Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Loony25
"albo przeprosisz mnie cymbale nakolanach albo policja masz czas do 18"

hura laugh

naprawde ciekawi mnie zakonczenie tej historii smile

masz jej fotki? Jak wyglada, bo juz wiemy mniej/wiecej jakie ma IQ

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
naprawde ciekawi mnie zakonczenie tej historii \:\)
kup w poniedzialek fakt lub super expres i sie dowiesz wszystkiego ze szczegolami laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Experto
Originally Posted by Loony25
"albo przeprosisz mnie cymbale nakolanach albo policja masz czas do 18"

hura laugh

naprawde ciekawi mnie zakonczenie tej historii smile

masz jej fotki? Jak wyglada, bo juz wiemy mniej/wiecej jakie ma IQ


wierz mi ze wyglada wlasnie tak jak sobie wyobrazasz po tym co napisala:) z twarzy msciwa zaciete spojrzenie i sroga mina:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Pierniczek
Ok. Co z tego, ze ma wydrukowane materiały? takie coś można sobie w wordzie napisać i wydrukować....Niech Twój kolega zapyta ja czy ma legalnego windowsa, bo pewnie wezmą jej komputer jako dowód rzeczowy do sądu. To raz, a dwa to właśnie dzwoniłem do ojca(jest adwokatem) i pytałem co on o tym myśli...Wyział mnie to raz smile powiedział, że jak nawet ona pójdzie na psy to wezwą go na przesłuchanie i razem z jakimś dyżurnym policjantem będą z niej ziać laugh Twój kumpel nie dostanie ani grzywny, ani żadnego wyroku tylko pouczenie w stylu: "proszę następnym razem uważać na słowa, bo w dzisiejszych czasach to o wszystko ludzi do sądu chcą targać." To wszystko. W sądzie sa kolejki po 2 lata żeby odbyła sie jakaś sprawa wiec nikt nie bedzie się przejmował wydrukowanym tekstem w wordzie...trochę powagi. Twojemu koledze nic nie grozi, nie bój się o to. pzdr



Dzieki Pierniczek, wkoncu jakies konkrety sie dowiedziałem....przekazałem mu to, a wlasciwie to na biezaco mu wklejam z forum . To wyglada na to ze nawet jak pojdzie na policje to nie dostanie zadnej kary, co najwyzej wezwanie tak? chodzi o to zeby nie bylo "smrodu" bo waznejest teraz jego papiery o niekaralnosci przed pojsciem do sluzby.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
predzej to po nia z kaftanem po nia przyjada smile
ale tam bedzie miala gumowe sciany ;]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by Pierniczek
Jakie marzenia? jakie niszczenie życia? Stary zrozum, ze ona po prostu chce sprawdzić czy koleś wymięknie. Jak koleś jest cipa to jeszcze jej kwiatki kupi i przeprosi. Daj mi jej gg to sobie z nią pogadam laugh Ładna jest? smile Zrobiła już raz coś takiego? i jaki był efekt? Czyżby zerowy? U mojego brata była taka sytuacja, ze jego koledzy zrobili strone internetową o pedałach, a konkretnie o jednym z jego kolegów i wkleili jego zdjecia i zrobili z niego publicznie pedała. Chłopaki poszli na zeznania, a całą sprawe uznano jako młodzieńczy wybryk. Stary relax smile Jak ja Ci mówię, że ona nie pójdzie na psy to znaczy, że nie pójdzie. Znam się trochę na babach i wiem co ona chce osiągnąć. Trochę zaufania smile Poza tym moje doświadczenie zawodowe podpowiada mi, że to nie Twojemu kumplowi zrobiła taką akcje tylko Tobie...mogę sie mylić, ale strasznie zaangażowałeś się w tę sprawę, dużo emocji wkładasz w to co piszesz: "niszczyć marzenia, życie". Mam rację?


Pierniczek wiem , ze to wylada jakby dotyczylo mnie, ale zaprzecze, dotyczy mojego NAJLEPSZEgo przyjaciela, ona ma pretensje do mnie ze trzymam jego strone i go bronie. Ok jest a wlasciwie byla moja dobra znajoma bo w sumie z byla z nim w zwiazku i sei dobrze znamy, ale dopiero teraz widze (on zreszta tez) ze wyszlo szydlo z worka i po zerwaniu, dal jej kopa mozna powiedziec, ona pokazuje swoje drugie oblicze...zalosna ta cala historia, ale bylem swiadkiem jak ona te materialy faktycznie ma i grozi mupolicja, smsy po nocy non stop to samo "albo przeprosisz mnie cymbale nakolanach albo policja masz czas do 18" . takie smsy dostaje.



człowieku Policja olewa sprawy jak ktos kogoś dreczy lub grozi przez telefon wink twoj kolega( naprawde dziwny koles) powinien to olać wink a po drugie z takimi sprawami idzie sie do prokuratury wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
ile ona ma lat, moze ona chodzi do gimnazjum i to wszystko juz wyjasnia, jak nie, to dziwny egzemplarz laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ale za to nie będzie kary... co najwyżej wezwanie na policję i złożenie wyjaśnień. Niech powie, ze zrobił to pod wpływem emocji, że większość związków tak się kończy. Wezwanie to i tak ostateczność...jezeli nie będą mieli nic innego do roboty to go wezwą, jak mieszkasz w dużym mieście to powiedzą jej na komisariacie, ze zbadają sprawę, a w rzeczywistości po jej wyjściu papiery pójdą do kosza i dyżurujacy policjanci będą mieli z tego niezłą polewką podczas czytania tych tekstów laugh Jak ona przyjdzie się dowiedzieć jak sie sprawa miewa to powiedzą jej, ze z barku wystarczających dowodów śledztwo zostało umorzone... smile

dejv #1820985 30/11/2007 22:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by dejv
ile ona ma lat, moze ona chodzi do gimnazjum i to wszystko juz wyjasnia, jak nie, to dziwny egzemplarz laugh


20 i studiuje prawo...paradoks?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by dejv
ile ona ma lat, moze ona chodzi do gimnazjum i to wszystko juz wyjasnia, jak nie, to dziwny egzemplarz laugh


20 i studiuje prawo...paradoks?
za bardzo sie przejela swoja rola laugh moze juz mysli ze jest prokuratorem laugh

nie no jak Twoj ten koles ja przeprosi, albo nawet choc przez chwile o tym pomysli to zenada bedzie laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by Hajzel
[quote=Loony25]


człowieku Policja olewa sprawy jak ktos kogoś dreczy lub grozi przez telefon wink twoj kolega( naprawde dziwny koles) powinien to olać wink a po drugie z takimi sprawami idzie sie do prokuratury wink



jakby był dziwny to by przeprosił tak jak ona tego żąda, on to olał ale lepiej dmuchac na zimne i wiedziec co moze wskorac ta kobieta na policji

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
uwierz mi, ze NIC nie moze wskurac, jestem o tym przekonany, a odrobinke o tym wiem smile

dejv #1821000 30/11/2007 22:25
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by dejv
Originally Posted by Loony25
Originally Posted by dejv
ile ona ma lat, moze ona chodzi do gimnazjum i to wszystko juz wyjasnia, jak nie, to dziwny egzemplarz laugh


20 i studiuje prawo...paradoks?
za bardzo sie przejela swoja rola laugh moze juz mysli ze jest prokuratorem laugh

nie no jak Twoj ten koles ja przeprosi, albo nawet choc przez chwile o tym pomysli to zenada bedzie laugh

mlody ziobro tez prowadzil jakas sprawe za mlodu smile przeciwko swoim kolegom z studiow smile
czyli ona bedzie minstrem spraw.?? smile gg bedzie zakazane smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
Sprawa jest dość prosta, a jednocześnie skomplikowana.Spójrzmy trzeźwo na to, co jest: wydruki z gg, komunikatora internetowego, który pomimo ogólnej dostępności jest wyłącznie do użytku prywatnego.Kilka sugestii ciekawych jeśli chodzi o prostotę. Nie można postawić mu zarzutu znęcania się psychicznego (chociaż można taki sformułować w początkowym etapie śledztwa, bo przyjmujemy, że JEDNAK policja się tym zajmuje).Pierwszy etap:pani zna się na komputerze i na obsłudze gg.Pani drukuje sobie rozmowy, robi screenshoty i ogólnie w kompach jest otrzaskana jak drzwi na poczcie.Dlaczego Pani nie zablokowała tego numeru?Nie wiedziała Pani jak?-to pierwsze.Drugie- dlaczego prowadzi pani dyskurs z oskarżonym?Gdzie pada stwierdzenie: "Nie pisz do mnie, boję się Ciebie", albo "Straszliwie się obawiam Twoich słów, bo wiem, że Ciebie na to stać".Gdzie to jest? Dalej- policja się pyta Pani: "Czy to na pwno dokładne odzorowanie rozmowy"? Pani mówi: "Tak".Obrońca wnosi o udostępnienie archiwum od twórcy, czyli od spółki (chyba spółka) Gadu-gadu.pl. Pani modyfikowała rozmowe?Pani kłamie. Za składanie fałszywych zeznań, to ona prawniczką nie zostanie.
I tu dochodzimy do sedna. Jeśli pójdzie na Policję, to wbrew pozorom więcej do stracenia ma ona.Bo to, co znajduje się w materiale (z tego co opisujesz) oznacza, że to ona kieruje do niego groźby karalne. Że go zniszczy itp.
Tyle tak pokrótce. Poza tym znęcanie psychiczne...no k.u.r.w.a, Panowie, po jednej rozmowie?I to nie monologu, a konwersacji?
Nijak- Ona jest na straconej pozycji.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Gdyby ten znajomy zerżnął ją pożądnie w tyłek nie było by tego problemu.

dimes #1821039 30/11/2007 23:02
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Originally Posted by dimes
Gdyby ten znajomy zerżnął ją pożądnie w tyłek nie było by tego problemu.
otoz to grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by El mechanico
Sprawa jest dość prosta, a jednocześnie skomplikowana.Spójrzmy trzeźwo na to, co jest: wydruki z gg, komunikatora internetowego, który pomimo ogólnej dostępności jest wyłącznie do użytku prywatnego.Kilka sugestii ciekawych jeśli chodzi o prostotę. Nie można postawić mu zarzutu znęcania się psychicznego (chociaż można taki sformułować w początkowym etapie śledztwa, bo przyjmujemy, że JEDNAK policja się tym zajmuje).Pierwszy etap:pani zna się na komputerze i na obsłudze gg.Pani drukuje sobie rozmowy, robi screenshoty i ogólnie w kompach jest otrzaskana jak drzwi na poczcie.Dlaczego Pani nie zablokowała tego numeru?Nie wiedziała Pani jak?-to pierwsze.Drugie- dlaczego prowadzi pani dyskurs z oskarżonym?Gdzie pada stwierdzenie: "Nie pisz do mnie, boję się Ciebie", albo "Straszliwie się obawiam Twoich słów, bo wiem, że Ciebie na to stać".Gdzie to jest? Dalej- policja się pyta Pani: "Czy to na pwno dokładne odzorowanie rozmowy"? Pani mówi: "Tak".Obrońca wnosi o udostępnienie archiwum od twórcy, czyli od spółki (chyba spółka) Gadu-gadu.pl. Pani modyfikowała rozmowe?Pani kłamie. Za składanie fałszywych zeznań, to ona prawniczką nie zostanie.
I tu dochodzimy do sedna. Jeśli pójdzie na Policję, to wbrew pozorom więcej do stracenia ma ona.Bo to, co znajduje się w materiale (z tego co opisujesz) oznacza, że to ona kieruje do niego groźby karalne. Że go zniszczy itp.
Tyle tak pokrótce. Poza tym znęcanie psychiczne...no k.u.r.w.a, Panowie, po jednej rozmowie?I to nie monologu, a konwersacji?
Nijak- Ona jest na straconej pozycji.



Dzieki, takie przydatne informacje wlasnie potrzebuje jak Twoje i Pierniczka. On nie przeprosi to pewne wiec zobaczymy co bedzie w poniedzialek, czy z tymi wydrukami wyjdzie na blazna i ojdzie sie osmieszac czy da sobie siana. on ja zablokowal na gg, i nie reraguje na jej smsy, moze jej sie znudzi . zobaczymy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
teraz sie przekonalem jak msciwe i wredne potrafia byc baby, przykre...ale prawdziwe

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
z zapartym tchem czytam kolejne watki tej sprawy smile jakze glupiej

ale na onecie pisza ze prof. z japonii oksarzyli o zdrobnienie imiienia jakies studentki smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
zaskarżmy uczestników domu Wielkiego Brata o nadużywanie wulgarnego słownictwa !!!!

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1