|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#77 Toto-syf
Le Mans Sarthe Basket (+4.5 pkt) - Unicaja Malaga 1, 1.90 J-P.Villar - Horna 2, 1.15 Japonia - Rosja 2, 1.10 USA - Egipt 1, 1.03
Kurs: ---> 2.48 Stawka: ---> 500 zł (2 x 200 + 100) Pwk: ---> 1116 zł (2 x 446,40 + 223,20)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#75 STS BC Kijów - Pau-Orthez 1, 1.25 91:55 Dynamo Moskwa - Crvena Zvezda Belgrad 1, 1.20 97:76  Allianz Swans Gmunden - Triumph Lyubertsy 2, 1.20 53:83 Alba Berlin - Guildford Heat 1, 1.05 81:63 Akasvayu Girona - Hanzevast Capitals Groningen 1, 1.05 96:63 Kurs: ---> 1.98 Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000) Pwk: ---> 5346 zł (3 x 1782) +2346 zł  [ Linked Image] ULEB Cup  Jak sięgam pamięcią, takiego gładkiego kuponu, nie mogę sobie przypomnieć  Pięc meczów  kolejno: +36, +21, +30, +18, +33  Dodam jeszcze, że pierwotnie miało pójść też Galatasaray, ale po dokładnym obadaniu sprawy, zaufałem intuicji i zdecydowałem się zamiast Kebabów na BC Kijów BilansPieniądze postawione: 137 500złPieniądze wypłacone: 164 409 złZysk/strata: +26 909 złYield: +19,5% Skuteczność kuponów: 52/75 ---> 69%Skuteczność typów: 221/240 ---> 92% Poszczególne dyscypliny: 146/160 ---> 91% 23/25 ---> 92% 23/23 ---> 100% 16/17 ---> 94% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#76 STS Fenerbahce Stambuł - TTT Ryga 1, 1.20 71:69 Turcja - Bośnia i Hercegowina 1, 1.15 1:0  ESB Lille Metropole - CSKA Moskwa 2, 1.15 48:99 CSKA Moskwa - Żalgiris Kowno 1, 1.10 78:70 [ Linked Image] Rosja - Korea Południowa 1, 1.05 3:0 (25:16, 25:14, 25:19) [ Linked Image] Brazylia - Portoryko 1, 1.03 3:0 (25:13, 25:21, 25:17) [ Linked Image] Włochy - Wyspy Owcze 1, 1.02 3:1 [ Linked Image] Kurs: ---> 1.93 Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000) Pwk: ---> 5211 zł (3 x 1737) +2211 zł  [ Linked Image] Zanosiło się na kolejny łatwy kuponik, aż tu nagle pannom z Fenerbahce coś odbiło - z przewagi +17 pkt (51:34), zrobił się na 44 sek przed końcem remis 68:68 i po stracie piłka dla Rygi  Niesamowita cienizna te Turczynki, ale na szczęście mają w składzie Cappie Pondexter. Ona na 11 sek przed końcem wykorzystała jednego wolnego, a po drugim niecelnym, tak skutecznie wróciła do obrony, że przechwyciła piłkę Micaeli Martins Jacintho w ostatniej akcji Rygi. W całym meczu 27 pkt, 6 zbiórek, 3 asysty, 4 przechwyty. Brawo  Reszta formalność. Lille  -51 u siebie dostać, zapachniało euGENIUSZEM i jego cudowną ekipą  109:65 z Oly bez Greera, Kijek potrafi. Cyrk widać nadal trwa i rozkręca się w najlepsze. Szkoda klawiatury. BilansPieniądze postawione: 140 500złPieniądze wypłacone: 169 620 złZysk/strata: +29 120 złYield: +20,7% Skuteczność kuponów: 53/76 ---> 70%Skuteczność typów: 228/247 ---> 92% Poszczególne dyscypliny: 146/160 ---> 91% 25/27 ---> 93% 25/25 ---> 100% 19/20 ---> 95% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#77 Toto-syf Le Mans Sarthe Basket (+4.5 pkt) - Unicaja Malaga 1, 1.90 74:83 [ Linked Image] J-P.Villar - Horna 2, 1.15 0:6 0:3 krecz Villara Japonia - Rosja 2, 1.10 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)USA - Egipt 1, 1.03 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)Kurs: ---> 2.48 Stawka: ---> 500 zł (2 x 200 + 100) Pwk: ---> 1116 zł (2 x 446,40 + 223,20) -500 zł[ Linked Image] Le Mans prowadząc 71:68, przegrało 74:83, co tu jeszcze dodać? [ Linked Image] Bilans w Eurolidze 0:5, praktycznie wszystko przegrane w końcówkach. Diagnoza jest prosta - ekipa totalnych looserów. Nie ma co się nad nimi pastwić, tylko współczuć jakimi są nieudacznikami BilansPieniądze postawione: 141 000złPieniądze wypłacone: 169 620 złZysk/strata: +28 620 złYield: +20,2% Skuteczność kuponów: 53/77 ---> 69%Skuteczność typów: 231/251 ---> 92% Poszczególne dyscypliny: 147/161 ---> 91% 27/29 ---> 93% 25/25 ---> 100% 19/21 ---> 90% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#78 STS M.Daniel - P.Cuevas 1, 1.70Cagliari Calcio - AC Milan X2, 1.10USA - Korea Południowa 1, 1.10Olympiakos Pireus - Kolossos Rodos 1, 1.05Brazylia - Tunezja 1, 1.03Rosja - Egipt 1, 1.03Kurs: ---> 2.29 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2061 zł[ Linked Image] Taka mała zagadka: czym się różni jeleń od daniela? Jeleń stawia, daniel pije  Dzisiaj w roli jelenia widzę Cuevasa, dlatego stawiam na Daniela. PS. Milan, komedia  Zostało 45 min, dlatego wstrzymuję się z ocenami, ale bwin chyba trochę kasy na 2 przyjęło 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#78 STS M.Daniel - P.Cuevas 1, 1.70 6:0 4:6 3:6  Cagliari Calcio - AC Milan X2, 1.10 1:2USA - Korea Południowa 1, 1.10 3:0 (25:18, 25:15, 25:18) Olympiakos Pireus - Kolossos Rodos 1, 1.05 106:84Brazylia - Tunezja 1, 1.03 3:0 (25:19, 25:16, 25:21) Rosja - Egipt 1, 1.03 3:0 (25:19, 25:18, 25:19) Kurs: ---> 2.29 Stawka: ---> 1000 zł Pwk: ---> 2061 zł -1000 zł[ Linked Image] Niedobry Daniel  Irytuje mnie takie frajerstwo, miazga 6:0 w pierwszym, by potem jak gdyby nigdy nic, wtopić mecz. Ale ten scenariusz to akurat dosyć częsta rzecz w tenisie. Dwie małe wtopy z rzędu, niepotrzebnie bawię się w takie badziewia, ale dobrze, że nie szaleję ze stawkami. Czasem trzeba zrobić jeden krok do tyłu, żeby potem zrobić dwa kroki naprzód. Myślę, że teraz też tak powinno być BilansPieniądze postawione: 142 000złPieniądze wypłacone: 169 620 złZysk/strata: +27 620 złYield: +19,4% Skuteczność kuponów: 53/78 ---> 68%Skuteczność typów: 236/257 ---> 92% Poszczególne dyscypliny: 147/162 ---> 91% 30/32 ---> 94% 26/26 ---> 100% 20/22 ---> 91% LA 5/6 ---> 83% F1 4/4 ---> 100% Polityka 3/4 ---> 75% Skoki 1/1 ---> 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#79 STS Ros Casares Valencia - TEO Wilno 1, 1.15Benetton Fribourg - Triumph Lyubertsy Moskwa 2, 1.10BC Siauliai - Guildford Heat 1, 1.07Hemofarm Stada Vrsac - Hanzevast Capitals Groningen 1, 1.05Besiktas Cola Turka Stambuł - Ovarense Aerosoles 1, 1.05CSKA Moskwa - Fenerbahce Stambuł 1, 1.05Kurs: ---> 1.57 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 100) Pwk: ---> 7065 zł (5 x 1413)  Powtórka sprzed tygodnia mile widziana  Lecę zagrać, bo Siauliai zaraz startuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#80 STS
TAU Ceramica Vitoria - CSKA Moskwa (włącznie z dogrywką) 1, 1.55 Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1, 1.15 Japonia - USA 2, 1.15 Real Madryt - Chorale Roanne 1, 1.07 Francja - Szwecja 1, 1.03
Kurs: ---> 2.26 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000) Pwk: ---> 10 170 zł (5 x 2034)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#81 STS
Austria zwycięstwo (konkurs drużynowy Kuusamo) 1, 1.50 Słowenia - Szwajcaria 1, 1.35 Norwegia - Niemcy 1, 1.15
Kurs: ---> 2.33 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000) Pwk: ---> 10 485 zł (5 x 2097)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#82 Tipsport
Lappi - Ahonen 1, 1.76 Schlierenzauer - Hilde 1, 1.25 Neumayer miejsce 1-15 1.20 USA - Rosja debel 1, 1.15 Węgry - Polska 2, 1.11
Kurs: ---> 3.37 Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500) Pwk: ---> 3033 zł (2 x 1516,50)
#83 Profesjonał
Koch - Uhrmann 1, 1.40 Romoeren - Ljoekelsoey 1, 1.30 Schlierenzauer - Jacobsen 1, 1.12 Bardal miejsce 1-15 1.35 Kranjec miejsce 1-15 1.20 USA - Rosja debel 1, 1.11 Polska - Węgry 1, 1.09
Kurs: ---> 4.00 Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500) Pwk: ---> 3600 zł (2 x 1800)
#84 STS
Lappi - Małysz 1, 1.40 Damjan - Ljoekelsoey 1, 1.35 USA - Rosja debel 1, 1.15 Węgry - Polska 2, 1.12
Kurs: ---> 2.43 Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000) Pwk: ---> 10 935 zł (5 x 2187)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#85 Betako Chiny - Paragwaj (+18.5 gola) 1, 1.80Kurs: ---> 1.80 Stawka: ---> 2500 zł (1000 + 2 x 750) Pwk: ---> 4050 zł (1620 + 2 x 1215)#86 Betako Lappi - Hilde 2, 1.91Schlierenzauer - Małysz 1, 1.45Chiny - Paragwaj 1 połowa 1, 1.06Kurs: ---> 2.94 Stawka: ---> 1000 zł (774,90 + 125,10) Pwk: ---> 2646 zł (2278,20 + 367,80)Nie komentuję póki co ostatnich kuponów, bo szkoda nerwów, ale wkrótce zrobię podsumowanie. Nie wiem jaki jest teraz yield, ale mam taki apel - od dzisiaj do końca Turnieju Czterech Skoczni, czyli w zasadzie w miesiąc, mam zamiar nadrobić ostatnie straty. Wygląda na niemożliwe, ale ja wierzę w siebie. Pisałem już wcześniej, że skoki to moja dyscyplina. To na skokach (i tenisie) doszedłem do takich stawek w bukmacherce, więc nie mam zwyczaju się załamywać. Pochwalę się, że na razie odrobiłem 700 zł  , a kończył mi kupon Benneton... ale nie Fribourg  (Treviso dostawało 59:62, w końcówce wyciągnęli na 73:63). Koniec złej passy?  Zobaczymy. Także, jak pisałem, najbliższy miesiąc będzie kluczowy. Kuusamo uznajmy za wypadek przy pracy. Było minęło, teraz musi być lepiej! Zaczynam swój marsz zupełnie nietypowo, bo od ręcznej, o której pojęcie mam powiedzmy łagodnie niskie  Betako jednak przesadziło wystawiając linię 18.5, gdzie wszyscy trzymają 22.5 . Nawet uwzględniając podatek, chyba warto było to wziąć. Drugi kupon zagrałem przed treningami i patrzę, że jak zawsze Arttu 'laps' Lappi musiał wywinąć numer. Nie wejść nawet do '50', co za oferma A taka promocja w parze z Hilde... Na 99% zwrot, ale podaję kupon, żeby statystyki się zgadzały. KONIEC PORAŻEK - VAMOS! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
Nie no, litości  Wraca człowiek z miasta w dobrym humorze, a tu żołte cipy rzucają Paragwajowi 24 bramki. Kur.. mać, za jakie grzechy  No co bym ostatnio nie obstawił - bagno, bagno, bagno... Zaczęło się od Le '07 zgłoś się' Mans i powoli staję się takim looserem jak oni. Chociaż w bowling, wygrałem 3 partie na 4, więc może nie jest tak źle  Posłucham sobie czegoś do poduszki: http://anis963.wrzuta.pl/audio/dfJkOFR1RC/budka_suflera_-_znowu_w_zyciu_mi_nie_wyszlo_1Bardziej pasowałoby w bukmacherce  Naprawdę liczyłem, że od dzisiaj wszystko zacznie powoli wracać do normy, a tu nóż w plecy od skośnych. Życie  Weekend skoki, kolejnych wtop już sobie nie wyobrażam To fatum musi się w końcu odwrócić! WALKA  Do usłyszenia jutro. Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#87 Profesjonał Schlierenzauer miejsce 1-3 2.15Loitzl - Happonen 1, 1.42PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 1, 1.13Kurs: ---> 3.45 Stawka: ---> 3000 zł (6 x 500) Pwk: ---> 9315 zł (6 x 1552,50)Miałem już kupon praktycznie zmontowany, postanowiłem kuknąć jeszcze do tematu ze skokami. Patrzę ostatni post buszmen, więc byłem ciekawy czy idziemy dzisiaj tym samym tropem. No i jak się okazało typujemy dokładnie to damo. W Kuusamo obydwaj dostaliśmy wiatr około 3,5 w plecy, teraz chyba powinno być lepiej  Trzeba zaufać Schliriemu po tym kursie, tak jak rok temu, na początku sezonu torpeda. Choćby nie wiem jakie warunki były, chłopak jest w formie i nie ma u niego takiego zjawiska jak zepsuty skok czy nawet trochę słabszy skok. Cały czas perfekcyjnie. Na razie tylko Morgi wydaje się być minimalnie mocniejszy, ale to tylko tworzy dodatkową motywację do prześcignięcia kolegi. Reszta stanowi małe zagrożenie. Tylko Hilde może tu jeszcze powalczyć, reszta nie ma tego błysku. Nie widzę, po prostu nie widzę opcji, kto Schliriego mógłby pozbawić podium. A gdyby tak obrazek poniżej dzisiaj powtórzyłby się w Trondheim? Marzenia, ale Adam jeszcze dojdzie do formy  Ale panowie po środku i na prawo powinni się tam znaleźć  [ Linked Image] Loitzla generalnie uważałem za jednego ze swoich ulubionych skoczków. Ale to jemu zawdzięczam bolesną wtopę na Austrii w Kuusamo. Dzisiaj dostaje chłop szansę do rehabilitacji. Niech pokaże wreszcie, że nie jest taką ciamciaramcią, tylko zawodnikiem z charakterem. Na treningach 124, 127, w kwalach 121 (z pamięci piszę). Happonen kompletnie pogubiony, póki co specjalnie nie może odnaleźć sie na skoczni. Bodajże 108, 110, kwale 115. Proponowałbym trochę potrenować, najlepiej z Lapsim, bo w zawodach z taką formą nie ma czego szukać. Chyba, że Wolfgang tak skoczy LINK [ pl.youtube.com]  Na koniec dorzucam Turów. Kotwica bez [ Linked Image] , więc czego oni szukają w Zgorzelcu? Ciekawe jak to się skończy... Wierzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#88 Profesjonał Schlierenzauer miejsce 1-3 1.70Ahonen miejsce 1-10 1.30Prokom Trefl Sopot - Górnik Wałbrzych 1, 1.08Kurs: ---> 2.39 Stawka: ---> 3500 zł (7 x 500) Pwk: ---> 7528,50 zł (7 x 1075,50)Nareszcie odrodzenie w wielkim stylu  Idę dzisiaj za ciosem. Schliri dalej pomaga mi w odbudowie kapitału Jako drugie zdarzenie już miałem wpisane Kofler 1-15, w ostatniej chwili zdecydowałem się zmienić na Ahonen 1-10. Z tego co widać w serii próbnej Kofi raczej spokojnie by wszedł, a tak trochę niepotrzebnie sobie zrobiłem emocje na kuponie  Jednak chyba Jankowi leży Trondheim, jest to skocznia o trochę starszym profilu i trzeba dodać, że ostatnie dwa konkursy tutaj w sezonie 2003/2004 wygrał zdecydowanie. Wczoraj 4 miejsce, skoki bardzo przyzwoite. Co jak co, ale '10' powinna być. Z takim zakładem na Ahonena, mam niemiłe wspomnienia, w Bischofshofen też dałem go 1-10, kończył mi AKO ponad 5, a był 11  Chyba dwa razy to samo się nie zdarzy? Dokładam łamagi z Sopotu, raczej wielki kołcz Pacek z ekipą wystarczą na taką potęgę jak Wałbrzych?  Mało brakowało, a w ogóle bym nie obstawił tego konkursu. Dziad zablokował okienko, jakieś bloczki sroczki, w co on wierzy?  Całe szczęście 4 minuty przed 12:30 dziadulca wywiało z punktu i z planowanych 8 kuponów, udało się 7 puścić. VAMOS! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#90 Betako
Romoeren - Małysz 2, 1.71 Morgenstern - Hilde 1, 1.20 TTT Ryga - CSKA Moskwa 2, 1.20 CSKA Moskwa - Prokom Trefl Sopot 1, 1.03
Kurs: ---> 2.54 Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500) Pwk: ---> 2286 zł (2 x 1143)
#91 Profesjonał
Hilde - Kofler 2, 2.15 Ammann - Schmitt 1, 1.17 TTT Ryga - CSKA Moskwa włącznie z dogrywką 2, 1.18 CSKA Moskwa - Prokom Trefl Sopot 1, 1.03
Kurs: ---> 3.09 Stawka: ---> 3000 zł (6 x 500) Pwk: ---> 8343 zł (6 x 1390,50)
Dzisiaj zupełnie nietypowo w czwartek mamy konkurs skoków w Villach. Na dodatek jest to obiekt K-90, czyli w obecnych czasach rzadkość i będą to jedyne konkursy na takich skoczniach. Kolejnym mało spotykanym zjawiskiem jest, że dzisiaj odbędą się dwa treningi, potem kwalifikacje i na koniec konkurs. Więc trochę pracy skoczkowie będą mieli. Kilku bukmacherów zdecydowało się już wczoraj wystawić kursy i uznałem, że w ciemno też warto coś obstawić. Jako mała promocja od razu wpadło mi w oczy para Hilde - Kofler, gdzie kurs na Austriaka to aż 2.15 . Powiem szczerze, że w Hilde zbytnio nie wierzę i nie sądzę, żeby w tym sezonie odegrał taką rolę jak Jacobsen w ubiegłym. Raczej to taki materiał na norweskiego Lappiego, który też w pewnym okresie nieźle skakał, a potem było już z tym różnie. Sam Mika Kojonkoski uważa Hilde, za dużego lenia. Drugi konkurs w Trondheim, to już był sygnał o małej zadyszce Toma. Obydwa skoki poprawne, ale już nie było tego błysku. Teraz przenosimy do Austrii na K-90 i po 3,4 i 6 miejscu, czas na słabszy występ. A średnia skocznia nie będzie sprzyjać Hilde, raczej jego mocniejszą stroną jest lot, a nie wybicie. Teraz może dwa słowa o Kofim. Sympatyczny Austriak po wypadku przy pracy w Kuusamo wraca do czołówki. Było widać w Trondheim tą sportową złość, chęć rehabilitacji i pokazania Poitnerowi, że to on jest przyszłością drużyny. Brak presji w cieniu Morgiego, mocne wybicie, rosnąca forma i dobre noty za styl, powinny wystarczyć spokojnie na Hilde.
Dzisiaj jeszcze pewnie coś dorzucę po treningach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
To ja jako magik podam Ci jaki będzie wynik CSKA - Prokom 99:67 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#92 Profesjonał Morgenstern zwycięstwo 1.60Schlierenzauer - Hilde 1, 1.56Ahonen - Hautamaeki 1, 1.35Kurs: ---> 3.37 Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500) Pwk: ---> 6066 zł (4 x 1516,50)Jednak dorzuciłem ostatecznie  Liczę bardzo na ten kupon, bo o Kofiego mam coraz większe obawy. Jednak Hilde mocny. Ostatni dzwonek, żeby jeszcze trochę zarobić na Morgim, po nienajgorszych kursach. W końcu się przekonałem i nie widzę dla niego póki co żadnej konkurencji. W Schliriego dalej wierzę i konsekwentnie na niego stawiam. Słabszy występ w drugim konkursie w Trondheim, spowodowany był lekkim przemęczeniem, teraz powinno być o niebo lepiej. Na koniec Janek, który z konkursu na konkurs jest coraz lepszy. Jak sam zapowiada apogeum powinno przyjść na T4S i raczej nie blefuje. W pierwszej 6 z taką formą, powinien się zameldować spokojnie. Matti tradycyjnie na początku sezonu bez wyrazu. PS. Big_star magiku dzięki za wynik  Nie będę kłamał, skoki to tylko dodatki na tych kuponach. Głównym typem było CSKA i bardzo się o nich bałem, a teraz to już tylko formalność  Następnym razem chyba specjalnie będę gorączkowo szukał kafejki, żeby podać taką delicję jak CSKA, pewnie dużo ludzie by skorzystało i nieźle się obłowiło  Pewnie dzięki temu 1.03, byś mógł nawet dobrać do tego kubełka z 5 hot wingsów  Bardzo przepraszam, następnym razem już będę się starał podawać takie pewki wcześniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#93 Profesjonał Morgenstern zwycięstwo 1.35Ahonen miejsce 1-6 1.60Kofler miejsce 1-15 1.10Loitzl miejsce 1-15 1.08Kurs: ---> 2.57 Stawka: ---> 3100 zł (4 x 500 + 100) Pwk: ---> 7170,30 zł (4 x 1516,50 + 231,30)#94 Betako Morgenstern zwycięstwo 1.40Romoeren - Damjan 2, 1.64Kofler - Ammann 1, 1.55Kurs: ---> 3.56 Stawka: ---> 1000 zł (711 + 289) Pwk: ---> 3204 zł (2278 + 926)#95 Profesjonał Morgenstern zwycięstwo 1.35Ahonen miejsce 1-6 1.60Małysz miejsce 1-15 1.15Damjan miejsce 1-15 1.10Kurs: ---> 2.73 Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500) Pwk: ---> 4914 zł (4 x 1228,50)A miało być tak pięknie... gdyby wczorajszy konkurs zakończył się na pierwszej serii  Potem niesamowity niefart i posypało się wszystko jak domek z kart. Kofler przegrywa z Hilde o 1 pkt, Małysz z Romorenem o 0,5 pkt. Zamiast 9k na czysto, do kieszeni wpada 66 zł. Brak słów... To co mogło stać się faktem już wczoraj trzeba zrobić dzisiaj. I jak tak patrzę na kupony, to kolejny kosmiczny pech albo wiatr może sprawić, że znowu coś nie wejdzie. Morgi jest poza zasięgiem, nawet po taki kursie można brać, bo zagrożenia na dzisiaj nie ma żadnego. Ahonen tak jak pisałem coraz lepszy, powinien być znowu na podium, a w 6 to już bez problemu. Do tego paru solidnych zawodników 1-15, po prostu nawet jak skoczą trochę słabiej, to brakuje konkurencji, która mogłaby ich wypchnąć poza 15. Oby tylko warunki nie przeszkodziły...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#96 Betako
RC Cannes - Farmutil Piła (+11.5 pkt) 1, 1.75 Winiary Bakalland Kalisz - Azzerail Baku 1, 1.10 Dynamo Moskwa - Telindus Ostenda 1, 1.10 BK Ventspils - Ovarense Aerosoles 1, 1.06 DKV Joventut Badalona - Guildford Heat 1, 1.05 Galatasaray Cafe Crown Stambuł - Hanzevast Capitals Groningen 1, 1.05 CSKA Moskwa - Phard Neapol 1, 1.03
Kurs: ---> 2.55 Stawka: ---> 2000 zł (2 x 993 + 14) Pwk: ---> 4589,90 zł (2 x 2278.90 + 32.10)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
#97 Betako Janne Ahonen - Adam Małysz 1, 1.55Gregor Schlierenzauer - Tom Hilde 1, 1.40Kurs: ---> 2.17 Stawka: ---> 2000 zł (2 x 1000) Pwk: ---> 3906 zł (2 x 1953)Engelberg HS 137 (K-125)[ Linked Image] Na rozgrzewkę przed jutrzejszymi treningami i kwalifikacjami, taki sympatycznie wyglądający dubelek. Pierwsza para, to można powiedzieć dwie 2 legendy skoczni, które ciągle dotrzymują kroku młodzieży. Jednak póki co, poza bezkonkurencyjnym Morgim, to właśnie Janek jest cichym bohaterem pierwszych konkursów. Mało kto spodziewałby się, że Fin powróci do tak świetnej formy. W Engelbergu trzeba stawiać go w gronie faworytów. W przeszłości kilkakrotnie tu wygrywał i stawał na podium. Ta skocznia mu leży. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i po dwukrotnym podium w Villach, Fin zamierza powtórzyć ten wyczyn w Szwajcarii, co jak podkreśla byłoby dobrym prognostykiem przed T4S: "Jestem bardzo zadowolony z tych dwóch dni, ze skoku na skok jest coraz lepiej. Mam nadzieję, że w Engelbergu też będę tak dobrze skakać, że również uda mi się stanąć na podium. Będzie to bardzo dobrym podłożem na Turniej Czterech Skoczni."Natomiast nasz Adaś ciągle szuka błysku, który pozwoliłby mu rywalizować z najlepszymi. Forma jest poprawna, wystarcza na pierwsza '10', ale do np. Janne brakuje dużo. Adam trenował z resztą polskich skoczków w Ramsau, ale do swoich skoków ciągle miał zastrzeżenia: "Bardzo lubię Ramsau. Często udawało mi się tutaj poprawić wiele elementów. Niestety, teraz mam braki i muszę mocno popracować. Nie jest to jednak takie łatwe" - tłumaczy Adam Małysz. Co jest jasnym sygnałem, że na nagły wystrzał w Engelbergu nie ma co liczyć. Adamowi potrzeba jeszcze czasu i trzeba wierzyć, że nasz Orzeł z Wisły jeszcze się odrodzi, ale zapewne w dalszej fazie sezonu. Na dzień dzisiejszy, przy równych warunkach, lepszy w tej parze może być tylko Janne Ahonen, kurs 1.55 wiele zawyżony. Druga para to supertalent z Austrii Gregor Schlierenzauer i pozytywne zaskoczenie początku sezonu, Norweg Tom Hilde. Tu wybór jest bardzo prosty. Schliri powoli zaczyna łapać właściwy rytm i gonić Morgiego. "Jestem bardzo zadowolony z moich skoków. Są one coraz lepsze, wraca wiara w siebie. W naszej drużynie panuje wspaniała atmosfera i to również bardzo pomaga. Staram się na każde zawody przygotowywać optymalnie i widzę, że daje to oczekiwane efekty"Hilde z kolei coraz słabszy. Ostatnio poza '30', skok jakby bez wiary w siebie. Specjalnie nie wierzę, że w Engelbergu ponownie zacznie skakać jak natchniony. Teraz pałeczkę przejmie Jacobsen. Innego rozstrzygnięcia w tej parze nie widzę, dlatego 1.40 na Schlirka chętnie biorę. Teraz patrzę, że zbiłem kursy do 1.50 i 1.35  Eh, to Betako śmieszne jest  Ale nawet po takich kursach warto. Na pierwszy rzut kupon jak dla mnie b.dobry, teraz spokojnie czekam na treningi i kwalifikacje, by potem z większą wiedzą na temat aktualnej formy coś dorzucić  Powodzenia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|