raczej strzelam)
6. Nie wiem.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
1. Picasso
2. Shakespeare
3. Kurt Cobain
4. Frida Khalo
5. Bracia Lumiere (ci od kinematografu)
6.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Zapomniałem dopisać:

Wrzuć te nazwiska w google i porównaj. Jak źle, to pisz, to będziemy myśleli i szukali

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
6. Bułat Okudżawa ale pewny nie jestem

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie wiem dlaczego macie problemy z Vistą. U mnie wszystko śmiga bez problemu. Przeglądarki, gg, winamp. Dziwne.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by czubek
Originally Posted by czubek
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Credit-cards.jpg
jest 16 wypuklym drukiem i 4 jeszcze zwyklym. wiec tylko z 16??
kupuje bilet lotniczy i wyskoczylo :
brak autoryzacji??
czy mam to zrozumiec ze zle wpisalem dane karty kredytowej
PŁATNOŚĆ ZOSTAŁA ODRZUCONA

Z powodu braku autoryzacji płatności rezerwacja NIE została zakończona. Wróć do poprzedniej strony, aby upewnić się, że wprowadzone informacje są prawidłowe. Możesz użyć również innej karty Dziękujemy

Użytkownicy kart Solo

Ze względu na ograniczenia systemowe linie Ryanair nie mogą obecnie przyjmować płatności kartami Solo.
Jeżeli karta Solo nie jest autoryzowana, należy użyć innej formy płatności.
cos takiego mi wysklakuje

Masz kartę "solo" (cokolwiek to znaczy)?
A co do autoryzacji to sprawdź czy dobrze podałeś kod CCV (trzycyfrowy z rewersu karty).

Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
dzieki odgdog i vindom za pomoc, piec osob ok. no ten ostatni to raczej nie jest Bułat Okudżawa, jakos na innych zdjeciach niepodobny dlatego pozwole sobie zapytac jeszcze raz: kto to jest?


[Linked Image] [imageshack.us]

jeszcze raz dziekuje wam za pomoc smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Poszukuje Ebooka Wstęp do Prawoznawstwa- Nowacki Tobor, ewentualnie skany jesli ktos ma.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
jesli mecz hokeja zaczyna sie o 1630 to o ktorej mniej wiecej sie konczy? a dokladniej chodzi mi o lige rosyjska, prosze o najszybsza odpwoeidz bo nie wiem czy zdaze wrocic zeby skontrowac w razie czego wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Rocco
jesli mecz hokeja zaczyna sie o 1630 to o ktorej mniej wiecej sie konczy? a dokladniej chodzi mi o lige rosyjska, prosze o najszybsza odpwoeidz bo nie wiem czy zdaze wrocic zeby skontrowac w razie czego wink

Ok 18

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Szewa
Nie wiem dlaczego macie problemy z Vistą. U mnie wszystko śmiga bez problemu. Przeglądarki, gg, winamp. Dziwne.
może masz jakąś nowszą, lepszą wersje smile ja mam Home puke

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by Damianoon
Zadanko.
Oblicz gęstość badanej cieczy wiedząc, że całkowita masa areometru wynosi 25 g, objętość dolnej części areometru wynosi 20 cm3, średnica górnej części areometru, na której zaznaczona jest podziałka wynosi 15 mm i jest zanurzona w cieczy na głębokość 2 cm.

Czy ktoś mógłby mnie uświadomić z czego wyprowadzić wzór na takowy areometr? mad
Każda wskazówka się przyda smile


UP.

Nie wierzę, że nikt nie wie frown

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, forty, aker), 665 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,603
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1