Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#184255 08/03/2003 15:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pomyłka

#184256 08/03/2003 15:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
ello deszcz czyli LAZIO chcesz ze mna zagrać sparing??

jak tak to dzisiaj gramy u ciebie a jutro u mnie??? pasuje Ci???

typy z profa!!!!!!!

czekam na odpowiedz!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184257 08/03/2003 15:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
MARKUS no to gramy!!!!!! typy z profa na dziś i na jutro!!!!

#184258 08/03/2003 15:45
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam Terror, oto skład URANII Ruda Śląska na sobotni mecz z FC Elbląg:

025 Monaco - Bordeaux 1 1.83 g.20:00
H01 Liverpool - Bolton 0 3.8 g.16:00
H11 Bayern - Leverkusen 1 2.15 g.15:30
H24 Barcelona - Valladolid 1 2.2 g.21:00
H28 Valencia - Atletico M. 0 3.4 g.21:30

Pozdrawiam

#184259 08/03/2003 15:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
Helo Pomorzanin tu jeszcze raz Quens Oark Rangers
ponawiam propozycje sparingu ale jutro nie mam neta więc musiałbym wysłac od razu dwa zestawy i to jeszcze dziś w ciągu 30 min ok

potwierdź

#184260 08/03/2003 15:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
OK NIE MA PROBLEMU!!!!!!!
WYSTAW SKŁAD NA DZIŚ I NA JUTRO!!!!!!!

#184261 08/03/2003 15:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał pele18:
[qb]ello deszcz czyli LAZIO chcesz ze mna zagrać sparing??

jak tak to dzisiaj gramy u ciebie a jutro u mnie??? pasuje Ci???

typy z profa!!!!!!!

czekam na odpowiedz!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No to do boju !

#184262 08/03/2003 15:57
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
LAZIO - POMORZANIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HMMMMM CIEKAWE MOŻE UDA MI SIE REWANŻYK ZA WISŁĘ HIHI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#184263 08/03/2003 15:58
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał pele18:
[qb]LAZIO - POMORZANIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HMMMMM CIEKAWE MOŻE UDA MI SIE REWANŻYK ZA WISŁĘ HIHI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Kto wie, zaraz podaje typy.

#184264 08/03/2003 16:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
I Mecz:
Lazio Rzym-Pomorzanin

Typy Lazio:

1. 054 Stuttgart-Hamburg 1X 1.23
2. 139 Westerlo-Lommel 1 1.6
3. 605 Hull-Oxford 1X 1.35
4. 611 Wrexham-Northants 1X 1.35
5. 727 Angers-Pau 1 1.88
6. 721 Chatill.-Angouleme 1X 1.34

Pozdrawiam.

Jutro rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#184265 08/03/2003 16:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
Ok
Quens Park Rangers - Pomorzanin (sb)
============================================
1.045 As Roma - Lazio 1~~2.55
2.054 Stutgarg - HSV 1~~1.87
3.115 Will - Grassopers 2~~1.90
4.142 Muscron _FC brugge 2~~1.78
5.417 Hajduk Split - Zadar 1~~1.20
6.619 River Plate - Chacarita 1~~1.47
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pomorzanin - QPR (ndz)
=============================================
1.082 Koeln - Brunszwig 1~~1.34
2.445 Panionios - Panathinaikos 2~~1.71
3.572 Ars Kijów - Zaporoże 1~~1.25
4.577 M Donieck - Poltawa 1~~1.32
5.621 Estudiantes - Boca J 2~~2.30
==============================================
pozdry

#184266 08/03/2003 16:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
LAZIO - POMORZANIN (1 mecz)

011 Liverpool-Bolton 1 1.41 08/16.00
045 AS Roma-Lazio 0 2.8 08/20.30
055 Schalke-Bielefeld 1 1.54 08/15.30
114 Basel-Servette 1 1.43 08/19.30
129 Celtic-Gl.Rangers 10 1.38 08/13.30
138 Mechelen-G.B.Antw. 2 1.5 08/20.00

rewanż jutro u mnie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#184267 08/03/2003 16:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
czesc Lazio no nietstety ale mój kolega sprzątnął ci sparing partnera wieć jeśli ci to nie przeszkadza to ja się przymierzę do twoich typów:?

#184268 08/03/2003 16:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
MARKUS a to są moje mecze na dzisiejszy pojedynek z Tobą:

149 Excels.-Feyenoord 2 1.42
152 Zwolle-Ajax 2 1.42
417 Split-Zadar 1 1.2
446 Panachaiki-Xanthi 0 2.95
591 Arsenal-Chelsea 1 1.78

trochę ryzyka!!! no ale to sa sparingi i trzeba troszkę potrenować!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184269 08/03/2003 16:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Wolverhampton w atkim razie czeka na sparig

#184270 08/03/2003 16:25
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał apofis:
[qb]czesc Lazio no nietstety ale mój kolega sprzątnął ci sparing partnera wieć jeśli ci to nie przeszkadza to ja się przymierzę do twoich typów:?[/qb]
Jasne nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#184271 08/03/2003 16:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Wilki - ...................
1.057 Brema - Bochum 2~~3.90
2.057 Wolfsburg - Cotbus 2~~4.00
3.115 Will - Grassopers 2~~1.90
4.142 Muscron - FC Brugge 2~~1.78
5.445 Panionios - Panathinaikos 2~~1.71
6.649 Dessel - Huesden 2~~ 2.25
--------------------------------------------
sory ale muszę na dziś kończyć czekam na sparing i dzę to zagrać w realu

pozdry

#184272 08/03/2003 16:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
siemasz norbi,
mam nadzieje ze wiecej plytek sie nie zapadlo, na wszelki wypadek zapraszam na dzisiaj do mnie o 18.zagramy w swietle jupiterow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
oto sklad(wzmocniona sila ognia):
025 Monaco -Bordeaux 1.83
054 Stuttgart -Hamburg 1.87
H06 Lyon -Ajaccio 2.3
H24 Barcelona -Vallad. 2.2
H25 La Coruna -Villarr. 2.6
H11 Bayern -Leverkusen 2.15

#184273 08/03/2003 17:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Quote
Oryginalnie wysłał daro1981:
[qb]Witam.
FC Slaughter Gorzów - Carbo Gliwice
Typy Carbo( prof):
H15 Grazer AK-Ried(+1) 1 2.7 08/15.30
H84 Zwolle(+1)-Ajax 2 2.3 08/19.30
H31 Denizli-AltayIzmir(+1) 1 3 08/15.30
H29 Basel-Servette(+1) 1 2.4 08/19.30
H06 Lyon-Ajaccio(+1) 1 2.3 08/20.00
H35 Ipswich-Stoke(+1) 1 2.35 08/16.00

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Twoj przeciwnik cie wita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Odeazu z gory ci mowie bo juz na poczadku chcesz grac w 12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gospodarz Daje 6 typow , a gosc 5 typow , w jutrzejszym meczu wystawisz 6 typow bo bedziesz gospodarzem , a w tej chwili ostatni szosty typ jest nie wazny ,czyli mecz "H35 Ipswich-Stoke(+1)" - nie jest brany pod uwage!
pozdro

#184274 08/03/2003 17:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
YoYo

FC Slaughter Gorzów - Carbo Gliwice
----------------------------
135 Motherw.-Aberdeen [email][email protected]<br[/email] />135 Motherw.-Aberdeen [email][email protected]<br[/email] />129 Celtic-Gl.Rangers [email][email protected]<br[/email] />129 Celtic-Gl.Rangers [email][email protected]<br[/email] />215 Ayr-Dumfries [email][email protected]<br[/email] />215 Ayr-Dumfries [email][email protected]<br[/email] />----------------------------
Pozdro

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1