Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
lupus napisał, ze kupiłem "chujowe buty". Ciekawe czy przeprosi smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
haha jesli ona jeszcze do niego pisze smsy, to ona jest prze agentka laugh

dejv #1821125 30/11/2007 23:45
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ej ale jak ona mu pisala w sms ze 'przepros nakolanach cwelu' to mzoe ja oskarzyc za obrazanie poprzez slowo 'cwel'

laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
Wedlug mnie to laseczka ma ciekawa osobowosc, lekko maniakalna, napewno nie mozna sie z nia nudzic laugh
chetnie bym zobaczyl jej pyszczek tongue
a mozna wiedziec gdzie to prawo studiuje? bo szkola szkole nie rowna smile

Rocco #1821367 01/12/2007 01:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ja juz pisalem w tym temacie. I nadal uwazam, ze to podpucha.
Jesli by mi cos takiego laska chciala wyciac to niezle by tego pozalowala. Przeciez jesli takie cos by wyszlo na jaw wsrod znajomych to ona zycia nie ma potem. Przeciez jesli ktos to uslyszy to uzna ja za idiotke kompletna. Ale jeszcze w plotkach ludzie dołożą i generalnie laska się zbłaźni.

A poza tym. Nie wierze, ze pojdzie na policje!!! To jest glupi szantaz ze strony dziewczyny. Laski maja czesto najebane we lbie i gadaja o calkowitych bzdurach. Ta sobie wmowila, ze postraszy chlopaka, ten ulegnie i bedzie latal za nia jak pies i jeszcze dziekowal, ze nie poszla na policje. Jesli studiuje prawo i nie jest kompletna idiotka to nie pojdzie z tymi "dowodami" na policje. Wiecej sobie problemow sama narobi bo jak jej wezma kompa na sprawdzenie to watpie czy wszystko ma na legalu :))))

Ogolnie to wyglada na glupie gadki zhisteryzowanej laski. Chce postawic na swoim wiec robi szum i czepia sie kazdego chwytu. Wg mnie ona dobrze wie, ze to glupi pomysl ale ma spora nadzieje, ze chlopak sie podda i przeprosi. moze go wyczuwa, ze to cipa i w ten sposob chce go zalatwic. Wymyslila jakas glupia intryge i teraz w to brnie.


A zatem na miejscu chlopaka mialbym niezly ubaw. To co ona robi to juz sie stawia w pozycji przegranego. Chyba, ze chlopak to cieple kluchy albo zabujany w niej na maxa wiec wtedy oj dostanie po dupie i sie ugnie.

Nawet bym sie zalozyl, ze nie pojdzie ale ja juz od jakiegos czasu zrezygnowalem z hazardu smile


bede czytal temacik bo widze, ze bardzo wesolo jest smile

rivex #1821444 01/12/2007 01:59
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Hehehe dobra beka przed melanżem smile
Gonić ją !

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
zawsze twierdzilem ze baby maja zle w głowach i to ostro , po bandzie zjechane berety laugh laugh laugh laugh .

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Kameleon
lupus napisał, ze kupiłem "chujowe buty". Ciekawe czy przeprosi smirk
bardzo ciekawe smirk

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by hanele
Originally Posted by Kameleon
lupus napisał, ze kupiłem "chujowe buty". Ciekawe czy przeprosi smirk
bardzo ciekawe smirk

foch ;>

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Szkoda ze mi rzadna tak nigdy nie grozila ehhh:(

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Studiuje na uniwerku prawo, Wrocek,

zablokowal ja na gg, to pisze mu z innego numeru jakiegos, typu "nie pisz do mnie, boje sie Ciebie.." to samo w smsach , przeciez ja zablokowal a na smsy nie odpowiada, pewnie kolejny chwyt zeby dowody zebrac, cholera go wie,
co ciekawe jeszcze inny numer gg napisal mu ze w poniedziałek "bedzie w.pierdol" i ten nr ma opis na gg " rusek jest robota zadzwon do mnie, wez ze soba Brame" - wiem wyglada na bajke ale przysiegam ze tak było

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
moze zastraszanie policja nie rpzynosi skutku to inny sposob znajdzie zastraszanie ze go połamia "jej ziomki" z wioski w ktorej mieszka, jesli nie rpzeprosi na kolanach,

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Loony25
Studiuje na uniwerku prawo, Wrocek,

zablokowal ja na gg, to pisze mu z innego numeru jakiegos, typu "nie pisz do mnie, boje sie Ciebie.." to samo w smsach , przeciez ja zablokowal a na smsy nie odpowiada, pewnie kolejny chwyt zeby dowody zebrac, cholera go wie,
co ciekawe jeszcze inny numer gg napisal mu ze w poniedziałek "bedzie w.pierdol" i ten nr ma opis na gg " rusek jest robota zadzwon do mnie, wez ze soba Brame" - wiem wyglada na bajke ale przysiegam ze tak było


laugh dawaj te numery

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
ja też chcę laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie no przestaje wierzyc ze taka kobieta istnieje laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Jest w kinach teraz film "Dziewczyna moich koszmarowo".
I po lektorze tego watka chyba sie zdecyduje i sciagne ten film z sieci i obejrze.
Przeciez to taka sama tematyka smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Pierniczek
ja też chcę laugh

Przecież nie ma gg laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
*masz

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
chuj poświęcę się i założę, chcę poznać rosyjską mafię laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
A moze ona sie naogladala za duzo filmow o policji i mysli, ze tam pracuja tylko tacy:
[Linked Image]


Uratuje przed okrutnym chlopakiem i sie zaopiekuje smile

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, forty), 1,988 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1