|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
ello deszcz czyli LAZIO chcesz ze mna zagrać sparing??
jak tak to dzisiaj gramy u ciebie a jutro u mnie??? pasuje Ci???
typy z profa!!!!!!!
czekam na odpowiedz!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
MARKUS no to gramy!!!!!! typy z profa na dziś i na jutro!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam Terror, oto skład URANII Ruda Śląska na sobotni mecz z FC Elbląg:
025 Monaco - Bordeaux 1 1.83 g.20:00 H01 Liverpool - Bolton 0 3.8 g.16:00 H11 Bayern - Leverkusen 1 2.15 g.15:30 H24 Barcelona - Valladolid 1 2.2 g.21:00 H28 Valencia - Atletico M. 0 3.4 g.21:30
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
Helo Pomorzanin tu jeszcze raz Quens Oark Rangers ponawiam propozycje sparingu ale jutro nie mam neta więc musiałbym wysłac od razu dwa zestawy i to jeszcze dziś w ciągu 30 min ok
potwierdź
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
OK NIE MA PROBLEMU!!!!!!! WYSTAW SKŁAD NA DZIŚ I NA JUTRO!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał pele18: [qb]ello deszcz czyli LAZIO chcesz ze mna zagrać sparing??
jak tak to dzisiaj gramy u ciebie a jutro u mnie??? pasuje Ci???
typy z profa!!!!!!!
czekam na odpowiedz!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] No to do boju !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
LAZIO - POMORZANIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HMMMMM CIEKAWE MOŻE UDA MI SIE REWANŻYK ZA WISŁĘ HIHI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał pele18: [qb]LAZIO - POMORZANIN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HMMMMM CIEKAWE MOŻE UDA MI SIE REWANŻYK ZA WISŁĘ HIHI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Kto wie, zaraz podaje typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
I Mecz: Lazio Rzym-Pomorzanin
Typy Lazio:
1. 054 Stuttgart-Hamburg 1X 1.23 2. 139 Westerlo-Lommel 1 1.6 3. 605 Hull-Oxford 1X 1.35 4. 611 Wrexham-Northants 1X 1.35 5. 727 Angers-Pau 1 1.88 6. 721 Chatill.-Angouleme 1X 1.34
Pozdrawiam.
Jutro rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
Ok Quens Park Rangers - Pomorzanin (sb) ============================================ 1.045 As Roma - Lazio 1~~2.55 2.054 Stutgarg - HSV 1~~1.87 3.115 Will - Grassopers 2~~1.90 4.142 Muscron _FC brugge 2~~1.78 5.417 Hajduk Split - Zadar 1~~1.20 6.619 River Plate - Chacarita 1~~1.47 ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Pomorzanin - QPR (ndz) ============================================= 1.082 Koeln - Brunszwig 1~~1.34 2.445 Panionios - Panathinaikos 2~~1.71 3.572 Ars Kijów - Zaporoże 1~~1.25 4.577 M Donieck - Poltawa 1~~1.32 5.621 Estudiantes - Boca J 2~~2.30 ============================================== pozdry
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
LAZIO - POMORZANIN (1 mecz)
011 Liverpool-Bolton 1 1.41 08/16.00 045 AS Roma-Lazio 0 2.8 08/20.30 055 Schalke-Bielefeld 1 1.54 08/15.30 114 Basel-Servette 1 1.43 08/19.30 129 Celtic-Gl.Rangers 10 1.38 08/13.30 138 Mechelen-G.B.Antw. 2 1.5 08/20.00
rewanż jutro u mnie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
czesc Lazio no nietstety ale mój kolega sprzątnął ci sparing partnera wieć jeśli ci to nie przeszkadza to ja się przymierzę do twoich typów:?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
MARKUS a to są moje mecze na dzisiejszy pojedynek z Tobą:
149 Excels.-Feyenoord 2 1.42 152 Zwolle-Ajax 2 1.42 417 Split-Zadar 1 1.2 446 Panachaiki-Xanthi 0 2.95 591 Arsenal-Chelsea 1 1.78
trochę ryzyka!!! no ale to sa sparingi i trzeba troszkę potrenować!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Wolverhampton w atkim razie czeka na sparig
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał apofis: [qb]czesc Lazio no nietstety ale mój kolega sprzątnął ci sparing partnera wieć jeśli ci to nie przeszkadza to ja się przymierzę do twoich typów:?[/qb] Jasne nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Wilki - ................... 1.057 Brema - Bochum 2~~3.90 2.057 Wolfsburg - Cotbus 2~~4.00 3.115 Will - Grassopers 2~~1.90 4.142 Muscron - FC Brugge 2~~1.78 5.445 Panionios - Panathinaikos 2~~1.71 6.649 Dessel - Huesden 2~~ 2.25 -------------------------------------------- sory ale muszę na dziś kończyć czekam na sparing i dzę to zagrać w realu
pozdry
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
siemasz norbi, mam nadzieje ze wiecej plytek sie nie zapadlo, na wszelki wypadek zapraszam na dzisiaj do mnie o 18.zagramy w swietle jupiterow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oto sklad(wzmocniona sila ognia): 025 Monaco -Bordeaux 1.83 054 Stuttgart -Hamburg 1.87 H06 Lyon -Ajaccio 2.3 H24 Barcelona -Vallad. 2.2 H25 La Coruna -Villarr. 2.6 H11 Bayern -Leverkusen 2.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Oryginalnie wysłał daro1981: [qb]Witam. FC Slaughter Gorzów - Carbo Gliwice Typy Carbo( prof): H15 Grazer AK-Ried(+1) 1 2.7 08/15.30 H84 Zwolle(+1)-Ajax 2 2.3 08/19.30 H31 Denizli-AltayIzmir(+1) 1 3 08/15.30 H29 Basel-Servette(+1) 1 2.4 08/19.30 H06 Lyon-Ajaccio(+1) 1 2.3 08/20.00 H35 Ipswich-Stoke(+1) 1 2.35 08/16.00
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Twoj przeciwnik cie wita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Odeazu z gory ci mowie bo juz na poczadku chcesz grac w 12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gospodarz Daje 6 typow , a gosc 5 typow , w jutrzejszym meczu wystawisz 6 typow bo bedziesz gospodarzem , a w tej chwili ostatni szosty typ jest nie wazny ,czyli mecz "H35 Ipswich-Stoke(+1)" - nie jest brany pod uwage! pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
YoYo FC Slaughter Gorzów - Carbo Gliwice ---------------------------- 135 Motherw.-Aberdeen [email] [email protected]<br[/email] />135 Motherw.-Aberdeen [email] [email protected]<br[/email] />129 Celtic-Gl.Rangers [email] [email protected]<br[/email] />129 Celtic-Gl.Rangers [email] [email protected]<br[/email] />215 Ayr-Dumfries [email] [email protected]<br[/email] />215 Ayr-Dumfries [email] [email protected]<br[/email] />---------------------------- Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka