Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
edi8 #1817706 29/11/2007 20:55
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
haha:) mogli zwiać za granice, tak jak ten z zarządu Arki

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8
HI!.
Zastanawiał się ktoś nad tym o ile prościej ustawić mecz w IIIPL niż np mecz na wyspach ? No właśnie dużo prościej bo po prostu cholernie tanio. Wszyscy pamiętamy niedawne info obublikowane w sprawie "fryzjera". Mecz IIIPL mozna było "ułożyć" już za 3tys PLN ! To dla niektórych kolesi żadne pieniądze. Dajmy na to taki meczyk który pamiętam po kursie 1.8 na gospodarza. Gdzie zarobisz w 90 minut 80% nawet na giełdzie są 10% "widełki" na dzień. Wystarczyło tylko u kilkunastu buków postawić, nie za dużo aby nie wzbudzać podejrzeń, ale i tak towarzystwo wychodziło po kilkadziesiąt tysiaków na czysto. Co drugi tydzień taka "akcja" i można mówić, że żyje się z bukmacherki. Teraz podobno takie rzeczy już się nie dzieją....podobno smile Pozdrawiam.

Bastek #1832759 05/12/2007 04:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Akurat III liga polska to niezbyt dobry przyklad bo :
- po pierwsze na palcach jednej reki policzysz buki, ktore przyjmuja na to zaklady;
- po drugie znajdz prosze mi takiego buka, ktory przyjmie na to wiecej jak 500 zl...
Takze na III lidze polskiej raczej ciezko zarobic na "ustawianiu" meczy,takie moje zdanie. Pozdr

SyKo #1832886 05/12/2007 04:47
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
jasne SyKo - Bastek nie wie o czym mowi. Najlepszy jest tekst o 10% widelkach na gieldzie laugh Chlopie grales na gieldzie ostatnio? Widelki byly fakt...na poczatku lat 90tych jak gielda raczkowala laugh
Zagraj cos z 3 ligi za wiecej niz 500pln do tego po zagraniu kurs zmienia lub zablokuja laugh

Qcz #1834238 05/12/2007 21:44
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8
Tak myślicie, to po co niektórzy "panowie" ustawiali IIIPl a potem lecieli obstawiać. Chyba nie za 500PLN ? Pewnych rzeczy nie robi się samemu jak wiesz. IIIPl znajdziesz już w ofercie prawie wszystkich buków. Z tymi widełkami to był przykład na tamte czasy, czyli właśnie lata 90te. Zresztą to tylko moje subiektywne zdanie. Mogę nie miec racji, ale jak tak myślisz to napisz cos w rodzaju konstruktywnej krytyki, a nie zaczynaj od ataku na mnie Qcz. Pozdrawiam.

Bastek #1834262 05/12/2007 22:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Hmm.. III liga PL w ofercie wszystkich bukow? Chyba piszesz o naziemnych, tyle ze tam na pewno ciezko bedzie zagrac za 500 zl..a juz na pewno jesli mieszasz w to wiecej osob to po ktoryms z kolei wyslanym kuponie zaklad bedzie zablokowany (jesli nawet na mecze LM czy Premiership pracownicy dzwonia, gdy sie wysyla za 500 zl to co dopiero przy III lidze). Owszem..bukmacher przyjmie pierwszy kupon, drugi moze tez..Przy trzecim raczej juz sie nie zgodzi, takie nasze realia:)Jest taki program na discovery : "Pogromcy mitow", mogliby sie zajac ta sprawa, moim zdaniem mit zostalby obalony, a konkluzja bylaby taka, ze nie da sie zarobic kilkudziesieciu tys. ustawiajac mecz III ligi smile Takie moje zdanie, chociaz teraz moze przeczyta to jakis III ligowy pilkarz, czy dzialacz i zacznie sie ze mnie smiac wink Pozdr.

SyKo #1835799 06/12/2007 06:16
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8
W sumie masz rację, tylko osoby bezpośrednio "zainteresowane" wiedzą jaka jest prawda.

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, rymoholik, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,327 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1