Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
caly czas pwieracie tego zloczynce pedala itp

a ja jestem jednym z was chlopaki nie dosc ze zadnej pomocy to tylko jestescie za nim

!1!!!:(

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by nyger
a kolesia to bym mógł stuknac ale jeszce mnie nie zdenerwował

piwo tak czymaj, nie ma sie co ponosic emojom

powodzenia

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
chwd frajerom, co dają zarobić lombardowi laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by moonlight
chwd frajerom, co dają zarobić lombardowi laugh


jestem nalogowym hazardzistom

raz juz zastawilem sprzet oddałem o 100 wiecej niz pozyczyłem
a dzieki temu wygralem 6 000 tego samego dnia, wszedł kupon w nocy z nba

mialem 4 tysia pln na cyztso w kieszeni, niesttey kasa sie rozeszła przez 2 tygodnie i znów musialem skorzytsac z usług lombardu, i nie mam za co grubiej zagrac i licze skorbnac od tego kolesia
jezeli on zrobił cos nie tak i ja mam szanse

wiec nie pisz chwd frajerom co dają zarobic lombardowi

bo ja przegralem bardzo duzo a w lombardzie nie chodzi ze mnie oszukał ta sprawa sama wynkła a ja se lapa odpuscilem a ze koelszka cham to chce go pociagnąc

raczej chwd frajerom co daja zarabiac bukmacherowm

to pasuje do mnie i ja ot wiem !!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ryzykant z Ciebie, to czemu oddales dzien puzniej kase do lombardu, przelozyli jakies spotkanie na nastepny dzien czy jak?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
[quote=nyger]caly czas pwieracie tego zloczynce pedala itp

a ja jestem jednym z was chlopaki nie dosc ze zadnej pomocy to tylko jestescie za nim

genialne niech moderetorzy przeniosa ten temat do dzialu smieszne
spusilem glowe i wyszedlem - chyba z pol godziny sie rechotalem gdy przeczytalem ten tekst smile

wydaje mi sie jednak ze gosc raczej prowokuje bo nie za bardzo wierze ze mozna byc takim gowniarzem

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Niekore teamty w to i wo sa lepsze nic kabartey, piwo dla tyhc co je wymyslaja laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Masz 2K, kupisz słownik ortograficzny i wygrasz na tym więcej niż u jakiegokolwiek bukmachera smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
chyba z pol godziny sie rechotalem
kłamca!!!!
dzisiaj nikomu nie mozna ufac skoro nawet na forum takie wały ;-(

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by nyger
Originally Posted by moonlight
Załatwianie czegokolwiek w lombardzie to już podanie ręki kłopotom na dzień dobry.
Nikt normalny nie pożycza w lombardzie. Idź na policję, zrób sprawę za kilka dni/tygodni będziesz miał najazd cyganów czy innego pedalstwa na chatę.


ale ja juz bylem akta sa w prokuraturze i tam zapadnie klamka co dalej ide tam za pół godziny

pedalstwa na chate ja sie nikog ani niczego nie boje a kolesia to bym mógł stuknac ale jeszce mnie nie zdenerwował , nie zmieniajcie tematu sprawa juz jest a nie ze amm nie isc

Chwdp tak na marginesie


strach pomyslec jak sie zdenerwujesz co bedzie shocked

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
Originally Posted by deresz
wydaje mi sie jednak ze gosc raczej prowokuje
ja tez mysle, ze teraz siedza sobie z 50 centem nad basenem i popijajac Cristala smieja sie z nas grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
i znowu piszecie jakies głupoty

a kolega do mnie pisze czemu oddałem 2 tysia pln na drugi dzien w lombardzie

zeby miec kompa i korzystac z netu i dalej grac , i nie piszcie ze mam 2 tysia pln bo jzu dawno przegralem nawet przed pujsciem po wykup kompa, mialem kupca na lapa za 3000, a wiec po wykupie zostało b mi 800 na gre ale za to ze koles z lombardu mi nie umorzliwił mi gre poczynilem takie dzialania

czy jestescie.... zy cos trudno zrozumiec !!!!!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by th0mas
Masz 2K, kupisz słownik ortograficzny i wygrasz na tym więcej niż u jakiegokolwiek bukmachera smile


najlepiej niech gimnazjum skonczy....
to bedzie najlepsza inwestycja .... smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
koncze temat i nie oczekuje od was pomocy, jestescie bardziej ciekawscy jak stare babacie bo zamiast pisac w temacie i go dawno zakonczyc
plotkujecie na mnie itp !!

prosze usunąc temat i do mnie nie pisac nie ma tu takiego usera jak ja wien czesc wam sam se poradze

prosze o usuniecie tematu przez Expekrto

niedługo wracam do nba dzis bedzie $$$

grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln
a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ????

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Chyba nie ma dzieci, bo w szkole o tej godzinie siedzią. A Ty łobuzie na wagarach ?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
Originally Posted by nyger
i znowu piszecie jakies głupoty

a kolega do mnie pisze czemu oddałem 2 tysia pln na drugi dzien w lombardzie

zeby miec kompa i korzystac z netu i dalej grac , i nie piszcie ze mam 2 tysia pln bo jzu dawno przegralem nawet przed pujsciem po wykup kompa, mialem kupca na lapa za 3000, a wiec po wykupie zostało b mi 800 na gre ale za to ze koles z lombardu mi nie umorzliwił mi gre poczynilem takie dzialania

czy jestescie.... zy cos trudno zrozumiec !!!!!


pamietaj aby sadowi przedstawic swoje szacunkowe wyliczenia utraconych korzysci spowodowanych tym ze nie miales srodkow na gre u bukow oszust do koca zycia bedzie cie splacal smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by nyger
niedługo wracam do nba dzis bedzie $$$

grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln
a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ????


laugh laugh

tak wcześnie ze szkoły??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Expekrto nie usuwaj temnatu !!!!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by nyger
grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln
a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ????

jasne, pełno tu takich laugh nie jestes sam piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by nyger
niedługo wracam do nba dzis bedzie $$$

grubo bedzie i sie odkuje ram mam 10 tysia pln
a czasem nie mam na chleb, czy jest tu podobny osobnik ????


laugh laugh

tak wcześnie ze szkoły??

urwal się pewnie z 2 godzin jezyka polskiego laugh

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,093 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1