Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1817533 29/11/2007 18:48
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Albo jestem ślepy albo naprawde tego tematu nikt nie poruszył wink

Andrzejki już za pasem,Andrzeje się cieszą...Pewnie kilku Andrzejów jest tutaj na forum.Ale żeby nie zanudzać reszty userów to niech każdy chętny wpisze w temacie jakie ma plany na zabawe andrzejkową.

Ja zaczne.

Planuje obchodzić Andrzejki w piątek,początek weekendu.Oczywiście bede miał super dzień w sobote-szkoła na 8.00,a na dodatek egzaminy laugh ale jest lajt smile
Planuje najpierw z ekipą wstąpić do kumpla na kwadrat i zrobić mały melanżyk.Następnie kiedy każdy już będzie "z ręką na szyji" będziemy zmierzać ku jakiejs dyskoteki,choć zdaje sobie sprawe jakie będą tłoki.To jest mój andrzejplan noc piątek-sobota będzie bardzo interesująca lecz szkoła rano bardzo męcząca grin (pewnie się troszke spóznie;))

Pozdro.Czekamy na reszte balowiczów laugh chyba że nie ma tu na forum takich to zrozumiem tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Oulu i melanże laugh śmiech pusty bierze wink

a na serio to domówka jak się patrzy będzie smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Zvonek teraz pełną parą wink oczywiście miałem nie pić bo ost za dużo tego ale jak swieto to swieto tongue teraz mam duzo czasu dla siebie więc impreza opór,a co do śmiechu to ty chyba od roku nie balowales tongue ja to co tydz tradycja grin

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
życie tongue

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
nie wiem gdzie, nie wiem jak ale wiem z kim i wiem, ze bedzie ciezko z powrotem do domu.

pozdro laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja obchodze, dzien jak codzien, czyli nie obchodze wink

lupus #1819023 30/11/2007 03:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
ja już mam zaklepany najpierw meczyk z Belgami przy wodeczce, a pozniej "na dyske marsz" smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Najpierw z kumplami z Gimnazjum lejemy wosk do miednicy z wodą smile Później zbieram wszystkie buty w domu i układamy przez cały przedpokój.

Później pewnie na gg posiedzę i będzie git grin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by th0mas
Najpierw z kumplami z Gimnazjum lejemy wosk do miednicy z wodą smile Później zbieram wszystkie buty w domu i układamy przez cały przedpokój.

Później pewnie na gg posiedzę i będzie git grin

Hehe, to podobnie jak ja. Ja jeszcze po fotce pobuszuje - thYlE TaMmmM FAyNYff dZJewtshOnTH.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja jadę na nockę do roboty i przed robotą pijemy tak w 4-5ciu z 1L jak najszybciej. Ale to pewnie marzenie... jak dla mnie bo ja jako kierowca to ok. 4.00 wytrzeźwieje szkoda że to ma kumpel wziąć 2.5L a po pijaku prowadzić mi się nie chce. A skoleji kolegom przed robotą ostro dać też nie będzie się chciało. To jak najbardziej mocno przed robotą dla mnie. A w sobote może jakaś remiza będzie czynna albo będę pił w swoich rejonach.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
"Zbudowali fabryki
Opracowali maszyny
Produkują wódkę
Tak, dużo, dużo, dużo, dużo, dużo, dużo, dużo wódki
Bo im tylko, tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić "

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Noga połamana i andrzejki spędzone w domu. Mam nadzieję, że lupus dotrzyma mi jak co tydzień w weekendowy wieczór towarzystwa na forum smile

Goget #1821247 01/12/2007 00:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Upadłem dzisiaj na śniegu, podejrzanie, podejrzanie mad Idę sobie spokojnym radosnym krokiem po pracy do domu, a tu nagle, chociaż nie, nagle nie było, bo szedłem spokojnie, ale pod warstwą śniegu ukrył się lód, taki śliski. Już kilkanaście metrów wcześniej go wykryłem, ale jeszcze jakoś utrzymałem równowagę, ale po tych kilkunastu metrach nie miałem większych szans, "pantoflanowe" buty nie mają zimowego bieżnika i stąd mój upadek, na lewe kolano tak bardziej, i coś mnie "pobolewa", tak nie mocno, ale jednak ;-)



Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1