Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 48 1 2 13 14 15 16 17 47 48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Piostar
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle smile

Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka? grin

tą moc już posiadłem laugh

całe szczęście że jej nienadużywam laugh laugh

Bonus: Unibet
Piostar #1821049 30/11/2007 23:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Piostar
a ja chce być jak Nadal w związku z tym będę grał tylko na cegle smile

Będziesz miał super moc wyjmowania gaci z tyłka? grin

tą moc już posiadłem laugh

całe szczęście że jej nienadużywam laugh laugh


nie nadużywam - poprawniej laugh

Piostar #1821050 30/11/2007 23:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
slice to return ? jak tak to mam słabiutki . Dropszoty przydatne na ziemie tez kiepskie trzeba to potrenowac

Marcel #1821058 30/11/2007 23:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Z tego co wyczytałem slice pomocny przy returnie smile

Marcel #1821063 30/11/2007 23:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Pierwszy mecz i zwycięstwo 7:6 6:3 z kolesiem, z którym miałem identyczną średnią. Teraz już kozak się trafił to do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Porażka po prawie godzinnej walce z zawodnikiem zdecydowanie wyżej notowanym ode mnie (kiedyś pierwsza setka) tongue

nie jest źle.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
U mnie pierwszy mecz i porazka 1:6 0:6 jednak przeciwnik byl duzo lepszy a ja dopiero zaczynam kariere laugh

gobel #1821202 01/12/2007 00:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a ja pierwszy wygrany meczyk smile w nastepnym bedzie juz pogrom, chyba zrezygnuje z grania meczow i skupie sie na treningu, 1 pkt za druga runde juz jest i nie spadne zbytni nisko jak troche nie pogram smile

yaaho #1821204 01/12/2007 00:25
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
U
u Offline
old hand
u
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
Pierwsze spotkanie i 2-6 1-6. Tego się spodziewałem. W następnym turnieju przeciwnik z 1xxx miejsca.

u #1821240 01/12/2007 00:45
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
wlasnie yaaho o to chodzi zdobyc 1 pkt i masz juz prawo startow w nast. turniejach i teraz skupic sie na treningu smile

tez tak chyba zrobie smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
rowerek smile

nie moge ani gema ugrac z lepszymi frown

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
3-6 5-7 znow wtopa tongue 0/2 , kiedys przyjdzie czas i na zwyciestwo wink

jadanek #1822029 01/12/2007 04:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
panowie kto gra w Helsinkach w 20 tygodniu:) ja trafiłem na jakiegosc łba z usa ale zmiecie mnie równo z ziemia mam srednia 38 a on 76 laugh

HERBI #1822107 01/12/2007 04:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by HERBI
panowie kto gra w Helsinkach w 20 tygodniu:) ja trafiłem na jakiegosc łba z usa ale zmiecie mnie równo z ziemia mam srednia 38 a on 76 laugh

ja pykam tongue

z jakimś Hiszpańskim matadorem laugh

ja średnia 56 on 51 jest szansa wink

Cholo #1822141 01/12/2007 05:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
ja w 20 tygodniu jadę do Kijowa na pierwszy turniej, ale trafiłem na pana z Chile, ze srednią 75 laugh

ja mam tylko 48 frown

Cholo #1822147 01/12/2007 05:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
W przyszłym tygodniu Tirana.
Później trening, trening, trening i w 23 tygodniu osiągam min. ćwierćfinał regionala w Hamburgu tongue

D@mian #1822217 01/12/2007 05:24
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Damianoon
W przyszłym tygodniu Tirana.
Później trening, trening, trening i w 23 tygodniu osiągam min. ćwierćfinał regionala w Hamburgu tongue
Ściągasz ode mnie tongue nasi zawodnicy są bardzo podobni. Średnią ja mam wyższą o 1, mamy taką samą ilość pktów, ale Ty jesteś o 5 miejsc wyżej w rankingu i też obydwaj zapisaliśmy się dopiero na turniej w Hamburgu (ja to zrobiłem pierwszy :P)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
w 2 Rundzie przegralem z typem srednia 88;d 2-6 1-6 wiec 3 gemy uwazam za sukces:D

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by ArtekPotito2
Originally Posted by Damianoon
W przyszłym tygodniu Tirana.
Później trening, trening, trening i w 23 tygodniu osiągam min. ćwierćfinał regionala w Hamburgu tongue
Ściągasz ode mnie tongue nasi zawodnicy są bardzo podobni. Średnią ja mam wyższą o 1, mamy taką samą ilość pktów, ale Ty jesteś o 5 miejsc wyżej w rankingu i też obydwaj zapisaliśmy się dopiero na turniej w Hamburgu (ja to zrobiłem pierwszy :P)


yyy.

To jeszcze podaj mi swoje Imię i Nazwisko tongue
Bo jak z forum to mam w przyjaciołach tylko Dolarka. wink

dziwny zbieg okoliczności... tongue

D@mian #1823843 01/12/2007 23:15
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
W przyszlym tygodniu gram z kolesiem teoretycznie słabszym, więc może wreszcie wygram smile Bo jak narazie 0/3 smile

Strona 15 z 48 1 2 13 14 15 16 17 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,712
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1