Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#18175 10/05/2002 22:45
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Wiecie moze jaka jest minimalna i maksymalna stawka w expekcie?

Bonus: Unibet
#18176 10/05/2002 23:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Min. 0.5zł

Max. Aby wygrana nie przekroczyla 20 tys zł

Ale na NBA NHL z tego co pamietam masz limity i raczej 5 tys na NBa w H-t-H nie przyjmie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#18177 13/05/2002 22:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
a moze wiecie ile czeka sie na depozyt.Przykladowo dzis wplacilem pewna sume pieniedzy i jeszcze sie ona nie pojawila.To "moj pierwszy raz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kiedy bede gral u bukmacherow on-line.Expekt polecil mi czlowiek ktory gra on-line kilka lat i okreslil expekt jako jedna z lepszych rozwijajacych sie firm.Pytalem go ile sie czeka a jego odpowiedz mnie nie zadowolila ok 1 dnia.hmm moze ktos z was szybciej otrzymal kase na konto.Troszke sie niepokoje bo suma jest znaczaca a jeszcze jej nie widze w expekcie.Za szybka odpowiedz z gory dzieki,jesli wogole ktos mi na to odpowie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#18178 13/05/2002 23:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
1 dzien hehe Rafter nie zdziw się bo możesz czekać parę dni a bank zawsze może nie zrealizować, przelew może być cofnięty..........czemu wy ludzie nie wpłacacie kartą, kasa od razu i obstawka od razu
pozdrawiam

#18179 14/05/2002 00:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
tysio nieprawada Doswiadzcenie na wlasnej skorze:

Wplacilem po godzinie 15 w banku - i o dziwo juz po 18 byl majl ze Depozyt zlozony. Jak widac maja bardzo dobra komunikacje z bankiem. Nie to co Unibet - oni maja jakos raz na tydzien wykaz wplat ktory jest przekazywany do dzialu ksigowosci a nastepnie dopiero przekazuja ta informacje do obslugi klienta co trwa... 17 dni (rowniez testowane na wlasnej skorze)

Expekt TAK Unibet NIE

#18180 15/05/2002 13:37
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
No właśnie Szakal a ja siedzę sobie wygodnie przed komputerem, podaję kilkanaście cyfr i kasę mam na koncie. Nie idę do banku, nie czekam w ewentualnej kolejce, nie zastanawiam się czy dojdzie tak szybko jak w twoim przypadku czy tez bede musial czekac pare dni, po prostu wplacajac karta momentalnie wiec co i jak
pozdrawiam

#18181 15/05/2002 14:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Gdzies czytalem i to nawet booge informowal o tym ze wyplata na karte trwa dluzej niz na konto bankowe bo inne sa procedury.

No ale z Canbetu to jedne dzien idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#18182 17/05/2002 17:04
Dołączył: May 2002
Posty: 152
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 152
0,5 PLN TO FIKCJA NAJNISZA STAWKA W EXPEKT TO 1PLN
PONADTO NIEWIEM DLACZEGO NIE MA TENISA KOBIECEGO,pewnie ekpekt się penia albo ma stracha

#18183 17/05/2002 17:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał ALABAMA:
[qb]0,5 PLN TO FIKCJA NAJNISZA STAWKA W EXPEKT TO 1PLN[/qb]
Wpisz sobie jak bedziesz na Cashierze stawke 0.1 Wyskoczy Ci monit:

BŁĄD:
Minimalna stawka na zakład wynosi .50 PLN.

A wpisz 0.5 - bez problemu.

A o tenisie kobiecym juz kiedys bogge wspominal.

#18184 17/05/2002 18:36
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Rafter niezla sciema... bales sie zapytac jaka jest minimalna stawka?

Bo po przeczytaniu "wywodu" od bogge o limity maksymalne nie masz sie co obawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

PS. Jesli nie grasz za duze pieniadze to chociaz po co sciemniac?


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, rymoholik), 1,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1