|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Betfair nie limituje ale.... Czy nie ulega pokusie np postawienia bota ktory by monitorowal graczy ktorym dobrze idzie i uprzedzal jego zagrania, czyli jesli on wysyla zlecenie to bot zrealizowalby automatyczne zlecenie w imieniu i na konto BF przed tym graczem, czyli zamiatal najlepsze kursy? Pytam bo od jakiegos czasu idzie mi nawet tam nie najgorzej i widzialem kilka przypadkow (wystarczajaco zeby zauwazyc taka 'ciekawostke' ze np skladam zlecenie a tu odrzut bo kurs juz o te 0.02-0.04 wyzszy (chodzi o lay) i albo trzeba czekac albo brac wyzszy... Boty oczywiście są, ale zastosowanie, które podałeś jest delikatnie mówiąc dosyć oryginalne. Co to znaczy, że komuś "dobrze idzie"? Mnie "szło dobrze" przez 3 lata a potem źle przez 2, komuś innemu dobrze przez miesiąc a źle przez 4, jeszcze inny miał szczęście do wtorku a od środy karta się odwróciła. Dwa, że ci, którym "dobrze idzie" z reguły częściej czekają aż ktoś "łyknie" niższy kurs niż biorą to co jest na rynku. Trzy, że Betfair ma wystarczająco duże przychody z prowizji, żeby zajmować się takimi pierdołami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Boty są na każdej giełdzie. I ich zachowanie jest zawsze takie same niezależnie od tego czy idzie mi akurat dobrze czy źle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
ja slyszalem ze od tych "co im dobrze idzie" betfair bierze menu obiadowe i to samo im daje...... dlatego tylu kucharzy wyjechalo na wyspy.....
ta teoria jest mniej wiecej z tych.... ze jak mecz nie wchodzi to musiala to mafia ruska ustawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
No juz taki podejrzliwy jestem dosyc  Piszesz: Dwa, że ci, którym "dobrze idzie" z reguły częściej czekają aż ktoś "łyknie" niższy kurs niż biorą to co jest na rynku. - owszem ale nikt nie jest nadczlowiekiem i nie monitoruje wszystkich rynkow 24 godziny na dobe i czasem o istnieniu jakichs zawodow mozemy sie zorientowac na 5 minut przed nimi no i wtedy jest dylemacik Apropo ma ktos strone www na ktorej sa wydrukowane wszystkie zdarzenia danego dnia uszeregowane wg godziny? Betexplorer pod tym wzgledem nie jest doskonaly - pomija mecze pucharowe z pilki bardzo czesto, nie ma siatkowki, zuzla, sportow zimowyc.....jest cos lepszego pod tym wzgledem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
ja slyszalem ze od tych "co im dobrze idzie" betfair bierze menu obiadowe i to samo im daje...... dlatego tylu kucharzy wyjechalo na wyspy.....
ta teoria jest mniej wiecej z tych.... ze jak mecz nie wchodzi to musiala to mafia ruska ustawic [ Linked Image] Taki maly wykres kursow na remis w meczu Villarreal-Almeria. Zerknij co sie zaczelo dziac z kursem na remis przy 1-0 dla Villarealu i wnioski wyciagnij sam. Podobna sytuacja byla z mecze, Roma-Napoli (4-4) gdzie w w polowie jesli ktos pamieta kurs zostal zawieszony na okolo 10 minut i to przy prowadzeniu Romy 3-2 (pewnie ich tez ktos chcial kosnac) ale tu chwilowo zgubilem linka do wykresow - miast tego rozmowa z gg Ja (20-10-2007 19:07) mysle ze mecz rom jest ustawiony na remis na podstawie ruchow kursow X (20-10-2007 19:07) mozliwe Ja (20-10-2007 19:07) juz drugi raz w tym tygodniu Ja (20-10-2007 19:07) przy2-1 dla romy Ja (20-10-2007 19:07) kurs na remis zjechal z 8.5 na 6.8 stopniowo bez jaj Ja (20-10-2007 19:10) Roama 3-2 Ja (20-10-2007 19:10) gram teraz na zywo na remis Tak ze czasem jednak warto zasiasc i posledzic kursy nawet nie majac wyrobionej wstepnej opinii co do meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
mialo byc ze mecz Napoli-Roma zostal zawieszony na bwin nie na betfair oczywiscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
No juz taki podejrzliwy jestem dosyc  Piszesz: Dwa, że ci, którym "dobrze idzie" z reguły częściej czekają aż ktoś "łyknie" niższy kurs niż biorą to co jest na rynku. - owszem ale nikt nie jest nadczlowiekiem i nie monitoruje wszystkich rynkow 24 godziny na dobe i czasem o istnieniu jakichs zawodow mozemy sie zorientowac na 5 minut przed nimi no i wtedy jest dylemacik Apropo ma ktos strone www na ktorej sa wydrukowane wszystkie zdarzenia danego dnia uszeregowane wg godziny? Betexplorer pod tym wzgledem nie jest doskonaly - pomija mecze pucharowe z pilki bardzo czesto, nie ma siatkowki, zuzla, sportow zimowyc.....jest cos lepszego pod tym wzgledem? zorro raczej nie chodzilo o wystawianie kursow z kosmosu i czekanie na jeleni tylko o granie na live : nie zbieranie bezmyslnie wystawionych zanizonych kursow tylko wystawianie wlasnych troche wyzszych lordzie co to znaczy ze dobrze ci idzie bo nie za bardzo chwytasz temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Na live to przecież normalka, że można się spóźnić z kursem przy 5-sekudnowym opóźnieniu. To, że gdzieś tam kurs na remis zamiast rosnąć spadł z 9 na 6 to też najzupełniej normalne, o wiele bardziej spektakularne zmiany zdarzają sie każdego tygodnia. Jeśli natomiast zawieszają rynek na 10 min to najpewniej jest jakaś awaria albo u nich albo problem z transmisją. Na 100% nie ma to nic wspólnego z tym kto, co i za ile gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Impotencja faworytów to dziś chleb powszedni. Już prawie nie ma zespołów, które po zdobyciu bramki nie przechodzą do defensywy. A różnica między kursem 1.10 a 9 jest przecież kolosalna. Po drugie to co się dzieje na boisku też ma wpływ na kursy. Spadek z 9 na 6.8 podczas meczu na żywo to ustawka? Zabawne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
no właśnie, jesli chodzi o BF to zdarza się że w piłce po strzeleniu gola kursy początkowo spadają po czym rosną zamiast dalej spadać[ przy 1X2 ] .Dla mnie to jest za trudne dlatego odpuszczam piłke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Dużo zależy od sytuacji na boisku. Jeśli drużyna, która strzeliła bramkę cofa się do obrony a rywale naciskają to kurs na prowadzących rośnie bo sporo osób ich "layuje" - tak jak napisał Zorro. Z tego co się orientuję gra na "lay" jest coraz bardziej popularna. Wystarczy też popatrzeć na mecze LM z tego tygodnia. Aż w 12 meczach na 16 drużyna , która strzeliła 1 bramkę traciła następną na 1-1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905 |
dlaczego jak włączam niektóre rynki np.skoki narciarskie to wyświetla sie napis LOADING...Please wait while the market loads i dalej nic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
dzisiaj mialem przedziwna sytuacje, a mianowicie: zagralem siatkowke polska-madziary, w trakcie spotkania wszystkie rynki tego zdarzenia zostaly zawieszone, a postawiona kasa zwrocona na konto... moze mi ktos to wyjasnic?? rowniez mieliscie podobna sytuacje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
dzisiaj mialem przedziwna sytuacje, a mianowicie: zagralem siatkowke polska-madziary, w trakcie spotkania wszystkie rynki tego zdarzenia zostaly zawieszone, a postawiona kasa zwrocona na konto... moze mi ktos to wyjasnic?? rowniez mieliscie podobna sytuacje?? Anulowali wszystkie zakłady. Pewnie ktoś zasął i nie zamknął po rozpoczęciu meczu. Włączyłem po rozpoczeciu meczu. Był ciekawy (wtedy) kurs na 3:0 (1,37 - €615) O 16:07 wysłali e-mail: One or more of your bets, placed on the Poland v Hungary, Correct Score market has been voided by Betfair. Whilst these bets were all placed in good faith, in order to be fair to all users we have had to void them. ... Please accept our apologies for any inconvenience, and we hope you continue to use and enjoy the site. ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,389 |
mieli wpisana zla godzine rozpoczecia meczu zamienione byly spotkania polski z meczem finow i dlatego anulowali zaklady ja tez probowalem zagrac no ale coz nie udalo sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Dlaczego w Betfair jest jakas finska siatkowka do zagrania a nie ma polskiej ligi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
dlaczego jak włączam niektóre rynki np.skoki narciarskie to wyświetla sie napis LOADING...Please wait while the market loads i dalej nic?? wyczyść cache i cookies i powinno pomóc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
Dlaczego w Betfair jest jakas finska siatkowka do zagrania a nie ma polskiej ligi? Spróbuj napisać do Betfair - być może, że stworzą rynek dla polskiej siatkówki skoro jest zainteresowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2007
Posty: 5 |
Ja mam jeszcze takie pytania.
Kto jest odpowiedzialny za zakładanie rynków przed i ich zamykanie po zakończeniu danego spotkania? I dlaczego niektóre mecze są rozliczane w kilka sekund, a na niektóre trzeba czekać nawet godzinę? Od czego to zależy i czy da się to jakoś przyspieszyć?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|