Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#77 Toto-syf

Le Mans Sarthe Basket (+4.5 pkt) - Unicaja Malaga 1, 1.90
J-P.Villar - Horna 2, 1.15
Japonia - Rosja 2, 1.10
USA - Egipt 1, 1.03

Kurs: ---> 2.48
Stawka: ---> 500 zł (2 x 200 + 100)
Pwk: ---> 1116 zł (2 x 446,40 + 223,20)


Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#75 STS

BC Kijów - Pau-Orthez 1, 1.25 91:55 ooo
Dynamo Moskwa - Crvena Zvezda Belgrad 1, 1.20 97:76 ooo
Allianz Swans Gmunden - Triumph Lyubertsy 2, 1.20 53:83 ooo
Alba Berlin - Guildford Heat 1, 1.05 81:63 ooo
Akasvayu Girona - Hanzevast Capitals Groningen 1, 1.05 96:63 ooo

Kurs: ---> 1.98
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 5346 zł (3 x 1782)

+2346 zł cool

[Linked Image]



ULEB Cup shocked piwo

Jak sięgam pamięcią, takiego gładkiego kuponu, nie mogę sobie przypomnieć grin Pięc meczów kosz kolejno: +36, +21, +30, +18, +33 crazy Dodam jeszcze, że pierwotnie miało pójść też Galatasaray, ale po dokładnym obadaniu sprawy, zaufałem intuicji i zdecydowałem się zamiast Kebabów na BC Kijów ooo



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 137 500zł
Pieniądze wypłacone: 164 409 zł
Zysk/strata: +26 909 zł
Yield: +19,5%
Skuteczność kuponów: 52/75 ---> 69%
Skuteczność typów: 221/240 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 146/160 ---> 91%
siatka 23/25 ---> 92%
futbol 23/23 ---> 100%
kosz 16/17 ---> 94%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#76 STS

Fenerbahce Stambuł - TTT Ryga 1, 1.20 71:69 crazy
Turcja - Bośnia i Hercegowina 1, 1.15 1:0 wink
ESB Lille Metropole - CSKA Moskwa 2, 1.15 48:99 laugh
CSKA Moskwa - Żalgiris Kowno 1, 1.10 78:70 [Linked Image]
Rosja - Korea Południowa 1, 1.05 3:0 (25:16, 25:14, 25:19) [Linked Image]
Brazylia - Portoryko 1, 1.03 3:0 (25:13, 25:21, 25:17) [Linked Image]
Włochy - Wyspy Owcze 1, 1.02 3:1 [Linked Image]

Kurs: ---> 1.93
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 5211 zł (3 x 1737)

+2211 zł hura


[Linked Image]



Zanosiło się na kolejny łatwy kuponik, aż tu nagle pannom z Fenerbahce coś odbiło - z przewagi +17 pkt (51:34), zrobił się na 44 sek przed końcem remis 68:68 i po stracie piłka dla Rygi blush
Niesamowita cienizna te Turczynki, ale na szczęście mają w składzie Cappie Pondexter. Ona na 11 sek przed końcem wykorzystała jednego wolnego, a po drugim niecelnym, tak skutecznie wróciła do obrony, że przechwyciła piłkę Micaeli Martins Jacintho w ostatniej akcji Rygi. W całym meczu 27 pkt, 6 zbiórek, 3 asysty, 4 przechwyty. Brawo piwo

Reszta formalność.
Lille laugh -51 u siebie dostać, zapachniało euGENIUSZEM i jego cudowną ekipą laugh 109:65 z Oly bez Greera, Kijek potrafi. Cyrk widać nadal trwa i rozkręca się w najlepsze. Szkoda klawiatury.



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 140 500zł
Pieniądze wypłacone: 169 620 zł
Zysk/strata: +29 120 zł
Yield: +20,7%
Skuteczność kuponów: 53/76 ---> 70%
Skuteczność typów: 228/247 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 146/160 ---> 91%
siatka 25/27 ---> 93%
futbol 25/25 ---> 100%
kosz 19/20 ---> 95%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#77 Toto-syf

Le Mans Sarthe Basket (+4.5 pkt) - Unicaja Malaga 1, 1.90 74:83 [Linked Image]
J-P.Villar - Horna 2, 1.15 0:6 0:3 krecz Villara
Japonia - Rosja 2, 1.10 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
USA - Egipt 1, 1.03 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)

Kurs: ---> 2.48
Stawka: ---> 500 zł (2 x 200 + 100)
Pwk: ---> 1116 zł (2 x 446,40 + 223,20)

-500 zł

[Linked Image]


Le Mans prowadząc 71:68, przegrało 74:83, co tu jeszcze dodać? [Linked Image]

Bilans w Eurolidze 0:5, praktycznie wszystko przegrane w końcówkach. Diagnoza jest prosta - ekipa totalnych looserów. Nie ma co się nad nimi pastwić, tylko współczuć jakimi są nieudacznikami smile



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 141 000zł
Pieniądze wypłacone: 169 620 zł
Zysk/strata: +28 620 zł
Yield: +20,2%
Skuteczność kuponów: 53/77 ---> 69%
Skuteczność typów: 231/251 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 147/161 ---> 91%
siatka 27/29 ---> 93%
futbol 25/25 ---> 100%
kosz 19/21 ---> 90%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#78 STS

M.Daniel - P.Cuevas 1, 1.70
Cagliari Calcio - AC Milan X2, 1.10
USA - Korea Południowa 1, 1.10
Olympiakos Pireus - Kolossos Rodos 1, 1.05
Brazylia - Tunezja 1, 1.03
Rosja - Egipt 1, 1.03

Kurs: ---> 2.29
Stawka: ---> 1000 zł
Pwk: ---> 2061 zł





[Linked Image]



Taka mała zagadka: czym się różni jeleń od daniela?
Jeleń stawia, daniel pije laugh

Dzisiaj w roli jelenia widzę Cuevasa, dlatego stawiam na Daniela.


PS. Milan, komedia laugh Zostało 45 min, dlatego wstrzymuję się z ocenami, ale bwin chyba trochę kasy na 2 przyjęło wink

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#78 STS

M.Daniel - P.Cuevas 1, 1.70 6:0 4:6 3:6 blush
Cagliari Calcio - AC Milan X2, 1.10 1:2
USA - Korea Południowa 1, 1.10 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
Olympiakos Pireus - Kolossos Rodos 1, 1.05 106:84
Brazylia - Tunezja 1, 1.03 3:0 (25:19, 25:16, 25:21)
Rosja - Egipt 1, 1.03 3:0 (25:19, 25:18, 25:19)

Kurs: ---> 2.29
Stawka: ---> 1000 zł
Pwk: ---> 2061 zł

-1000 zł

[Linked Image]

Niedobry Daniel mad

Irytuje mnie takie frajerstwo, miazga 6:0 w pierwszym, by potem jak gdyby nigdy nic, wtopić mecz. Ale ten scenariusz to akurat dosyć częsta rzecz w tenisie.

Dwie małe wtopy z rzędu, niepotrzebnie bawię się w takie badziewia, ale dobrze, że nie szaleję ze stawkami. Czasem trzeba zrobić jeden krok do tyłu, żeby potem zrobić dwa kroki naprzód. Myślę, że teraz też tak powinno być wink



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 142 000zł
Pieniądze wypłacone: 169 620 zł
Zysk/strata: +27 620 zł
Yield: +19,4%
Skuteczność kuponów: 53/78 ---> 68%
Skuteczność typów: 236/257 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 147/162 ---> 91%
siatka 30/32 ---> 94%
futbol 26/26 ---> 100%
kosz 20/22 ---> 91%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#79 STS

Ros Casares Valencia - TEO Wilno 1, 1.15
Benetton Fribourg - Triumph Lyubertsy Moskwa 2, 1.10
BC Siauliai - Guildford Heat 1, 1.07
Hemofarm Stada Vrsac - Hanzevast Capitals Groningen 1, 1.05
Besiktas Cola Turka Stambuł - Ovarense Aerosoles 1, 1.05
CSKA Moskwa - Fenerbahce Stambuł 1, 1.05

Kurs: ---> 1.57
Stawka: ---> 5000 zł (5 x 100)
Pwk: ---> 7065 zł (5 x 1413)




kosz gwizdek

Powtórka sprzed tygodnia mile widziana grin

Lecę zagrać, bo Siauliai zaraz startuje.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#80 STS

TAU Ceramica Vitoria - CSKA Moskwa (włącznie z dogrywką) 1, 1.55
Olympiakos Pireus - Żalgiris Kowno 1, 1.15
Japonia - USA 2, 1.15
Real Madryt - Chorale Roanne 1, 1.07
Francja - Szwecja 1, 1.03

Kurs: ---> 2.26
Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000)
Pwk: ---> 10 170 zł (5 x 2034)


Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#81 STS

Austria zwycięstwo (konkurs drużynowy Kuusamo) 1, 1.50
Słowenia - Szwajcaria 1, 1.35
Norwegia - Niemcy 1, 1.15

Kurs: ---> 2.33
Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000)
Pwk: ---> 10 485 zł (5 x 2097)


Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#82 Tipsport

Lappi - Ahonen 1, 1.76
Schlierenzauer - Hilde 1, 1.25
Neumayer miejsce 1-15 1.20
USA - Rosja debel 1, 1.15
Węgry - Polska 2, 1.11

Kurs: ---> 3.37
Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500)
Pwk: ---> 3033 zł (2 x 1516,50)




#83 Profesjonał

Koch - Uhrmann 1, 1.40
Romoeren - Ljoekelsoey 1, 1.30
Schlierenzauer - Jacobsen 1, 1.12
Bardal miejsce 1-15 1.35
Kranjec miejsce 1-15 1.20
USA - Rosja debel 1, 1.11
Polska - Węgry 1, 1.09

Kurs: ---> 4.00
Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500)
Pwk: ---> 3600 zł (2 x 1800)




#84 STS

Lappi - Małysz 1, 1.40
Damjan - Ljoekelsoey 1, 1.35
USA - Rosja debel 1, 1.15
Węgry - Polska 2, 1.12

Kurs: ---> 2.43
Stawka: ---> 5000 zł (5 x 1000)
Pwk: ---> 10 935 zł (5 x 2187)

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#85 Betako

Chiny - Paragwaj (+18.5 gola) 1, 1.80

Kurs: ---> 1.80
Stawka: ---> 2500 zł (1000 + 2 x 750)
Pwk: ---> 4050 zł (1620 + 2 x 1215)




#86 Betako

Lappi - Hilde 2, 1.91
Schlierenzauer - Małysz 1, 1.45
Chiny - Paragwaj 1 połowa 1, 1.06

Kurs: ---> 2.94
Stawka: ---> 1000 zł (774,90 + 125,10)
Pwk: ---> 2646 zł (2278,20 + 367,80)




Nie komentuję póki co ostatnich kuponów, bo szkoda nerwów, ale wkrótce zrobię podsumowanie.
Nie wiem jaki jest teraz yield, ale mam taki apel - od dzisiaj do końca Turnieju Czterech Skoczni, czyli w zasadzie w miesiąc, mam zamiar nadrobić ostatnie straty. Wygląda na niemożliwe, ale ja wierzę w siebie. Pisałem już wcześniej, że skoki to moja dyscyplina. To na skokach (i tenisie) doszedłem do takich stawek w bukmacherce, więc nie mam zwyczaju się załamywać. Pochwalę się, że na razie odrobiłem 700 zł grin , a kończył mi kupon Benneton... ale nie Fribourg laugh (Treviso dostawało 59:62, w końcówce wyciągnęli na 73:63). Koniec złej passy? grin Zobaczymy. Także, jak pisałem, najbliższy miesiąc będzie kluczowy. Kuusamo uznajmy za wypadek przy pracy. Było minęło, teraz musi być lepiej!
Zaczynam swój marsz zupełnie nietypowo, bo od ręcznej, o której pojęcie mam powiedzmy łagodnie niskie wink Betako jednak przesadziło wystawiając linię 18.5, gdzie wszyscy trzymają 22.5 . Nawet uwzględniając podatek, chyba warto było to wziąć.

Drugi kupon zagrałem przed treningami i patrzę, że jak zawsze Arttu 'laps' Lappi musiał wywinąć numer. Nie wejść nawet do '50', co za oferma puke
A taka promocja w parze z Hilde... Na 99% zwrot, ale podaję kupon, żeby statystyki się zgadzały.

KONIEC PORAŻEK - VAMOS! boks

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Nie no, litości laugh

Wraca człowiek z miasta w dobrym humorze, a tu żołte cipy rzucają Paragwajowi 24 bramki. Kur.. mać, za jakie grzechy laugh No co bym ostatnio nie obstawił - bagno, bagno, bagno...
Zaczęło się od Le '07 zgłoś się' Mans i powoli staję się takim looserem jak oni. Chociaż w bowling, wygrałem 3 partie na 4, więc może nie jest tak źle laugh
Posłucham sobie czegoś do poduszki:

http://anis963.wrzuta.pl/audio/dfJkOFR1RC/budka_suflera_-_znowu_w_zyciu_mi_nie_wyszlo_1

Bardziej pasowałoby w bukmacherce laugh Naprawdę liczyłem, że od dzisiaj wszystko zacznie powoli wracać do normy, a tu nóż w plecy od skośnych. Życie laugh

Weekend skoki, kolejnych wtop już sobie nie wyobrażam stop stop stop

To fatum musi się w końcu odwrócić!

boks WALKA boks

Do usłyszenia jutro.

Dobranoc.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#87 Profesjonał

Schlierenzauer miejsce 1-3 2.15
Loitzl - Happonen 1, 1.42
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 1, 1.13

Kurs: ---> 3.45
Stawka: ---> 3000 zł (6 x 500)
Pwk: ---> 9315 zł (6 x 1552,50)




Miałem już kupon praktycznie zmontowany, postanowiłem kuknąć jeszcze do tematu ze skokami. Patrzę ostatni post buszmen, więc byłem ciekawy czy idziemy dzisiaj tym samym tropem. No i jak się okazało typujemy dokładnie to damo. W Kuusamo obydwaj dostaliśmy wiatr około 3,5 w plecy, teraz chyba powinno być lepiej laugh
Trzeba zaufać Schliriemu po tym kursie, tak jak rok temu, na początku sezonu torpeda. Choćby nie wiem jakie warunki były, chłopak jest w formie i nie ma u niego takiego zjawiska jak zepsuty skok czy nawet trochę słabszy skok. Cały czas perfekcyjnie. Na razie tylko Morgi wydaje się być minimalnie mocniejszy, ale to tylko tworzy dodatkową motywację do prześcignięcia kolegi. Reszta stanowi małe zagrożenie. Tylko Hilde może tu jeszcze powalczyć, reszta nie ma tego błysku. Nie widzę, po prostu nie widzę opcji, kto Schliriego mógłby pozbawić podium.

A gdyby tak obrazek poniżej dzisiaj powtórzyłby się w Trondheim? grin
Marzenia, ale Adam jeszcze dojdzie do formy smile Ale panowie po środku i na prawo powinni się tam znaleźć wink

[Linked Image]


Loitzla generalnie uważałem za jednego ze swoich ulubionych skoczków. Ale to jemu zawdzięczam bolesną wtopę na Austrii w Kuusamo. Dzisiaj dostaje chłop szansę do rehabilitacji. Niech pokaże wreszcie, że nie jest taką ciamciaramcią, tylko zawodnikiem z charakterem. Na treningach 124, 127, w kwalach 121 (z pamięci piszę). Happonen kompletnie pogubiony, póki co specjalnie nie może odnaleźć sie na skoczni. Bodajże 108, 110, kwale 115. Proponowałbym trochę potrenować, najlepiej z Lapsim, bo w zawodach z taką formą nie ma czego szukać.

Chyba, że Wolfgang tak skoczy LINK [pl.youtube.com] laugh



Na koniec dorzucam Turów. Kotwica bez [Linked Image] , więc czego oni szukają w Zgorzelcu?



Ciekawe jak to się skończy...

Wierzę boks

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#88 Profesjonał

Schlierenzauer miejsce 1-3 1.70
Ahonen miejsce 1-10 1.30
Prokom Trefl Sopot - Górnik Wałbrzych 1, 1.08

Kurs: ---> 2.39
Stawka: ---> 3500 zł (7 x 500)
Pwk: ---> 7528,50 zł (7 x 1075,50)




Nareszcie odrodzenie w wielkim stylu hura

Idę dzisiaj za ciosem. Schliri dalej pomaga mi w odbudowie kapitału smile
Jako drugie zdarzenie już miałem wpisane Kofler 1-15, w ostatniej chwili zdecydowałem się zmienić na Ahonen 1-10. Z tego co widać w serii próbnej Kofi raczej spokojnie by wszedł, a tak trochę niepotrzebnie sobie zrobiłem emocje na kuponie mad Jednak chyba Jankowi leży Trondheim, jest to skocznia o trochę starszym profilu i trzeba dodać, że ostatnie dwa konkursy tutaj w sezonie 2003/2004 wygrał zdecydowanie. Wczoraj 4 miejsce, skoki bardzo przyzwoite. Co jak co, ale '10' powinna być. Z takim zakładem na Ahonena, mam niemiłe wspomnienia, w Bischofshofen też dałem go 1-10, kończył mi AKO ponad 5, a był 11 blush Chyba dwa razy to samo się nie zdarzy?
Dokładam łamagi z Sopotu, raczej wielki kołcz Pacek z ekipą wystarczą na taką potęgę jak Wałbrzych? grin

Mało brakowało, a w ogóle bym nie obstawił tego konkursu. Dziad zablokował okienko, jakieś bloczki sroczki, w co on wierzy? mad Całe szczęście 4 minuty przed 12:30 dziadulca wywiało z punktu i z planowanych 8 kuponów, udało się 7 puścić.

VAMOS! boks

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#90 Betako

Romoeren - Małysz 2, 1.71
Morgenstern - Hilde 1, 1.20
TTT Ryga - CSKA Moskwa 2, 1.20
CSKA Moskwa - Prokom Trefl Sopot 1, 1.03

Kurs: ---> 2.54
Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500)
Pwk: ---> 2286 zł (2 x 1143)




#91 Profesjonał

Hilde - Kofler 2, 2.15
Ammann - Schmitt 1, 1.17
TTT Ryga - CSKA Moskwa włącznie z dogrywką 2, 1.18
CSKA Moskwa - Prokom Trefl Sopot 1, 1.03

Kurs: ---> 3.09
Stawka: ---> 3000 zł (6 x 500)
Pwk: ---> 8343 zł (6 x 1390,50)




Dzisiaj zupełnie nietypowo w czwartek mamy konkurs skoków w Villach. Na dodatek jest to obiekt K-90, czyli w obecnych czasach rzadkość i będą to jedyne konkursy na takich skoczniach. Kolejnym mało spotykanym zjawiskiem jest, że dzisiaj odbędą się dwa treningi, potem kwalifikacje i na koniec konkurs. Więc trochę pracy skoczkowie będą mieli. Kilku bukmacherów zdecydowało się już wczoraj wystawić kursy i uznałem, że w ciemno też warto coś obstawić.
Jako mała promocja od razu wpadło mi w oczy para Hilde - Kofler, gdzie kurs na Austriaka to aż 2.15 . Powiem szczerze, że w Hilde zbytnio nie wierzę i nie sądzę, żeby w tym sezonie odegrał taką rolę jak Jacobsen w ubiegłym. Raczej to taki materiał na norweskiego Lappiego, który też w pewnym okresie nieźle skakał, a potem było już z tym różnie. Sam Mika Kojonkoski uważa Hilde, za dużego lenia. Drugi konkurs w Trondheim, to już był sygnał o małej zadyszce Toma. Obydwa skoki poprawne, ale już nie było tego błysku. Teraz przenosimy do Austrii na K-90 i po 3,4 i 6 miejscu, czas na słabszy występ. A średnia skocznia nie będzie sprzyjać Hilde, raczej jego mocniejszą stroną jest lot, a nie wybicie.
Teraz może dwa słowa o Kofim. Sympatyczny Austriak po wypadku przy pracy w Kuusamo wraca do czołówki. Było widać w Trondheim tą sportową złość, chęć rehabilitacji i pokazania Poitnerowi, że to on jest przyszłością drużyny. Brak presji w cieniu Morgiego, mocne wybicie, rosnąca forma i dobre noty za styl, powinny wystarczyć spokojnie na Hilde.

Dzisiaj jeszcze pewnie coś dorzucę po treningach.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
To ja jako magik podam Ci jaki będzie wynik CSKA - Prokom 99:67 tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#92 Profesjonał

Morgenstern zwycięstwo 1.60
Schlierenzauer - Hilde 1, 1.56
Ahonen - Hautamaeki 1, 1.35

Kurs: ---> 3.37
Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500)
Pwk: ---> 6066 zł (4 x 1516,50)




Jednak dorzuciłem ostatecznie smile Liczę bardzo na ten kupon, bo o Kofiego mam coraz większe obawy. Jednak Hilde mocny. Ostatni dzwonek, żeby jeszcze trochę zarobić na Morgim, po nienajgorszych kursach. W końcu się przekonałem i nie widzę dla niego póki co żadnej konkurencji. W Schliriego dalej wierzę i konsekwentnie na niego stawiam. Słabszy występ w drugim konkursie w Trondheim, spowodowany był lekkim przemęczeniem, teraz powinno być o niebo lepiej. Na koniec Janek, który z konkursu na konkurs jest coraz lepszy. Jak sam zapowiada apogeum powinno przyjść na T4S i raczej nie blefuje. W pierwszej 6 z taką formą, powinien się zameldować spokojnie. Matti tradycyjnie na początku sezonu bez wyrazu.

PS. Big_star magiku dzięki za wynik piwo Nie będę kłamał, skoki to tylko dodatki na tych kuponach. Głównym typem było CSKA i bardzo się o nich bałem, a teraz to już tylko formalność hura Następnym razem chyba specjalnie będę gorączkowo szukał kafejki, żeby podać taką delicję jak CSKA, pewnie dużo ludzie by skorzystało i nieźle się obłowiło hura Pewnie dzięki temu 1.03, byś mógł nawet dobrać do tego kubełka z 5 hot wingsów smile Bardzo przepraszam, następnym razem już będę się starał podawać takie pewki wcześniej crazy

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#93 Profesjonał

Morgenstern zwycięstwo 1.35
Ahonen miejsce 1-6 1.60
Kofler miejsce 1-15 1.10
Loitzl miejsce 1-15 1.08

Kurs: ---> 2.57
Stawka: ---> 3100 zł (4 x 500 + 100)
Pwk: ---> 7170,30 zł (4 x 1516,50 + 231,30)



#94 Betako

Morgenstern zwycięstwo 1.40
Romoeren - Damjan 2, 1.64
Kofler - Ammann 1, 1.55

Kurs: ---> 3.56
Stawka: ---> 1000 zł (711 + 289)
Pwk: ---> 3204 zł (2278 + 926)




#95 Profesjonał

Morgenstern zwycięstwo 1.35
Ahonen miejsce 1-6 1.60
Małysz miejsce 1-15 1.15
Damjan miejsce 1-15 1.10

Kurs: ---> 2.73
Stawka: ---> 2000 zł (4 x 500)
Pwk: ---> 4914 zł (4 x 1228,50)





A miało być tak pięknie... gdyby wczorajszy konkurs zakończył się na pierwszej serii blush
Potem niesamowity niefart i posypało się wszystko jak domek z kart. Kofler przegrywa z Hilde o 1 pkt, Małysz z Romorenem o 0,5 pkt. Zamiast 9k na czysto, do kieszeni wpada 66 zł. Brak słów...

To co mogło stać się faktem już wczoraj trzeba zrobić dzisiaj. I jak tak patrzę na kupony, to kolejny kosmiczny pech albo wiatr może sprawić, że znowu coś nie wejdzie.
Morgi jest poza zasięgiem, nawet po taki kursie można brać, bo zagrożenia na dzisiaj nie ma żadnego. Ahonen tak jak pisałem coraz lepszy, powinien być znowu na podium, a w 6 to już bez problemu. Do tego paru solidnych zawodników 1-15, po prostu nawet jak skoczą trochę słabiej, to brakuje konkurencji, która mogłaby ich wypchnąć poza 15.

Oby tylko warunki nie przeszkodziły...

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#96 Betako

RC Cannes - Farmutil Piła (+11.5 pkt) 1, 1.75
Winiary Bakalland Kalisz - Azzerail Baku 1, 1.10
Dynamo Moskwa - Telindus Ostenda 1, 1.10
BK Ventspils - Ovarense Aerosoles 1, 1.06
DKV Joventut Badalona - Guildford Heat 1, 1.05
Galatasaray Cafe Crown Stambuł - Hanzevast Capitals Groningen 1, 1.05
CSKA Moskwa - Phard Neapol 1, 1.03

Kurs: ---> 2.55
Stawka: ---> 2000 zł (2 x 993 + 14)
Pwk: ---> 4589,90 zł (2 x 2278.90 + 32.10)




Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#97 Betako

Janne Ahonen - Adam Małysz 1, 1.55
Gregor Schlierenzauer - Tom Hilde 1, 1.40

Kurs: ---> 2.17
Stawka: ---> 2000 zł (2 x 1000)
Pwk: ---> 3906 zł (2 x 1953)




Engelberg HS 137 (K-125)

[Linked Image]



Na rozgrzewkę przed jutrzejszymi treningami i kwalifikacjami, taki sympatycznie wyglądający dubelek.

Pierwsza para, to można powiedzieć dwie 2 legendy skoczni, które ciągle dotrzymują kroku młodzieży. Jednak póki co, poza bezkonkurencyjnym Morgim, to właśnie Janek jest cichym bohaterem pierwszych konkursów. Mało kto spodziewałby się, że Fin powróci do tak świetnej formy. W Engelbergu trzeba stawiać go w gronie faworytów. W przeszłości kilkakrotnie tu wygrywał i stawał na podium. Ta skocznia mu leży. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i po dwukrotnym podium w Villach, Fin zamierza powtórzyć ten wyczyn w Szwajcarii, co jak podkreśla byłoby dobrym prognostykiem przed T4S:
"Jestem bardzo zadowolony z tych dwóch dni, ze skoku na skok jest coraz lepiej. Mam nadzieję, że w Engelbergu też będę tak dobrze skakać, że również uda mi się stanąć na podium. Będzie to bardzo dobrym podłożem na Turniej Czterech Skoczni."
Natomiast nasz Adaś ciągle szuka błysku, który pozwoliłby mu rywalizować z najlepszymi. Forma jest poprawna, wystarcza na pierwsza '10', ale do np. Janne brakuje dużo. Adam trenował z resztą polskich skoczków w Ramsau, ale do swoich skoków ciągle miał zastrzeżenia:
"Bardzo lubię Ramsau. Często udawało mi się tutaj poprawić wiele elementów. Niestety, teraz mam braki i muszę mocno popracować. Nie jest to jednak takie łatwe" - tłumaczy Adam Małysz.
Co jest jasnym sygnałem, że na nagły wystrzał w Engelbergu nie ma co liczyć. Adamowi potrzeba jeszcze czasu i trzeba wierzyć, że nasz Orzeł z Wisły jeszcze się odrodzi, ale zapewne w dalszej fazie sezonu.
Na dzień dzisiejszy, przy równych warunkach, lepszy w tej parze może być tylko Janne Ahonen, kurs 1.55 wiele zawyżony.

Druga para to supertalent z Austrii Gregor Schlierenzauer i pozytywne zaskoczenie początku sezonu, Norweg Tom Hilde. Tu wybór jest bardzo prosty. Schliri powoli zaczyna łapać właściwy rytm i gonić Morgiego.
"Jestem bardzo zadowolony z moich skoków. Są one coraz lepsze, wraca wiara w siebie. W naszej drużynie panuje wspaniała atmosfera i to również bardzo pomaga. Staram się na każde zawody przygotowywać optymalnie i widzę, że daje to oczekiwane efekty"
Hilde z kolei coraz słabszy. Ostatnio poza '30', skok jakby bez wiary w siebie. Specjalnie nie wierzę, że w Engelbergu ponownie zacznie skakać jak natchniony. Teraz pałeczkę przejmie Jacobsen. Innego rozstrzygnięcia w tej parze nie widzę, dlatego 1.40 na Schlirka chętnie biorę.



Teraz patrzę, że zbiłem kursy do 1.50 i 1.35 laugh Eh, to Betako śmieszne jest tongue Ale nawet po takich kursach warto.
Na pierwszy rzut kupon jak dla mnie b.dobry, teraz spokojnie czekam na treningi i kwalifikacje, by potem z większą wiedzą na temat aktualnej formy coś dorzucić smile

Powodzenia.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, burbon, rafal08, Sensei, forty), 686 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1