|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Grasz z tym samym kolesiem co ja w poprzednim turnieju. Dostałem od niego 0-6 0-6, powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Powiem jeszcze wiecej: Davidian Okun Izrael Aktualny ranking: 288 (40 punkty) Najlepszy ranking: 288 (40 punkty) Mecze wygrane/rozegrane: 36/49 (73%) Zarobione pieniądze: $2.680 Zdobyte tytuły: (1) Zobacz listę  Panowie, mozna jakoś zamknąć konto w tej grze? jose gdzie ta Twoja zadziornosc?? wiem ze jak byles w chelsea to sobie mogles kupowac zawodnikow od groma (czyt. roman abramowicz)  POKORY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
ja dzisiaj pewnie dostane w d... o 14  bo mam staty ciut lepsze od marcela ale np on ma lepszy serwis i FH i BH
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 932 |
Powiem jeszcze wiecej: Davidian Okun Izrael Aktualny ranking: 288 (40 punkty) Najlepszy ranking: 288 (40 punkty) Mecze wygrane/rozegrane: 36/49 (73%) Zarobione pieniądze: $2.680 Zdobyte tytuły: (1) Zobacz listę  Panowie, mozna jakoś zamknąć konto w tej grze? jose gdzie ta Twoja zadziornosc?? wiem ze jak byles w chelsea to sobie mogles kupowac zawodnikow od groma (czyt. roman abramowicz)  POKORY  Poczekaj, poczekaj, jeszcze Jose będzie w Szanghaju...  Zaczynamy ostry trening...  Do zobaczenie w następnych sezonach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
No i wreszcie zaczynamy meeczyki na poczatek mam jakiegos leszczyka z Izraela Amita Rodnika(pewnie mysli ze jest Roddickiem :D) ale tak na serio to ma mniejsze skils niz ja. Powinno byc dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
ja chociaz nie wygralem zadnego meczu (bo gralem tylko jeden) to i tak skoczylem troszke w rankingu Wy tez tak mieliscie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
ja chociaz nie wygralem zadnego meczu (bo gralem tylko jeden) to i tak skoczylem troszke w rankingu Wy tez tak mieliscie?? Ja ostatnio tylko trenowalem i pomimo to awansowalem w rankingu regularnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Ja mialem podobnie a dzis pierwszy mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
to moze poprzez usuwanie kont innych graczy?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Fajnego mam przeciwnika w next turnieju;d
Forehand,Beckhand,serwis,precyzja 100:D Slice 99, kondycja 79 itd:D rowerek na 100% bedzie;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
L. Borzyskowski - M. Wojcik 6/3 6/4 a wiec bylo ciezko   dla Marcina
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
Jose De Castro 6-4 6-3 wygralem;p ale w2r typ srednia 88
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358 |
mój debiut 6:2 7:6(9:7) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
L. Borzyskowski - M. Wojcik 6/3 6/4 a wiec bylo ciezko   dla Marcina gratki , wynik taki pewnie dlatego ze tylko 6 pkt przewagi w średniej . W nastepnym turnieju wylosowalem Argentyńca który ma średnią o 2 mniejszą więc może wygram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
koleś z 1000 miejsca 4-6 1-6 czyli pierwsze 5 gemów ugrane co więcej 16 asów i 2 podwójne udało się nawet mieć więcej wygranych piłek przy własnym serwisie od przegranych  niestety wygrałem tylko 2 przy serwisie rywala hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
ja mam jakiegoś pecha kto te drabinki ustawia?  Forehand: 91 Kondycja: 100 Backhand: 92 Szybkość: 82 Wolej: 52 Precyzja: 83 Slice: 41 Siła uderzenia: 84 Dropshot: 84 Spryt: 77 Serwis: 97 Ogranie: 92 Średnia:81 to mój trzeci rywal  tragedia nastepny gorszy od poprzedniego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
L. Borzyskowski - M. Wojcik 6/3 6/4 a wiec bylo ciezko   dla Marcina gratki , wynik taki pewnie dlatego ze tylko 6 pkt przewagi w średniej . W nastepnym turnieju wylosowalem Argentyńca który ma średnią o 2 mniejszą więc może wygram  moze srednia tak ale ja mam bardziej rowne staty a Ty wlasnie masz dobre staty te ktore sa potrzebne na ziemie  wiec mogles wygrac ze mna  w nast. wygrasz bede Ci kibicowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle  Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle  Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka?  ja tam bede jak denko "oferta od sponsora" - BETFAIR 
|
|
|
Link skopiowany do schowka