|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
caly czas pwieracie tego zloczynce pedala itp
a ja jestem jednym z was chlopaki nie dosc ze zadnej pomocy to tylko jestescie za nim
!1!!!:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
a kolesia to bym mógł stuknac ale jeszce mnie nie zdenerwował  tak czymaj, nie ma sie co ponosic emojom powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
chwd frajerom, co dają zarobić lombardowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
chwd frajerom, co dają zarobić lombardowi  jestem nalogowym hazardzistom raz juz zastawilem sprzet oddałem o 100 wiecej niz pozyczyłem a dzieki temu wygralem 6 000 tego samego dnia, wszedł kupon w nocy z nba mialem 4 tysia pln na cyztso w kieszeni, niesttey kasa sie rozeszła przez 2 tygodnie i znów musialem skorzytsac z usług lombardu, i nie mam za co grubiej zagrac i licze skorbnac od tego kolesia jezeli on zrobił cos nie tak i ja mam szanse wiec nie pisz chwd frajerom co dają zarobic lombardowi bo ja przegralem bardzo duzo a w lombardzie nie chodzi ze mnie oszukał ta sprawa sama wynkła a ja se lapa odpuscilem a ze koelszka cham to chce go pociagnąc raczej chwd frajerom co daja zarabiac bukmacherowm to pasuje do mnie i ja ot wiem !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ryzykant z Ciebie, to czemu oddales dzien puzniej kase do lombardu, przelozyli jakies spotkanie na nastepny dzien czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
[quote=nyger]caly czas pwieracie tego zloczynce pedala itp a ja jestem jednym z was chlopaki nie dosc ze zadnej pomocy to tylko jestescie za nim genialne niech moderetorzy przeniosa ten temat do dzialu smieszne spusilem glowe i wyszedlem - chyba z pol godziny sie rechotalem gdy przeczytalem ten tekst  wydaje mi sie jednak ze gosc raczej prowokuje bo nie za bardzo wierze ze mozna byc takim gowniarzem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Masz 2K, kupisz słownik ortograficzny i wygrasz na tym więcej niż u jakiegokolwiek bukmachera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
chyba z pol godziny sie rechotalem kłamca!!!! dzisiaj nikomu nie mozna ufac skoro nawet na forum takie wały ;-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Załatwianie czegokolwiek w lombardzie to już podanie ręki kłopotom na dzień dobry. Nikt normalny nie pożycza w lombardzie. Idź na policję, zrób sprawę za kilka dni/tygodni będziesz miał najazd cyganów czy innego pedalstwa na chatę. ale ja juz bylem akta sa w prokuraturze i tam zapadnie klamka co dalej ide tam za pół godziny pedalstwa na chate ja sie nikog ani niczego nie boje a kolesia to bym mógł stuknac ale jeszce mnie nie zdenerwował , nie zmieniajcie tematu sprawa juz jest a nie ze amm nie isc Chwdp tak na marginesie strach pomyslec jak sie zdenerwujesz co bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
wydaje mi sie jednak ze gosc raczej prowokuje ja tez mysle, ze teraz siedza sobie z 50 centem nad basenem i popijajac Cristala smieja sie z nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
i znowu piszecie jakies głupoty
a kolega do mnie pisze czemu oddałem 2 tysia pln na drugi dzien w lombardzie zeby miec kompa i korzystac z netu i dalej grac , i nie piszcie ze mam 2 tysia pln bo jzu dawno przegralem nawet przed pujsciem po wykup kompa, mialem kupca na lapa za 3000, a wiec po wykupie zostało b mi 800 na gre ale za to ze koles z lombardu mi nie umorzliwił mi gre poczynilem takie dzialania
czy jestescie.... zy cos trudno zrozumiec !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Masz 2K, kupisz słownik ortograficzny i wygrasz na tym więcej niż u jakiegokolwiek bukmachera  najlepiej niech gimnazjum skonczy.... to bedzie najlepsza inwestycja .... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
koncze temat i nie oczekuje od was pomocy, jestescie bardziej ciekawscy jak stare babacie bo zamiast pisac w temacie i go dawno zakonczyc plotkujecie na mnie itp !!
prosze usunąc temat i do mnie nie pisac nie ma tu takiego usera jak ja wien czesc wam sam se poradze
prosze o usuniecie tematu przez Expekrto
niedługo wracam do nba dzis bedzie $$$
grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Chyba nie ma dzieci, bo w szkole o tej godzinie siedzią. A Ty łobuzie na wagarach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
i znowu piszecie jakies głupoty
a kolega do mnie pisze czemu oddałem 2 tysia pln na drugi dzien w lombardzie zeby miec kompa i korzystac z netu i dalej grac , i nie piszcie ze mam 2 tysia pln bo jzu dawno przegralem nawet przed pujsciem po wykup kompa, mialem kupca na lapa za 3000, a wiec po wykupie zostało b mi 800 na gre ale za to ze koles z lombardu mi nie umorzliwił mi gre poczynilem takie dzialania
czy jestescie.... zy cos trudno zrozumiec !!!!! pamietaj aby sadowi przedstawic swoje szacunkowe wyliczenia utraconych korzysci spowodowanych tym ze nie miales srodkow na gre u bukow oszust do koca zycia bedzie cie splacal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
niedługo wracam do nba dzis bedzie $$$
grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ????  tak wcześnie ze szkoły??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Expekrto nie usuwaj temnatu !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ???? jasne, pełno tu takich  nie jestes sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
niedługo wracam do nba dzis bedzie $$$
grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ????  tak wcześnie ze szkoły?? urwal się pewnie z 2 godzin jezyka polskiego 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|