|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam
mam takie pytanie, sprawa nie dotyczy mnie ale osob mi bliskich, . poklocil sie facet ze swoja dziewczyna zerwali, klocili sie na GADU GADU , nie bylo ublizania w stylu K... Ch.. itp jesli juz to slowa "idiotka , tępak, pustak," w obie strony, i dziewczyna idzie w poniedzialek na Policje zglosic znecanie sie psychiczne wraz z wydrukami z archiwum gg:)). mam pytanie czy sa jakies podstawy do takiego zgloszenia i co Policja zrobic moze? w koncu nawzajem sobie nawrzucali wiec on tez moze zglosic to samo tzn znecanie sie psychiczne. Bo nie rozumiem nawrzucali sobie tak samo a on ma tylko byc tym winnym.
Jak to wyglada od strony prawnej?z tego co wiem nie bylo zadnego odgrazania grozb ani nic z tych rzeczy.
Sprawa tyczy sie moich mozna powiedziec przyjaciol, bo za takich ich uwazam, odradzalem jej aby nie szla na policje tylko sei dogadala ale jest uparta. Dlatego pytam jakie moga byc konsekwencje bo niechce aby ktores z nich ucierpialo po jednej glupiej klotni na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jedynie policja ją wyśmieje, nic poza tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Myślę że Experto ma rację. Z reguły panowie policjanci do zbytnio rozgarniętych nie należą ale jak przyjdzie to nich petentka z wydrukami z GG na których jej mąż "nawrzucał" to nawet oni zdziwią się do czego to doszło w tym kraju... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Facet dostanie góra 3-4lata , wyjdzie po dwóch wiec nie ma co sobie dupy zawracać w ogóle ------ jakby mnie Zona za bluzgi na gg pozywała to bym resztę życia w sądach spędził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ok smiejecie sie, ale policja nie mzoe odrzucic skargi o znecanie sie psychiczne przeciez. Nie wiem czy to prawda ale chwalila sie ze juz taka sprawe komus zalozyla, i narobila mu smrodu, . a Chłopak do wojska idzie zawodowo i musi miec nieskazitelna opinie a tu mu baba bedzie smrodu robic. Sorry ale wkurza mnie takie cos nawrzucali sobie a ona na niego na PAły???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
jeżeli cokolwiek dostanie, to grzywnę, albo zawiasy. to absolutny maxx... Chociaż moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
chodzi o to ze pewnie beda jakies wezwania wyjasnienia itp a po co to im potrzebne? nie rozumiem jak baby moga byc zcasami msciwe i okrutne, kochali sie byli ze soba rok a teraz ona na policje o jakas klotnie idzie? Skoro juz taka sprawe komus zalozyla to chyba to nie jest takie byle co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
jeżeli cokolwiek dostanie, to grzywnę, albo zawiasy. to absolutny maxx... Chociaż moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa No własnie o to chodzi! ona mu tyle samo nawrzucala co on jej wiec on tez moze z tym isc na policje i to zglosic, a zadnej grzywny czy zawiosownie moze miec skoro go rpzeswietlaja teraz o niekaralniosci przed przyjeciem do sluzby zawodowej, kobieta mu zycie zrujnuje , wie co robi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
to dosyc istotne bo jak zwiazek nie przekroczył 12miesiecy to moze mu skoczyc , jesli jednak pelne 12miechow i 1 dzien to facet ma przesrane , a o wojsku to moze zapomniec :/ ale ja za jedyne 150pln płatne na mb moge sie przyznac ze to ja pisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa Ok ale skoro juz taka sprawe jedna komus zakladala w przeszlosci,...znaczy ze zna sie na tym, zreszta ona prawo studiuje:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ale ja za jedyne 150pln płatne na mb moge sie przyznac ze to ja pisałem  siur bet  nie no, policja pewnie zamiesci te doniesienie w necie i pozniej w jakims dziale smieszne bedzie to pokazywane. znecanie sie psychiczne? Jak tak to ja mam kilka privow za ktore powinienem zalozyc sprawe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
No mnie tez to smieszy, ale i bulwersuje ze mozna miec taki tupet i z wydrukami z GG latac na Policje, jeszcze zrobila ladne fotki cyfrówką, oraz tzw screen shoty, czyli pelny material dowodowy ma:)
Wiem ze to idiotyczne ale ona na powaznie wybiera sie na policje z tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa Ok ale skoro juz taka sprawe jedna komus zakladala w przeszlosci,...znaczy ze zna sie na tym, zreszta ona prawo studiuje:) Srały muchy - będzie wiosna... wielu studentów prawa, to cwaniaki... świrują, że się znają, a gówno wiedzą... Niech wyciągnie od niej konkretny artykuł (ja mało siedzę w prawie karnym, a nie chce mi się szukać), to zobaczymy o co kaman. Wiesz... donieść to możesz, że sąsiad się na Ciebie krzywo spojrzał, albo, że Ci nasrał na wycieraczkę. O winie, bądź niewinności decyduje sąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
odgdog - z etgo co wiem to wyzwali sie od idiotek, pajaców, pustaków , debili, nawet wulgaryzmow nie bylo , ani zadnych grozb , bo takie to mozga juz byc karalne, . Policja to umorzy czy powinna na takiej podstawie wszczadz dochodzenie? i czy lepiej by bylo jakby on tez z tym psozedl na Policje? wtedy mamy slowo przeciwko slowu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa Ok ale skoro juz taka sprawe jedna komus zakladala w przeszlosci,...znaczy ze zna sie na tym, zreszta ona prawo studiuje:) Srały muchy - będzie wiosna... wielu studentów prawa, to cwaniaki... świrują, że się znają, a gówno wiedzą... Niech wyciągnie od niej konkretny artykuł (ja mało siedzę w prawie karnym, a nie chce mi się szukać), to zobaczymy o co kaman. Wiesz... donieść to możesz, że sąsiad się na Ciebie krzywo spojrzał, albo, że Ci nasrał na wycieraczkę. O winie, bądź niewinności decyduje sąd No i wlasnie po tym incydencie sie bardzo zawiodlem na niej, skoro nie potrafia zalatwic sprawy swojej zeby na Policje latac i szantazowac grozic Policja to juz lekka przesada. a jesli chodzi o paragrafy to mu wrzucila chyba z 3-4 paragrawy z prawa karnego pod ktore to podleka, czyli zna sie na tym widac, a skoro juz keidys sprawe zakladala o to to wie co robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
albo udaje, że się zna. jakbym ci powiedział art. 24, 87 i 145 Kodeksu Karnego, to też byś myślał, że się znam. A to art. strzelane na oślep  jutro pogadamy, bo mam bombę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ej, wez wklej ta klotnie tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
w poneidzialek idzie z tymi dowodami na policje , poinformuje was co i jak z tego wyszlo, sam ejstem ciekaw, moze niedlugo kazdy po klotni na gg bedzie z wyfrukami z archiwum na policje biegał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
ej, wez wklej ta klotnie tutaj  jeszcze mi by sie dostalo za upublicznianie klotni i jeszcze na mnie by paragrafy sie znalazły:) ale wyszukam z pamieci to cos takiego np: ONA " po pierwsze: pocałuj mnie w dupe," "jestes dla mnie zwyklym zakompleksionym glabem, " " ty wynaturzony pajacu" ON " jestes pusta idiotka" " jestes najbardziej debilna istota jaka w zyciu poznalem" cos w tym stylu itd itp blablabla a co najzabawniejsze w tym cyrku ona to wydrukowala i pedzi z tym na policje...ciekawe...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|