|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?
weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.
Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić. a nie czasem od użytkowników? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?
weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.
Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić. a nie czasem od użytkowników?  :|||| rence opadywajom
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jakie błendy w tym temacie panowie no jakie?
weed to od urzytkowników zależy jak to forum będzie wyglądać a nie od modów.
Zawsze powtarzam że jak ktoś nażeka na coś to niech sam ruszy dupe aby to zmienić. a nie czasem od użytkowników?  :|||| rence opadywajom kocham to forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
wiecie co, nyger chyba faktycznie poszedl na prokurature...
cos mi sie zdaje ze dlugo go nie wypuszcza ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
poszedłem dopiero dzis do prokuratury rano juz wiem jaki Prokurator mam moja teczke, był w sekretariacie jak składałem wniosek dowodowy Pogadam z nim dopieor jutro niech se poczyta co napisałem młody koleszka i poczuł respekt jak mnie zobaczył Łysa głowa 195 wzrostu , no i zapity ryj , niewchodziłem na forum bo chlałem 3 dni i cos jeszce  i było mi bardzo nie dobrze sprawa z komeny trafiła do prokuratury jest tam juz od 18. 11 i jeszce nie trafiła spowrotem na komende, jutro rano bede wiedzielal wsyztsko, nie chcialem byc nachalny bede informował leszce,a z leszczami sie nie pieszcze nyga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234 |
nyger powiedz kiedy cie wypuszcza z tej prokuratory, pamietaj ze jak cie nie ostrzegom ze cokolwiek powiesz moze byc uzyte... to zeznanie jest niewazne. wiec uwazaj co muwisz bo cfaniaki wezma cie w ogien ktzyzowy i sie poplaczesz to cie na dolek wezmo. i pamietaj nie podawaj zadnych nazwisk i adresow bo ci zomale nie darujo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
respekt poczuł zaczyna się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Łysa głowa 195 wzrostu , no i zapity ryj , niewchodziłem na forum bo chlałem 3 dni i cos jeszce  i było mi bardzo nie dobrze 3 dni i wymiekł ,cienias 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
nyger powiedz kiedy cie wypuszcza z tej prokuratory, pamietaj ze jak cie nie ostrzegom ze cokolwiek powiesz moze byc uzyte... to zeznanie jest niewazne. wiec uwazaj co muwisz bo cfaniaki wezma cie w ogien ktzyzowy i sie poplaczesz to cie na dolek wezmo. i pamietaj nie podawaj zadnych nazwisk i adresow bo ci zomale nie darujo co ty piszesz ze co powiem i bedzie niewazne to nie ja jestem oskarzany tylko oskarzam kogo innego a czy go oskarzą dowiem sie w polowie jutro !!!! ten koels wie jak sie nazywam i wszytsko z adresem bo mial mój dowód w lomabrdzie chlopcze ja nikogo ani niczego sie nie obawiam a najbardziej pier... policje a wiesz czemu poszedłem to zgłosic choc obawiałem sie ze jak tam pujde to mnie nie wypuszczą ale zobaczyłem ze to same pizdki są itp ale to inny temat bo bylem tak wkurw... bo nie mialem jak i za co zagrac kuponu a liczyłem ze wykupie lapa i go sprzedam i znalazłęm kupca czyli bym mial z 800 w kieszeni a ten koelszka uniemozliwił mi wykup, to był jedenyny powód ze tam poszedłem i myslalem ze on do mnie zadzowni na drugi dzien abym to wycofawał i on dam mi ten plus który zarobił po po sprzedaniu wystraczyło bi mi 400 pln, ale ten koelszka jest frajerem i zyłą jak cholera, w iiny spośób nie mogłem i uzyskac paru paczek, wolałem tak niz isc mu łeb skrecic Tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
i z leszczami sie nie piescze !!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Daj lepiej coś z NBA bo czekam, czekam a tam pusto w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
jakim nba od 4 dni nic nie sledze i klade na to
prze te granie am chcec sie powiesic
nie mam kasy nie sprawdzam meczy i nawet wyników nie sledze !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
jak podeslesz 20 pln, które ci oddam za tydzien równo dam Ci pewki ze bedziesz dmuchał do konca miesiaca ???? wziasc sie za robote???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
jak podeslesz 20 pln, które ci oddam za tydzien równo dam Ci pewki ze bedziesz dmuchał do konca miesiaca ???? wziasc sie za robote??? Koleś była niezła wkrętka ,ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć. Teraz to juz zenada. Kończ waść ,wstydu oszczędź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
San Antonio wczoraj wygralo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
jak podeslesz 20 pln, które ci oddam za tydzien równo dam Ci pewki ze bedziesz dmuchał do konca miesiaca ???? wziasc sie za robote??? Koleś była niezła wkrętka ,ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć. Teraz to juz zenada. Kończ waść ,wstydu oszczędź. jaka wkretka wsyztsko co pisałem mialo i ma miescje wiec nie pierdo...... jestem wyjadaczem jezeli chodzi o prezgranych a ten lombard to tylko psikus ale nie wiedzialem co robic konkretnie wiec chcialems ie poradzic wiec ty se odpusc jestem tu ii pisze kazde slowo jaki jestem naprawde a wkretke to masz dw odbycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
bez obrazy oczywiscie ale hccialem zebys mnie zroumial dobitnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Wygląda na to, że pożegnałeś z laptopem Przynajmniej ja to tak widzę Gostek z Lombardu, choć umowy pełnej nie ma, znajdzie zapis w warunkach ogólnych i będzie mu mozna skoczyć Podejrzewam, że też niekorzystne dla ciebie będą zapisy kc o zastawie, itp.
Najgorszą rzeczą, jaka mozesz teraz zrobić, to wziąć papugę Oni pozbawią cię kolejnych 2 000 - jak nie więcej i też będzie to na gębę, bo oni podatków płacic, nie lubią, oj, nie lubią Zresztą tam większość to "nasi"
Kiepsko to widzę, no chyba, ze masz kumpli o trochę innej karnacji, to może złożą gostkowi z kantoru niespodziewaną wizytę Ale on pewnie też jakiś mafioso
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
po co piszesz ze jakis papuga i ze gostek znajdzie jakis przepis
ja znam te przepisy i po co mi papuga juz sie wystzko dowiedzialem, a moim papuga bedzie porkurator
niewiesz wsyztskiego o sprawie, koles zaywzył oprecontowanie nie mógł przekroczyc 26 % w skali roku a ponadto kazał mi na na 11 dzien bo niby minął jeden dzien dac o 400 wiecej, od poczatku ak tam weszłem walił w huja i inne rzeczy były, ja wiedzialem ze tak sie skonczy a ponadto jak by mi dał i 4 kawałki to i tak bym przegrał w tedy, ja sie z utrata sprzetu pogodziłem i nie hccialem wykupywac i nic wiecej tylko od z morda wyskoczył w tedy, rózne sie zeczy dzialy to teraz ja dopinnuje przepisów u pana ja juz wsyzko wiem koles złamał z 6 paragrafów i go pojade
a tak apropo to juz mój 4 laptop w okresie 1.5 roku i zawsze go traciłem w ten spoóśb tylko nie trafiłem na tkiego pedała
i pamietaj mafi nie ma , jak zaczniesz piescią to w tedy ja # a koelszka bedzie chcial odszkodowan, tu nie poszło o milion zloty tylko mnie wku.. bo ja nie chcialem wogóle tego lapa i nic od niego ale sprawy same sie tak potoczyly, on sam do tego dprowadził a po co mi jakas mafia ten koles to cipka,zgniazdzył bym mu banke własnymi lapami, a co mam robic komus krzywde , wyrwac mu kase z portfela, w tedy cała sytuacja bedzie niewazna, mówisz zebrac chlopaków, za takie głupoty to ja bym nikogo nie wyzwał, gra nie warta siwczki, sprubuje prawnie jak nie to zapomne o sprawie
Tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|