Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#1820401 30/11/2007 10:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam

mam takie pytanie, sprawa nie dotyczy mnie ale osob mi bliskich, . poklocil sie facet ze swoja dziewczyna zerwali, klocili sie na GADU GADU , nie bylo ublizania w stylu K... Ch.. itp jesli juz to slowa "idiotka , tępak, pustak," w obie strony, i dziewczyna idzie w poniedzialek na Policje zglosic znecanie sie psychiczne wraz z wydrukami z archiwum gg:)). mam pytanie czy sa jakies podstawy do takiego zgloszenia i co Policja zrobic moze? w koncu nawzajem sobie nawrzucali wiec on tez moze zglosic to samo tzn znecanie sie psychiczne. Bo nie rozumiem nawrzucali sobie tak samo a on ma tylko byc tym winnym.

Jak to wyglada od strony prawnej?z tego co wiem nie bylo zadnego odgrazania grozb ani nic z tych rzeczy.

Sprawa tyczy sie moich mozna powiedziec przyjaciol, bo za takich ich uwazam, odradzalem jej aby nie szla na policje tylko sei dogadala ale jest uparta. Dlatego pytam jakie moga byc konsekwencje bo niechce aby ktores z nich ucierpialo po jednej glupiej klotni na gg


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jedynie policja ją wyśmieje, nic poza tym.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Myślę że Experto ma rację. Z reguły panowie policjanci do zbytnio rozgarniętych nie należą ale jak przyjdzie to nich petentka z wydrukami z GG na których jej mąż "nawrzucał" to nawet oni zdziwią się do czego to doszło w tym kraju... laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Facet dostanie góra 3-4lata , wyjdzie po dwóch wiec nie ma co sobie dupy zawracać w ogóle laugh
------
jakby mnie Zona za bluzgi na gg pozywała to bym resztę życia w sądach spędził laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Ok smiejecie sie, ale policja nie mzoe odrzucic skargi o znecanie sie psychiczne przeciez. Nie wiem czy to prawda ale chwalila sie ze juz taka sprawe komus zalozyla, i narobila mu smrodu, . a Chłopak do wojska idzie zawodowo i musi miec nieskazitelna opinie a tu mu baba bedzie smrodu robic. Sorry ale wkurza mnie takie cos nawrzucali sobie a ona na niego na PAły???

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
jeżeli cokolwiek dostanie, to grzywnę, albo zawiasy. to absolutny maxx... Chociaż moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
chodzi o to ze pewnie beda jakies wezwania wyjasnienia itp a po co to im potrzebne? nie rozumiem jak baby moga byc zcasami msciwe i okrutne, kochali sie byli ze soba rok a teraz ona na policje o jakas klotnie idzie?
Skoro juz taka sprawe komus zalozyla to chyba to nie jest takie byle co?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by odgdog
jeżeli cokolwiek dostanie, to grzywnę, albo zawiasy. to absolutny maxx... Chociaż moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa


No własnie o to chodzi! ona mu tyle samo nawrzucala co on jej wiec on tez moze z tym isc na policje i to zglosic, a zadnej grzywny czy zawiosownie moze miec skoro go rpzeswietlaja teraz o niekaralniosci przed przyjeciem do sluzby zawodowej, kobieta mu zycie zrujnuje , wie co robi...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
byli ze soba rok
to dosyc istotne bo jak zwiazek nie przekroczył 12miesiecy to moze mu skoczyc , jesli jednak pelne 12miechow i 1 dzien to facet ma przesrane , a o wojsku to moze zapomniec :/
ale ja za jedyne 150pln płatne na mb moge sie przyznac ze to ja pisałem laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by odgdog
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa



Ok ale skoro juz taka sprawe jedna komus zakladala w przeszlosci,...znaczy ze zna sie na tym, zreszta ona prawo studiuje:)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by bolo_lacznik
ale ja za jedyne 150pln płatne na mb moge sie przyznac ze to ja pisałem laugh

siur bet laugh

nie no, policja pewnie zamiesci te doniesienie w necie i pozniej w jakims dziale smieszne bedzie to pokazywane.

znecanie sie psychiczne? Jak tak to ja mam kilka privow za ktore powinienem zalozyc sprawe grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
No mnie tez to smieszy, ale i bulwersuje ze mozna miec taki tupet i z wydrukami z GG latac na Policje, jeszcze zrobila ladne fotki cyfrówką, oraz tzw screen shoty, czyli pelny material dowodowy ma:)

Wiem ze to idiotyczne ale ona na powaznie wybiera sie na policje z tym

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by odgdog
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa



Ok ale skoro juz taka sprawe jedna komus zakladala w przeszlosci,...znaczy ze zna sie na tym, zreszta ona prawo studiuje:)

Srały muchy - będzie wiosna... wielu studentów prawa, to cwaniaki... świrują, że się znają, a gówno wiedzą... Niech wyciągnie od niej konkretny artykuł (ja mało siedzę w prawie karnym, a nie chce mi się szukać), to zobaczymy o co kaman.

Wiesz... donieść to możesz, że sąsiad się na Ciebie krzywo spojrzał, albo, że Ci nasrał na wycieraczkę. O winie, bądź niewinności decyduje sąd

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
odgdog - z etgo co wiem to wyzwali sie od idiotek, pajaców, pustaków , debili, nawet wulgaryzmow nie bylo , ani zadnych grozb , bo takie to mozga juz byc karalne, . Policja to umorzy czy powinna na takiej podstawie wszczadz dochodzenie? i czy lepiej by bylo jakby on tez z tym psozedl na Policje? wtedy mamy slowo przeciwko slowu:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by odgdog
wszystko zależy od prokuratora/policji (czy skierują akt oskarżenia) i sędziego (czy go skaże). Podkreślam, że moim zdaniem nie popełnił żadnego przestępstwa



Ok ale skoro juz taka sprawe jedna komus zakladala w przeszlosci,...znaczy ze zna sie na tym, zreszta ona prawo studiuje:)

Srały muchy - będzie wiosna... wielu studentów prawa, to cwaniaki... świrują, że się znają, a gówno wiedzą... Niech wyciągnie od niej konkretny artykuł (ja mało siedzę w prawie karnym, a nie chce mi się szukać), to zobaczymy o co kaman.

Wiesz... donieść to możesz, że sąsiad się na Ciebie krzywo spojrzał, albo, że Ci nasrał na wycieraczkę. O winie, bądź niewinności decyduje sąd



No i wlasnie po tym incydencie sie bardzo zawiodlem na niej, skoro nie potrafia zalatwic sprawy swojej zeby na Policje latac i szantazowac grozic Policja to juz lekka przesada.
a jesli chodzi o paragrafy to mu wrzucila chyba z 3-4 paragrawy z prawa karnego pod ktore to podleka, czyli zna sie na tym widac, a skoro juz keidys sprawe zakladala o to to wie co robi

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
albo udaje, że się zna. jakbym ci powiedział art. 24, 87 i 145 Kodeksu Karnego, to też byś myślał, że się znam. A to art. strzelane na oślep smile jutro pogadamy, bo mam bombę wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ej, wez wklej ta klotnie tutaj laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
w poneidzialek idzie z tymi dowodami na policje , poinformuje was co i jak z tego wyszlo, sam ejstem ciekaw, moze niedlugo kazdy po klotni na gg bedzie z wyfrukami z archiwum na policje biegał?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Adammm
ej, wez wklej ta klotnie tutaj laugh


jeszcze mi by sie dostalo za upublicznianie klotni i jeszcze na mnie by paragrafy sie znalazły:)

ale wyszukam z pamieci to cos takiego np:

ONA
" po pierwsze: pocałuj mnie w dupe,"

"jestes dla mnie zwyklym zakompleksionym glabem, "

" ty wynaturzony pajacu"


ON

" jestes pusta idiotka"
" jestes najbardziej debilna istota jaka w zyciu poznalem"

cos w tym stylu itd itp blablabla

a co najzabawniejsze w tym cyrku ona to wydrukowala i pedzi z tym na policje...ciekawe...


Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, aker, forty), 742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1