|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Wiecie moze jaka jest minimalna i maksymalna stawka w expekcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Min. 0.5zł
Max. Aby wygrana nie przekroczyla 20 tys zł
Ale na NBA NHL z tego co pamietam masz limity i raczej 5 tys na NBa w H-t-H nie przyjmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
a moze wiecie ile czeka sie na depozyt.Przykladowo dzis wplacilem pewna sume pieniedzy i jeszcze sie ona nie pojawila.To "moj pierwszy raz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kiedy bede gral u bukmacherow on-line.Expekt polecil mi czlowiek ktory gra on-line kilka lat i okreslil expekt jako jedna z lepszych rozwijajacych sie firm.Pytalem go ile sie czeka a jego odpowiedz mnie nie zadowolila ok 1 dnia.hmm moze ktos z was szybciej otrzymal kase na konto.Troszke sie niepokoje bo suma jest znaczaca a jeszcze jej nie widze w expekcie.Za szybka odpowiedz z gory dzieki,jesli wogole ktos mi na to odpowie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
1 dzien hehe Rafter nie zdziw się bo możesz czekać parę dni a bank zawsze może nie zrealizować, przelew może być cofnięty..........czemu wy ludzie nie wpłacacie kartą, kasa od razu i obstawka od razu pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
tysio nieprawada Doswiadzcenie na wlasnej skorze:
Wplacilem po godzinie 15 w banku - i o dziwo juz po 18 byl majl ze Depozyt zlozony. Jak widac maja bardzo dobra komunikacje z bankiem. Nie to co Unibet - oni maja jakos raz na tydzien wykaz wplat ktory jest przekazywany do dzialu ksigowosci a nastepnie dopiero przekazuja ta informacje do obslugi klienta co trwa... 17 dni (rowniez testowane na wlasnej skorze)
Expekt TAK Unibet NIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
No właśnie Szakal a ja siedzę sobie wygodnie przed komputerem, podaję kilkanaście cyfr i kasę mam na koncie. Nie idę do banku, nie czekam w ewentualnej kolejce, nie zastanawiam się czy dojdzie tak szybko jak w twoim przypadku czy tez bede musial czekac pare dni, po prostu wplacajac karta momentalnie wiec co i jak pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Gdzies czytalem i to nawet booge informowal o tym ze wyplata na karte trwa dluzej niz na konto bankowe bo inne sa procedury.
No ale z Canbetu to jedne dzien idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 152 |
0,5 PLN TO FIKCJA NAJNISZA STAWKA W EXPEKT TO 1PLN PONADTO NIEWIEM DLACZEGO NIE MA TENISA KOBIECEGO,pewnie ekpekt się penia albo ma stracha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał ALABAMA: [qb]0,5 PLN TO FIKCJA NAJNISZA STAWKA W EXPEKT TO 1PLN[/qb] Wpisz sobie jak bedziesz na Cashierze stawke 0.1 Wyskoczy Ci monit: BŁĄD: Minimalna stawka na zakład wynosi .50 PLN. A wpisz 0.5 - bez problemu. A o tenisie kobiecym juz kiedys bogge wspominal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Rafter niezla sciema... bales sie zapytac jaka jest minimalna stawka?
Bo po przeczytaniu "wywodu" od bogge o limity maksymalne nie masz sie co obawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PS. Jesli nie grasz za duze pieniadze to chociaz po co sciemniac?
|
|
|
Link skopiowany do schowka