Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 48 1 2 12 13 14 15 16 47 48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Grasz z tym samym kolesiem co ja w poprzednim turnieju. Dostałem od niego 0-6 0-6, powodzenia laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Jose_Mourinho
Powiem jeszcze wiecej:

Davidian Okun Izrael
Aktualny ranking: 288 (40 punkty)
Najlepszy ranking: 288 (40 punkty)
Mecze wygrane/rozegrane: 36/49 (73%)
Zarobione pieniądze: $2.680
Zdobyte tytuły: (1) Zobacz listę smirk

Panowie, mozna jakoś zamknąć konto w tej grze?

jose gdzie ta Twoja zadziornosc?? wiem ze jak byles w chelsea to sobie mogles kupowac zawodnikow od groma (czyt. roman abramowicz) smile

POKORY smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
ja dzisiaj pewnie dostane w d... o 14 smile
bo mam staty ciut lepsze od marcela ale np on ma lepszy serwis i FH i BH

Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
Originally Posted by zaberek1987
Originally Posted by Jose_Mourinho
Powiem jeszcze wiecej:

Davidian Okun Izrael
Aktualny ranking: 288 (40 punkty)
Najlepszy ranking: 288 (40 punkty)
Mecze wygrane/rozegrane: 36/49 (73%)
Zarobione pieniądze: $2.680
Zdobyte tytuły: (1) Zobacz listę smirk

Panowie, mozna jakoś zamknąć konto w tej grze?

jose gdzie ta Twoja zadziornosc?? wiem ze jak byles w chelsea to sobie mogles kupowac zawodnikow od groma (czyt. roman abramowicz) smile

POKORY smile

Poczekaj, poczekaj, jeszcze Jose będzie w Szanghaju... tongue Zaczynamy ostry trening... ooo Do zobaczenie w następnych sezonach papa

Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
No i wreszcie zaczynamy meeczyki na poczatek mam jakiegos leszczyka z Izraela Amita Rodnika(pewnie mysli ze jest Roddickiem :D) ale tak na serio to ma mniejsze skils niz ja. Powinno byc dobrze smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
ja chociaz nie wygralem zadnego meczu (bo gralem tylko jeden) to i tak skoczylem troszke w rankingu Wy tez tak mieliscie??

Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Originally Posted by zaberek1987
ja chociaz nie wygralem zadnego meczu (bo gralem tylko jeden) to i tak skoczylem troszke w rankingu Wy tez tak mieliscie??
Ja ostatnio tylko trenowalem i pomimo to awansowalem w rankingu regularnie smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Ja mialem podobnie a dzis pierwszy mecz smile

gobel #1820628 30/11/2007 17:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
to moze poprzez usuwanie kont innych graczy?? smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Fajnego mam przeciwnika w next turnieju;d

Forehand,Beckhand,serwis,precyzja 100:D Slice 99, kondycja 79 itd:D rowerek na 100% bedzie;d

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
L. Borzyskowski - M. Wojcik 6/3 6/4

a wiec bylo ciezko smile

piwo dla Marcina

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Jose De Castro

6-4 6-3 wygralem;p ale w2r typ srednia 88

Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
mój debiut 6:2 7:6(9:7) wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by zaberek1987
L. Borzyskowski - M. Wojcik 6/3 6/4

a wiec bylo ciezko smile

piwo dla Marcina
gratki , wynik taki pewnie dlatego ze tylko 6 pkt przewagi w średniej . W nastepnym turnieju wylosowalem Argentyńca który ma średnią o 2 mniejszą więc może wygram grin

Marcel #1821007 30/11/2007 22:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
koleś z 1000 miejsca 4-6 1-6 czyli pierwsze 5 gemów ugrane

co więcej 16 asów i 2 podwójne

udało się nawet mieć więcej wygranych piłek przy własnym serwisie od przegranych smile

niestety wygrałem tylko 2 przy serwisie rywala hmm

Piostar #1821020 30/11/2007 22:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
ja mam jakiegoś pecha kto te drabinki ustawia? mad
Forehand: 91 Kondycja: 100
Backhand: 92 Szybkość: 82
Wolej: 52 Precyzja: 83
Slice: 41 Siła uderzenia: 84
Dropshot: 84 Spryt: 77
Serwis: 97 Ogranie: 92
Średnia:81

to mój trzeci rywal frown
tragedia nastepny gorszy od poprzedniego.

haku #1821026 30/11/2007 22:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle smile

Marcel #1821036 30/11/2007 23:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Marcel
Originally Posted by zaberek1987
L. Borzyskowski - M. Wojcik 6/3 6/4

a wiec bylo ciezko smile

piwo dla Marcina
gratki , wynik taki pewnie dlatego ze tylko 6 pkt przewagi w średniej . W nastepnym turnieju wylosowalem Argentyńca który ma średnią o 2 mniejszą więc może wygram grin

moze srednia tak ale ja mam bardziej rowne staty a Ty wlasnie masz dobre staty te ktore sa potrzebne na ziemie smile wiec mogles wygrac ze mna smile w nast. wygrasz bede Ci kibicowac smile

Piostar #1821040 30/11/2007 23:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Piostar
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle smile

Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka? grin

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Piostar
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle smile

Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka? grin

ja tam bede jak denko "oferta od sponsora" - BETFAIR smile

Strona 14 z 48 1 2 12 13 14 15 16 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1