Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Experto
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?

weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.

Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić.

a nie czasem od użytkowników? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Originally Posted by Big_star
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Experto
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?

weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.

Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić.

a nie czasem od użytkowników? smile

:||||

rence opadywajom

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Big_star
Originally Posted by Big_star
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Experto
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?

weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.

Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić.

a nie czasem od użytkowników? smile

:||||

rence opadywajom

laugh laugh laugh

kocham to forum hura

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
wiecie co, nyger chyba faktycznie poszedl na prokurature...

cos mi sie zdaje ze dlugo go nie wypuszcza ;-)

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
poszedłem dopiero dzis do prokuratury rano

juz wiem jaki Prokurator mam moja teczke, był w sekretariacie jak składałem wniosek dowodowy

Pogadam z nim dopieor jutro niech se poczyta co napisałem
młody koleszka i poczuł respekt jak mnie zobaczył
Łysa głowa 195 wzrostu , no i zapity ryj , niewchodziłem na forum
bo chlałem 3 dni i cos jeszce frown i było mi bardzo nie dobrze

sprawa z komeny trafiła do prokuratury jest tam juz od 18. 11 i jeszce nie trafiła spowrotem na komende, jutro rano bede wiedzielal wsyztsko, nie chcialem byc nachalny

bede informował leszce,a z leszczami sie nie pieszcze

nyga

Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
nyger powiedz kiedy cie wypuszcza z tej prokuratory, pamietaj ze jak cie nie ostrzegom ze cokolwiek powiesz moze byc uzyte... to zeznanie jest niewazne. wiec uwazaj co muwisz bo cfaniaki wezma cie w ogien ktzyzowy i sie poplaczesz to cie na dolek wezmo.
i pamietaj nie podawaj zadnych nazwisk i adresow bo ci zomale nie darujo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
respekt poczuł laugh laugh

zaczyna się...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by nyger
Łysa głowa 195 wzrostu , no i zapity ryj , niewchodziłem na forum
bo chlałem 3 dni i cos jeszce frown i było mi bardzo nie dobrze

3 dni i wymiekł ,cienias laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by deresz
nyger powiedz kiedy cie wypuszcza z tej prokuratory, pamietaj ze jak cie nie ostrzegom ze cokolwiek powiesz moze byc uzyte... to zeznanie jest niewazne. wiec uwazaj co muwisz bo cfaniaki wezma cie w ogien ktzyzowy i sie poplaczesz to cie na dolek wezmo.
i pamietaj nie podawaj zadnych nazwisk i adresow bo ci zomale nie darujo


co ty piszesz ze co powiem i bedzie niewazne

to nie ja jestem oskarzany tylko oskarzam kogo innego a czy go oskarzą dowiem sie w polowie jutro !!!!

ten koels wie jak sie nazywam i wszytsko z adresem bo mial mój dowód w lomabrdzie

chlopcze ja nikogo ani niczego sie nie obawiam a najbardziej pier... policje

a wiesz czemu poszedłem to zgłosic choc obawiałem sie ze jak tam pujde to mnie nie wypuszczą ale zobaczyłem ze to same pizdki są itp ale to inny temat
bo bylem tak wkurw... bo nie mialem jak i za co zagrac kuponu a liczyłem ze wykupie lapa i go sprzedam i znalazłęm kupca czyli bym mial z 800 w kieszeni a ten koelszka uniemozliwił mi wykup,
to był jedenyny powód ze tam poszedłem i myslalem ze on do mnie zadzowni na drugi dzien abym to wycofawał i on dam mi ten plus który zarobił po po sprzedaniu wystraczyło bi mi 400 pln, ale ten koelszka jest frajerem i zyłą jak cholera, w iiny spośób nie mogłem i uzyskac paru paczek, wolałem tak niz isc mu łeb skrecic
Tyle

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
i z leszczami sie nie piescze !!!!!!!!!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Daj lepiej coś z NBA bo czekam, czekam a tam pusto w temacie frown


Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
jakim nba od 4 dni nic nie sledze i klade na to

prze te granie am chcec sie powiesic

nie mam kasy nie sprawdzam meczy i nawet wyników nie sledze !!!!!!!!

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
jak podeslesz 20 pln, które ci oddam za tydzien równo dam Ci pewki ze bedziesz dmuchał do konca miesiaca ???? wziasc sie za robote???

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by nyger
jak podeslesz 20 pln, które ci oddam za tydzien równo dam Ci pewki ze bedziesz dmuchał do konca miesiaca ???? wziasc sie za robote???

Koleś była niezła wkrętka ,ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć.

Teraz to juz zenada.

Kończ waść ,wstydu oszczędź.


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
San Antonio wczoraj wygralo frown

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by nyger
jak podeslesz 20 pln, które ci oddam za tydzien równo dam Ci pewki ze bedziesz dmuchał do konca miesiaca ???? wziasc sie za robote???

Koleś była niezła wkrętka ,ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć.

Teraz to juz zenada.

Kończ waść ,wstydu oszczędź.


jaka wkretka wsyztsko co pisałem mialo i ma miescje wiec nie pierdo......

jestem wyjadaczem jezeli chodzi o prezgranych

a ten lombard to tylko psikus ale nie wiedzialem co robic konkretnie wiec chcialems ie poradzic

wiec ty se odpusc jestem tu ii pisze kazde slowo jaki jestem naprawde

a wkretke to masz dw odbycie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
bez obrazy oczywiscie ale hccialem zebys mnie zroumial dobitnie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Wygląda na to, że pożegnałeś z laptopem
Przynajmniej ja to tak widzę
Gostek z Lombardu, choć umowy pełnej nie ma, znajdzie zapis w warunkach ogólnych i będzie mu mozna skoczyć
Podejrzewam, że też niekorzystne dla ciebie będą zapisy kc o zastawie, itp.

Najgorszą rzeczą, jaka mozesz teraz zrobić, to wziąć papugę
Oni pozbawią cię kolejnych 2 000 - jak nie więcej i też będzie to na gębę, bo oni podatków płacic, nie lubią, oj, nie lubią
Zresztą tam większość to "nasi"

Kiepsko to widzę, no chyba, ze masz kumpli o trochę innej karnacji, to może złożą gostkowi z kantoru niespodziewaną wizytę
Ale on pewnie też jakiś mafioso

Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
po co piszesz ze jakis papuga i ze gostek znajdzie jakis przepis

ja znam te przepisy i po co mi papuga juz sie wystzko dowiedzialem, a moim papuga bedzie porkurator

niewiesz wsyztskiego o sprawie, koles zaywzył oprecontowanie nie mógł przekroczyc 26 % w skali roku a ponadto kazał mi na na 11 dzien bo niby minął jeden dzien dac o 400 wiecej, od poczatku ak tam weszłem walił w huja i inne rzeczy były, ja wiedzialem ze tak sie skonczy a ponadto jak by mi dał i 4 kawałki to i tak bym przegrał w tedy, ja sie z utrata sprzetu pogodziłem i nie hccialem wykupywac i nic wiecej tylko od z morda wyskoczył w tedy, rózne sie zeczy dzialy to teraz ja dopinnuje przepisów u pana
ja juz wsyzko wiem koles złamał z 6 paragrafów i go pojade

a tak apropo to juz mój 4 laptop w okresie 1.5 roku i zawsze go traciłem w ten spoóśb tylko nie trafiłem na tkiego pedała

i pamietaj mafi nie ma , jak zaczniesz piescią to w tedy ja # a koelszka bedzie chcial odszkodowan, tu nie poszło o milion zloty tylko mnie wku.. bo ja nie chcialem wogóle tego lapa i nic od niego ale sprawy same sie tak potoczyly, on sam do tego dprowadził
a po co mi jakas mafia ten koles to cipka,zgniazdzył bym mu banke własnymi lapami, a co mam robic komus krzywde , wyrwac mu kase z portfela, w tedy cała sytuacja bedzie niewazna,
mówisz zebrac chlopaków, za takie głupoty to ja bym nikogo nie wyzwał, gra nie warta siwczki, sprubuje prawnie jak nie to zapomne o sprawie

Tyle

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
frown

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1