|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]wesul mozesz zrobic aby strona Allegro otwierala sie w osobnym oknie ?[/qb] Technicznie nie ma wiekszego problemu, natomiast nie pozwala na to regulamin Programu Partnerskiego Allegro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb] I tak z ciekawosci. Co Ci daje ze ktos na to kliknie ?[/qb] 10 groszy do wykorzystania na oplaty za aukcje w Allegro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
witam wesul
Prosze o poprawienie wyniku z 14 kolejki ,ligi IIIc Poniewaz druzyna FC Slaughter Gorzow(FC.S.G - a to skrot druzyny) wygrala walkowerem 3:0 z widzewem łodz
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
wesul zaległy mecz 14 kolejki
Pogon - Bidony 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2002
Posty: 22 |
Mam prosbe do zarzadu... moglibyscie zaliczyc mi moje typki i dodac punkty, ktore zdobylem w meczu z FC Kalina "27-11-2002"... zawsze z lepszym rankingiem jest wiekszy zapal do gry...
P.S.Prem podobno nasz mecz mial byc wziety pod uwage... ,,, pozdrawiam Raekwon-( SKT SOPOT) ,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
Oryginalnie wysłał _raekwon_: [qb]Mam prosbe do zarzadu... moglibyscie zaliczyc mi moje typki i dodac punkty, ktore zdobylem w meczu z FC Kalina "27-11-2002"... zawsze z lepszym rankingiem jest wiekszy zapal do gry...
P.S.Prem podobno nasz mecz mial byc wziety pod uwage... ,,, pozdrawiam Raekwon-( SKT SOPOT) ,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] hm... no wiec tak, raekwon nie wiadomo skad obial druzyne skt sopot, chodz druzyna byla prowadzona przez innego menadzera. no ale niech bedzie, chodzi o to ze driuzyna nie podawala typow od poczatku rozgrywek, az tu nagle w meczu 12 koleiki pojawia sie druzyna skt sopot i wystawia sklad(mialo byc tak ze druzyna ktora nie podaje skladow przez 3 koleiki, zostaje zdyskfalifikowana). kolejna sprawa, to taka, ze po meczu z moja druzyna, trener z sopotu znow zaprzestal podawac sklady. dlaczego? nie wiem, moze to wrodzona antypatia do mojej osoby i dlatego gdy mam duza szanse na awans probuje mi ta szanse zaprzepascic. pozdrawiam cichy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Uaktualnione tabelki i wyniki [ ligaeel.prv.pl]. Sorki za opoznienie. To moj post nr 500!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Raekwon szczerze mowiac nie widze powodu by zaliczyc tobie punkty...Po pierwsze bylo ustalone iz jesli ktos nie poda przez 3 kolejki to zostaje usuniety z EEL ,najdziwniejszy jest fakt iz jesli juz chciales sie dolaczyc do gry to dlaczego rozegrales tylko 1 mecz?!!?Trzeba bylo grac dalej i prosic o pozytywne rozpatrzenie twojej sprawy....A nie po rozegraniu "az" 1 meczu starasz sie zrobic zamieszanie i przeszkodzic druzynie ktora walczy od poczatku fair i z dobry skutkiem(walka o awans) Dla mnie sprawa ewidentna
Fc Kalina - SKT Sopot 3:0(walkower)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
nie wiem dalaczego, alwe polubilem ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
w lidze 3d w meczu borussia dortmund - FC Kalina trener borussi nie podal kursow, zgodnie z regulaminem moge zazadac walkower, no i pytam czy zostanie on mi przyznay?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
tak spojrzałem w problem i zauważyłem że cichy6 ma racje,walkower sie należy !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
witam ja mam doswiadczenie walkowerach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a wiec podwierdzam wypowiec smoq34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
IB ma dalej wyniki po 17 kolejce
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, jestem trener Borussi, co do kursow to je podalem tylko z opoznieniem, liga swieci wynikami 3 - 0 przez walkowery, ale co tam dowalcie jeszcze jeden, za przeoczenie, chyba nie na tym to polega, na zlosliwosciach, wygrana za wszelka cene Cichy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Rosicky , nie dopełniłeś warunków zawartych w regulaminie , co skutkuje tym , że twój rywal może (nie musi) zarządać walkoweru . Cichy skorzystał z tej mozliwości , więc walkower mu się należy .
Nie będe pisał czy to jest uczciwe , czy nie , regulaminu trzeba przestrzegać i nie będziemy tworzyć precedensów - przykro mi .
Ostateczna decyzja należy do Prezesa Zarządu .
Pozdrawiam Członek Zarządu .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Ostateczne rozstrzygniecia coraz blizej. W przypadku tej samej ilosci punktow decyduja bramki (jak kiedys) czy bilans bezposredni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Przy równej ilości punktów 2 lub więcej drużyn tworzy się tzw. mała tabele zawierającą bilan bespośrednich spotkań między zainteresowanymi drużynami . Jeżli to nie pomoże to :
1. Korzystniejszy bilans bramkowy . 2. Większa liczba strzelonych bramek . 3. Korzystniejsze wyniki ze zwycięscą danej grupy
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał DMK: [qb] IB ma dalej wyniki po 17 kolejce[/qb] Daj "Odswiez" (ewentualnie usun tymczasowe pliki internetowe - czy jakos tak to sie nazywa) to bedziesz mial wyniki po 19 kolejce. Prawdopodobnie Twoja przegladarka zapisuje strony i wyswietla Ci stara wersje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|