|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle  Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka?  tą moc już posiadłem  całe szczęście że jej nienadużywam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle  Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka?  tą moc już posiadłem  całe szczęście że jej nienadużywam  nie nadużywam - poprawniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
slice to return ? jak tak to mam słabiutki . Dropszoty przydatne na ziemie tez kiepskie trzeba to potrenowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Z tego co wyczytałem slice pomocny przy returnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Pierwszy mecz i zwycięstwo 7:6 6:3 z kolesiem, z którym miałem identyczną średnią. Teraz już kozak się trafił to do zobaczenia w przyszłym tygodniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Porażka po prawie godzinnej walce z zawodnikiem zdecydowanie wyżej notowanym ode mnie (kiedyś pierwsza setka)  nie jest źle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
U mnie pierwszy mecz i porazka 1:6 0:6 jednak przeciwnik byl duzo lepszy a ja dopiero zaczynam kariere 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a ja pierwszy wygrany meczyk  w nastepnym bedzie juz pogrom, chyba zrezygnuje z grania meczow i skupie sie na treningu, 1 pkt za druga runde juz jest i nie spadne zbytni nisko jak troche nie pogram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
Pierwsze spotkanie i 2-6 1-6. Tego się spodziewałem. W następnym turnieju przeciwnik z 1xxx miejsca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
wlasnie yaaho o to chodzi zdobyc 1 pkt i masz juz prawo startow w nast. turniejach i teraz skupic sie na treningu  tez tak chyba zrobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
rowerek  nie moge ani gema ugrac z lepszymi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
3-6 5-7 znow wtopa  0/2 , kiedys przyjdzie czas i na zwyciestwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
panowie kto gra w Helsinkach w 20 tygodniu:) ja trafiłem na jakiegosc łba z usa ale zmiecie mnie równo z ziemia mam srednia 38 a on 76 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
panowie kto gra w Helsinkach w 20 tygodniu:) ja trafiłem na jakiegosc łba z usa ale zmiecie mnie równo z ziemia mam srednia 38 a on 76  ja pykam  z jakimś Hiszpańskim matadorem  ja średnia 56 on 51 jest szansa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
ja w 20 tygodniu jadę do Kijowa na pierwszy turniej, ale trafiłem na pana z Chile, ze srednią 75  ja mam tylko 48 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
W przyszłym tygodniu Tirana. Później trening, trening, trening i w 23 tygodniu osiągam min. ćwierćfinał regionala w Hamburgu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
W przyszłym tygodniu Tirana. Później trening, trening, trening i w 23 tygodniu osiągam min. ćwierćfinał regionala w Hamburgu  Ściągasz ode mnie  nasi zawodnicy są bardzo podobni. Średnią ja mam wyższą o 1, mamy taką samą ilość pktów, ale Ty jesteś o 5 miejsc wyżej w rankingu i też obydwaj zapisaliśmy się dopiero na turniej w Hamburgu (ja to zrobiłem pierwszy :P)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
w 2 Rundzie przegralem z typem srednia 88;d 2-6 1-6 wiec 3 gemy uwazam za sukces:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
W przyszłym tygodniu Tirana. Później trening, trening, trening i w 23 tygodniu osiągam min. ćwierćfinał regionala w Hamburgu  Ściągasz ode mnie  nasi zawodnicy są bardzo podobni. Średnią ja mam wyższą o 1, mamy taką samą ilość pktów, ale Ty jesteś o 5 miejsc wyżej w rankingu i też obydwaj zapisaliśmy się dopiero na turniej w Hamburgu (ja to zrobiłem pierwszy :P) yyy. To jeszcze podaj mi swoje Imię i Nazwisko  Bo jak z forum to mam w przyjaciołach tylko Dolarka.  dziwny zbieg okoliczności... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
W przyszlym tygodniu gram z kolesiem teoretycznie słabszym, więc może wreszcie wygram  Bo jak narazie 0/3 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|