|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
lupus napisał, ze kupiłem "chujowe buty". Ciekawe czy przeprosi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
haha jesli ona jeszcze do niego pisze smsy, to ona jest prze agentka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
Wedlug mnie to laseczka ma ciekawa osobowosc, lekko maniakalna, napewno nie mozna sie z nia nudzic  chetnie bym zobaczyl jej pyszczek  a mozna wiedziec gdzie to prawo studiuje? bo szkola szkole nie rowna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja juz pisalem w tym temacie. I nadal uwazam, ze to podpucha. Jesli by mi cos takiego laska chciala wyciac to niezle by tego pozalowala. Przeciez jesli takie cos by wyszlo na jaw wsrod znajomych to ona zycia nie ma potem. Przeciez jesli ktos to uslyszy to uzna ja za idiotke kompletna. Ale jeszcze w plotkach ludzie dołożą i generalnie laska się zbłaźni. A poza tym. Nie wierze, ze pojdzie na policje!!! To jest glupi szantaz ze strony dziewczyny. Laski maja czesto najebane we lbie i gadaja o calkowitych bzdurach. Ta sobie wmowila, ze postraszy chlopaka, ten ulegnie i bedzie latal za nia jak pies i jeszcze dziekowal, ze nie poszla na policje. Jesli studiuje prawo i nie jest kompletna idiotka to nie pojdzie z tymi "dowodami" na policje. Wiecej sobie problemow sama narobi bo jak jej wezma kompa na sprawdzenie to watpie czy wszystko ma na legalu :)))) Ogolnie to wyglada na glupie gadki zhisteryzowanej laski. Chce postawic na swoim wiec robi szum i czepia sie kazdego chwytu. Wg mnie ona dobrze wie, ze to glupi pomysl ale ma spora nadzieje, ze chlopak sie podda i przeprosi. moze go wyczuwa, ze to cipa i w ten sposob chce go zalatwic. Wymyslila jakas glupia intryge i teraz w to brnie. A zatem na miejscu chlopaka mialbym niezly ubaw. To co ona robi to juz sie stawia w pozycji przegranego. Chyba, ze chlopak to cieple kluchy albo zabujany w niej na maxa wiec wtedy oj dostanie po dupie i sie ugnie. Nawet bym sie zalozyl, ze nie pojdzie ale ja juz od jakiegos czasu zrezygnowalem z hazardu  bede czytal temacik bo widze, ze bardzo wesolo jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Hehehe dobra beka przed melanżem  Gonić ją !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
lupus napisał, ze kupiłem "chujowe buty". Ciekawe czy przeprosi  bardzo ciekawe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
lupus napisał, ze kupiłem "chujowe buty". Ciekawe czy przeprosi  bardzo ciekawe  foch ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Szkoda ze mi rzadna tak nigdy nie grozila ehhh:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Studiuje na uniwerku prawo, Wrocek,
zablokowal ja na gg, to pisze mu z innego numeru jakiegos, typu "nie pisz do mnie, boje sie Ciebie.." to samo w smsach , przeciez ja zablokowal a na smsy nie odpowiada, pewnie kolejny chwyt zeby dowody zebrac, cholera go wie, co ciekawe jeszcze inny numer gg napisal mu ze w poniedziałek "bedzie w.pierdol" i ten nr ma opis na gg " rusek jest robota zadzwon do mnie, wez ze soba Brame" - wiem wyglada na bajke ale przysiegam ze tak było
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
moze zastraszanie policja nie rpzynosi skutku to inny sposob znajdzie zastraszanie ze go połamia "jej ziomki" z wioski w ktorej mieszka, jesli nie rpzeprosi na kolanach,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Studiuje na uniwerku prawo, Wrocek,
zablokowal ja na gg, to pisze mu z innego numeru jakiegos, typu "nie pisz do mnie, boje sie Ciebie.." to samo w smsach , przeciez ja zablokowal a na smsy nie odpowiada, pewnie kolejny chwyt zeby dowody zebrac, cholera go wie, co ciekawe jeszcze inny numer gg napisal mu ze w poniedziałek "bedzie w.pierdol" i ten nr ma opis na gg " rusek jest robota zadzwon do mnie, wez ze soba Brame" - wiem wyglada na bajke ale przysiegam ze tak było  dawaj te numery
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
ja też chcę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nie no przestaje wierzyc ze taka kobieta istnieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Jest w kinach teraz film "Dziewczyna moich koszmarowo". I po lektorze tego watka chyba sie zdecyduje i sciagne ten film z sieci i obejrze. Przeciez to taka sama tematyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ja też chcę  Przecież nie ma gg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
chuj poświęcę się i założę, chcę poznać rosyjską mafię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
A moze ona sie naogladala za duzo filmow o policji i mysli, ze tam pracuja tylko tacy: [ Linked Image] Uratuje przed okrutnym chlopakiem i sie zaopiekuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|