Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]wesul mozesz zrobic aby strona Allegro otwierala sie w osobnym oknie ?[/qb]
Technicznie nie ma wiekszego problemu, natomiast nie pozwala na to regulamin Programu Partnerskiego Allegro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]
I tak z ciekawosci. Co Ci daje ze ktos na to kliknie ?[/qb]
10 groszy do wykorzystania na oplaty za aukcje w Allegro.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam wesul

Prosze o poprawienie wyniku z 14 kolejki ,ligi IIIc
Poniewaz druzyna FC Slaughter Gorzow(FC.S.G - a to skrot druzyny) wygrala walkowerem 3:0 z widzewem łodz

Pozdro

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
wesul zaległy mecz 14 kolejki

Pogon - Bidony 0-0

Dołączył: Oct 2002
Posty: 22
_
stranger
stranger
_ Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 22
Mam prosbe do zarzadu... moglibyscie zaliczyc mi moje typki i dodac punkty, ktore zdobylem w meczu z FC Kalina "27-11-2002"... zawsze z lepszym rankingiem jest wiekszy zapal do gry...

P.S.Prem podobno nasz mecz mial byc wziety pod uwage... ,,, pozdrawiam
Raekwon-( SKT SOPOT) ,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał _raekwon_:
[qb]Mam prosbe do zarzadu... moglibyscie zaliczyc mi moje typki i dodac punkty, ktore zdobylem w meczu z FC Kalina "27-11-2002"... zawsze z lepszym rankingiem jest wiekszy zapal do gry...

P.S.Prem podobno nasz mecz mial byc wziety pod uwage... ,,, pozdrawiam
Raekwon-( SKT SOPOT) ,,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
hm...

no wiec tak, raekwon nie wiadomo skad obial druzyne skt sopot, chodz druzyna byla prowadzona przez innego menadzera. no ale niech bedzie, chodzi o to ze driuzyna nie podawala typow od poczatku rozgrywek, az tu nagle w meczu 12 koleiki pojawia sie druzyna skt sopot i wystawia sklad(mialo byc tak ze druzyna ktora nie podaje skladow przez 3 koleiki, zostaje zdyskfalifikowana). kolejna sprawa, to taka, ze po meczu z moja druzyna, trener z sopotu znow zaprzestal podawac sklady. dlaczego? nie wiem, moze to wrodzona antypatia do mojej osoby i dlatego gdy mam duza szanse na awans probuje mi ta szanse zaprzepascic.

pozdrawiam

cichy

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Uaktualnione tabelki i wyniki [ligaeel.prv.pl].

Sorki za opoznienie.

To moj post nr 500!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Raekwon szczerze mowiac nie widze powodu by zaliczyc tobie punkty...Po pierwsze bylo ustalone iz jesli ktos nie poda przez 3 kolejki to zostaje usuniety z EEL ,najdziwniejszy jest fakt iz jesli juz chciales sie dolaczyc do gry to dlaczego rozegrales tylko 1 mecz?!!?Trzeba bylo grac dalej i prosic o pozytywne rozpatrzenie twojej sprawy....A nie po rozegraniu "az" 1 meczu starasz sie zrobic zamieszanie i przeszkodzic druzynie ktora walczy od poczatku fair i z dobry skutkiem(walka o awans)
Dla mnie sprawa ewidentna

Fc Kalina - SKT Sopot 3:0(walkower)

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
nie wiem dalaczego, alwe polubilem ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w lidze 3d w meczu borussia dortmund - FC Kalina trener borussi nie podal kursow, zgodnie z regulaminem moge zazadac walkower, no i pytam czy zostanie on mi przyznay?

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
tak spojrzałem w problem i zauważyłem że cichy6 ma racje,walkower sie należy !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam
ja mam doswiadczenie walkowerach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a wiec podwierdzam wypowiec smoq34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Walkower się należy !!!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Uaktualnione tabelki i wyniki [ligaeel.prv.pl].[/qb]
IB ma dalej wyniki po 17 kolejce

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam, jestem trener Borussi, co do kursow to je podalem tylko z opoznieniem, liga swieci wynikami 3 - 0 przez walkowery, ale co tam dowalcie jeszcze jeden, za przeoczenie, chyba nie na tym to polega, na zlosliwosciach, wygrana za wszelka cene Cichy?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Rosicky , nie dopełniłeś warunków zawartych w regulaminie , co skutkuje tym , że twój rywal może (nie musi) zarządać walkoweru .
Cichy skorzystał z tej mozliwości , więc walkower mu się należy .

Nie będe pisał czy to jest uczciwe , czy nie , regulaminu trzeba przestrzegać i nie będziemy tworzyć precedensów - przykro mi .

Ostateczna decyzja należy do Prezesa Zarządu .

Pozdrawiam
Członek Zarządu .

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Ostateczne rozstrzygniecia coraz blizej. W przypadku tej samej ilosci punktow decyduja bramki (jak kiedys) czy bilans bezposredni ?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Przy równej ilości punktów 2 lub więcej drużyn tworzy się tzw. mała tabele zawierającą bilan bespośrednich spotkań między zainteresowanymi drużynami . Jeżli to nie pomoże to :

1. Korzystniejszy bilans bramkowy .
2. Większa liczba strzelonych bramek .
3. Korzystniejsze wyniki ze zwycięscą danej grupy

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Uaktualnione tabelki i wyniki [ligaeel.prv.pl].[/qb]
IB ma dalej wyniki po 17 kolejce[/qb]
Daj "Odswiez" (ewentualnie usun tymczasowe pliki internetowe - czy jakos tak to sie nazywa) to bedziesz mial wyniki po 19 kolejce.
Prawdopodobnie Twoja przegladarka zapisuje strony i wyswietla Ci stara wersje.

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, aker, Sensei, forty, latajaca_holenderka), 2,141 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,503
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1