Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by nyger
nigdy nie wytrzymuje presji i to sie zwykle zle konczy


najczęściej kupką w gatki laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Urzywaj monejbókersa naprafde waro, dobże obsłójguje klijentuw.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by nyger
nigdy nie wytrzymuje presji i to sie zwykle zle konczy


najczęściej kupką w gatki laugh laugh


ty nygusie jeden no prosze o bana dla tego Pama bo jest niepowazny

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by nyger
nigdy nie wytrzymuje presji i to sie zwykle zle konczy


najczęściej kupką w gatki laugh laugh


chlopcze czy ty wiesz co to polska ortografia

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by nyger
nigdy nie wytrzymuje presji i to sie zwykle zle konczy


najczęściej kupką w gatki laugh laugh


haha, zaraz Rysiek z przerobki Klanu mi sie przypomnial smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Chłopaki. Zrzuta do nygera na program?

http://www.supermemo.pl/index2.php?top=3&did=57&tid=55

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by Master.com back
Urzywaj monejbókersa naprafde waro, dobże obsłójguje klijentuw.


chlopcze czy ty wiesz co to polska ortografia

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
mam zaswiadczenie na dysklekcie kilka lat temu zalatwilem se na mature

czy mam przeslac scan modowi jakiemus ?????

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by nyger
mam zaswiadczenie na dysklekcie kilka lat temu zalatwilem se na mature

czy mam przeslac scan modowi jakiemus ?????


zolte papiery tez masz?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by nyger
Originally Posted by Master.com back
Urzywaj monejbókersa naprafde waro, dobże obsłójguje klijentuw.


chlopcze czy ty wiesz co to polska ortografia

Rze co, rze co, bendziesz kozakował to jeszcze zobaczysz... jescze zobaczy... niech lepiej weźmi i sie óspokoi bo ja nie rencze za siebie ...


[Linked Image]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by nyger
mam zaswiadczenie na dysklekcie kilka lat temu zalatwilem se na mature

czy mam przeslac scan modowi jakiemus ?????

Mnie mozesz przesłac skan historii choroby ,dla potwierdzenia diagnozy oczywiście.

I nie przesadzaj ,nauka w Ochotniczym Hufcu Pracy nie kończy sie maturą.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Widzicie co bukmacherka robi z ludźmi ?!

Kasę na zaklady trzeba pozyczac .

Wszystko to wina forum mecz.pl !!!

Tak na serio nyger jeśli masz siłe to walcz z nim poprzez tą policje ,cięzkie to będzie ale może się uda i nie przejmuj się docinkami od innych ,sami zostaną oszukani to zobaczą jak to jest.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
gdzie ten adres mb, bo już piątaka wpłacam także smile
tylko daj na PM pefffki i ustafffki na dzisiaj laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Maciek tu nie chodzi o docinki czy niedocinki, bardziej o podejście "nygera" do innych, jakieś wywyższanie się, zupełnie niepohamowana chęć odwetu za cokolwiek, rozumiem, byś może to młody chłopak, z buntem do świata, wszystkich, i wszystkiego, ale jeżeli ktoś nie ma szacunku to samego siebie, to na prawdę ciężko jest wymagać by to inni mieli szacunek do właśnie tej osoby, przeto trudnym jest rozmawianie, ba, nawet poświęcił bym kilkanaście minut opisując wniosek dowodowy, ale naprawdę nie widzę, ani celu, ani mowtywu, ani nawet żadnej intencji aby to robić. Jeżeli ktoś podchodzi z taką ignorancją do wszystkich, to jakże wszyscy mają podchodzić do tejże osoby. W gruncie rzeczy, wolę "ulepić" bałwana z emotek w temacie "rozmowy o...", niżeli pomagać komuś kto z takim buńczucznym nastawieniem zwraca się do wszystkich, nie wiedząc o osobach, do których pisze praktycznie niczego. Ot taka moja dygresja, chociaż raz napisałem coś w miarę poważnie.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by Master.com back
Maciek tu nie chodzi o docinki czy niedocinki, bardziej o podejście "nygera" do innych, jakieś wywyższanie się, zupełnie niepohamowana chęć odwetu za cokolwiek, rozumiem, byś może to młody chłopak, z buntem do świata, wszystkich, i wszystkiego, ale jeżeli ktoś nie ma szacunku to samego siebie, to na prawdę ciężko jest wymagać by to inni mieli szacunek do właśnie tej osoby, przeto trudnym jest rozmawianie, ba, nawet poświęcił bym kilkanaście minut opisując wniosek dowodowy, ale naprawdę nie widzę, ani celu, ani mowtywu, ani nawet żadnej intencji aby to robić. Jeżeli ktoś podchodzi z taką ignorancją do wszystkich, to jakże wszyscy mają podchodzić do tejże osoby. W gruncie rzeczy, wolę "ulepić" bałwana z emotek w temacie "rozmowy o...", niżeli pomagać komuś kto z takim buńczucznym nastawieniem zwraca się do wszystkich, nie wiedząc o osobach, do których pisze praktycznie niczego. Ot taka moja dygresja, chociaż raz napisałem coś w miarę poważnie.



ze co ze niechcesz pomóc???

wczoraj napisałem problem a co dzis zobaczylem ze lombardzista pujdzie od piekla

wczoraj caly dzien pisaliscie bzdety , wiec normalne ze nikt nawet nie napisałc o pisac i czy mam szasne

wiec se pisze aby pisac luzno itp, to i tak nie znaczy i prosilem o usuniecie tematu bo piszecie bzdety

a ty kolego wyskakujesz zebys pomógł ale ze cos nie tak pisze to juz nie pomozesz itp chlopcze skąd pochodzisz ~???

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
to co zrobiles i napisales wyglada na zasadzie tego przykładu

na wsi kolega pyta kolege pozycz łyzke cukru, odpowiada nie pozycze, bo mi tez kiedys zabraknie, no wez poczyz bardzo prosze nie mam kasy a bym se poslodzil a masz 2 kilo, no co ty lyzki cukru nie pozyczysz, odp . no nie pozycze i tyle, kumpel odpowiada, to sie pierd... chamie ze wsi, wiec ten nyus co nie chcial rzekl, bym Ci dal te łyzke cukru ale ze tak powiedziales nie dam

master comb back czy jak to, ta historia pasuje do tego jak ty pąstopilem i tacy luzie jak ty sa najgorsi gorsi od lombardzisty

wiec nie pisz ze bys napisał i posiwecił kilkanascie miniu na wniosek dowodowy chlopcze

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
bylo to zrobic a nie ze masz teraz jakis argument na ktury czekales i jest tak Ci latwiej to piszesz !!!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
O cho cho, ależ Tyś odważny i hardy. Nie piszę do Ciebie bo jeszcze mnie napadniesz i pobijesz frown

Pozwól proszę, że jednak nadal będę miał ogromy ubaw niestety z Twojej osoby, i niestety nie ubaw w sensie pozytywnym, a bardziej śmiech z "chłopca" robiącego z siebie kolejnego forumowego pajaca ... zatem "ridi Pagliaccio", jak to było w operze Leoncavalla.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
pisze jak jest wiec o co ci chodzi pomocny kolego

olejny argument usprawiedliwiający siebie samego

zawsze se tak tlumaczysz w głowce, ludzich takiego pokroju jak ty to mozna.... i tylko na nich nasikac

bez obrazy do Ciebie nic nie mam zebys nie plakal tylko

temat do usuniecia i nie piszcie juz tu

bo takich Billów jak ty nie brakuje na forum, raczej są tylko tacy


Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
łyzki cukru bys nie pozyczył a bys se to jakos przetlumaczyl w bani

tyle majonez

koniec tematu

zamykam temat

-------------------------------------------

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1