|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
niestety za każdym razem  P.S. #1 Vista  P.S. #2 Jakbyś miał problemy to napisz tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Credit-cards.jpg jest 16 wypuklym drukiem i 4 jeszcze zwyklym. wiec tylko z 16?? kupuje bilet lotniczy i wyskoczylo : brak autoryzacji?? czy mam to zrozumiec ze zle wpisalem dane karty kredytowej PŁATNOŚĆ ZOSTAŁA ODRZUCONA Z powodu braku autoryzacji płatności rezerwacja NIE została zakończona. Wróć do poprzedniej strony, aby upewnić się, że wprowadzone informacje są prawidłowe. Możesz użyć również innej karty Dziękujemy Użytkownicy kart Solo Ze względu na ograniczenia systemowe linie Ryanair nie mogą obecnie przyjmować płatności kartami Solo. Jeżeli karta Solo nie jest autoryzowana, należy użyć innej formy płatności. cos takiego mi wysklakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
niestety za każdym razem  P.S. #1 Vista  P.S. #2 Jakbyś miał problemy to napisz tutaj  na pewno nie ma innego sposobu ? jutro trzeba bedzie do microsoftu sie zwrocic :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ? Nigdy, nie instalowalem Visty. Zupelnie sie nie znam. P.S Firefox nie chodzi pod Vista?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ? Nigdy, nie instalowalem Visty. Zupelnie sie nie znam. P.S Firefox nie chodzi pod Vista? chodzi, przeciez go uzywam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
może jest inny sposób na "zrestartowanie explorera" Kylo może ty wiesz jak to łatwiej zrobić ? Nigdy, nie instalowalem Visty. Zupelnie sie nie znam. P.S Firefox nie chodzi pod Vista? chodzi, przeciez go uzywam  Fakt moj blad  . Sproboj Opere, jak nie to napisz tu http://mozillapl.org/forum/post-163303.html.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
@batutek:
Nie wiem, czy dobrze, ale się postaram:
1. Picasso 2. Shakespeare 3. Kurt Kombajn 4. Frida (?!) Był film o niej o tym tytule. Nie wiem czy to imię czy nazwisko 5. Bracia Marx (raczej strzelam) 6. Nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
1. Picasso 2. Shakespeare 3. Kurt Cobain 4. Frida Khalo 5. Bracia Lumiere (ci od kinematografu) 6.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Zapomniałem dopisać:
Wrzuć te nazwiska w google i porównaj. Jak źle, to pisz, to będziemy myśleli i szukali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
6. Bułat Okudżawa ale pewny nie jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Nie wiem dlaczego macie problemy z Vistą. U mnie wszystko śmiga bez problemu. Przeglądarki, gg, winamp. Dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Credit-cards.jpg jest 16 wypuklym drukiem i 4 jeszcze zwyklym. wiec tylko z 16?? kupuje bilet lotniczy i wyskoczylo : brak autoryzacji?? czy mam to zrozumiec ze zle wpisalem dane karty kredytowej PŁATNOŚĆ ZOSTAŁA ODRZUCONA Z powodu braku autoryzacji płatności rezerwacja NIE została zakończona. Wróć do poprzedniej strony, aby upewnić się, że wprowadzone informacje są prawidłowe. Możesz użyć również innej karty Dziękujemy Użytkownicy kart Solo Ze względu na ograniczenia systemowe linie Ryanair nie mogą obecnie przyjmować płatności kartami Solo. Jeżeli karta Solo nie jest autoryzowana, należy użyć innej formy płatności. cos takiego mi wysklakuje Masz kartę "solo" (cokolwiek to znaczy)? A co do autoryzacji to sprawdź czy dobrze podałeś kod CCV (trzycyfrowy z rewersu karty).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 319 |
dzieki odgdog i vindom za pomoc, piec osob ok. no ten ostatni to raczej nie jest Bułat Okudżawa, jakos na innych zdjeciach niepodobny dlatego pozwole sobie zapytac jeszcze raz: kto to jest? [Linked Image] [ imageshack.us] jeszcze raz dziekuje wam za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Poszukuje Ebooka Wstęp do Prawoznawstwa- Nowacki Tobor, ewentualnie skany jesli ktos ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
jesli mecz hokeja zaczyna sie o 1630 to o ktorej mniej wiecej sie konczy? a dokladniej chodzi mi o lige rosyjska, prosze o najszybsza odpwoeidz bo nie wiem czy zdaze wrocic zeby skontrowac w razie czego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
jesli mecz hokeja zaczyna sie o 1630 to o ktorej mniej wiecej sie konczy? a dokladniej chodzi mi o lige rosyjska, prosze o najszybsza odpwoeidz bo nie wiem czy zdaze wrocic zeby skontrowac w razie czego  Ok 18
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Nie wiem dlaczego macie problemy z Vistą. U mnie wszystko śmiga bez problemu. Przeglądarki, gg, winamp. Dziwne. może masz jakąś nowszą, lepszą wersje  ja mam Home 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Zadanko. Oblicz gęstość badanej cieczy wiedząc, że całkowita masa areometru wynosi 25 g, objętość dolnej części areometru wynosi 20 cm3, średnica górnej części areometru, na której zaznaczona jest podziałka wynosi 15 mm i jest zanurzona w cieczy na głębokość 2 cm. Czy ktoś mógłby mnie uświadomić z czego wyprowadzić wzór na takowy areometr?  Każda wskazówka się przyda  UP. Nie wierzę, że nikt nie wie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|