|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
Witam, chcę wpłacić kartą kredytową do Unibetu...
mam pole Numer Wydania (Switch/Solo)
Co to jest? to te 3 ostatnie cyfry? na odwrocie karty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
tego sie chyba nie wypelnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
3 ostatnie cyfry jest to kod ccv jezeli Twoja karta nie ma tego to znaczy ze nei jest to karta kredytowa i niestety ona nie umozliwi CI wplaty poprzez ta opcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam, chcę wpłacić kartą kredytową do Unibetu...
mam pole Numer Wydania (Switch/Solo)
Co to jest? to te 3 ostatnie cyfry? na odwrocie karty? Issue number należy zostawić pusty jeśli Twoja karta go nie posiada. To jest głównie dla klientów z UK, tak więc możesz to spokojnie pominąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251 |
No ja na Mikołaja od Unibetu dostałem 15 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5 |
Witam, czy oni w tym unibecie zawsze tak mało zdarzen wystawiają z NBA dzisiaj chociażby jest 11 spotkań a oni wystawiają 7 i to same handi i over/under, wczoraj było podobnie. Gram tam od niedawna ale zaczyna mnie ta sytuacja troszke wkurzac bo jest to dosyć przewidywalna liga. Ktoś może kontaktował sie z nimi w tej sprawie. Moze ktos mi polecic jakiegos buka który ma codziennie wszystkie mecze z tej ligi. Z góry wielkie dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
poznym wieczorem bedzie wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5 |
No nie wiem czy będzie wczoraj o 23.00 dodali tylko czy druzyna wygra czy przegra wliczając dogrywke ilosć meczy pozostała niezmienna w stosunku do godz.16.00 ale pochodziłem troche po stronach innych buków i mają podobną oferte na NBA. Nie wiem czego sie obawiaja, ze jedne mecze sa inne nie. Wczoraj chciałem zgrac zwyciestwo San Antonio nad Dallas i meczu nie wystawili, ale widac nie mozna miec wszystkiego. Poza tym jednak to dobry BUK.Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
a mi dali na mikolaja 15 zlotych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48 |
To jest ostatnio buk parodia pod wzgledem czasu rozliczania kuponow. Zaklad na winer Morgiego od 17:45 do teraz stoji po telefonie o 18:00 powiedzieli ze jak tylko pokaze sie info na oficialnej to uaktualnia. Na FIS pojawilo sie o 17:50  LOL i do tej pory zaklad stoji a czuje cos ze dlatego ze zagralem vabank i za kilka ladnych zlotych stad wygrana podwojona i chca a raczej nie chca mi juz nic dzis dac zagrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
myslisz ze tylko tobie nie rozliczyli? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48 |
no nie wiem hehe  rozliczyli zaraz po wpisie na forum dziwne  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579 |
czy promo podwojenie depozytu do 100 zloty jest aktualne pytam bo nie widze go na stronie. i jezeli jest to czy wplaty przez mb sa wliczane do promocji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Promo jest w tej chwili nieaktualne. Czekamy aż Unibet przywróci tę promocję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
a sa jakies szanse ze przywroca ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak się mało osób będzie zapisywało, a teraz tak jest, to będą mieli wybór: przywrócić bonus albo odpaść z gry na tym rynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Panowie zleciłem wypłate z Unibetu w tamtym tygodniu, zawsze zlecałem ja bez wpisywania kodu swift i iban, wpisywałem tylko numer konta bankowego. Pieniadze nie były mi odrazu potrzebne, dopiero wczoraj poszedlem do banku i widze ze pieniedzy nie ma. Wiec sprawdzam czemu tak jest i na poczcie widze wiadomosc od Uni ze musze wysłac im kod swift i iban. Wysłałem je z zapytaniem kiedy bede mial pieniadze i zeby mi odpisali kiedy mi odblokuja mozliwosc wyplacania kasy bo gdy chce zlecic nastepny przelew wyskakuje "Z powodu problemów z poprzednią wypłatą, nie ma możliwości obecnej wypłaty." Miał juz ktos takie problemy? Support wogole nie odpowiada. Co mi radzicie zrobic? To ze tak pozno przesłałem ten swift i iban moze miec jakies znaczenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Halooo to co.. pomoze ktos  ? najlepiej pomóż sam sobie i przestaj grac u bukow w takim wieku... / yaaho
Last edited by yaaho; 12/12/2007 06:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Dzięki Yaaho, bardzo mi pomogłeś na Ciebie to zawsze mozna liczyc... Odkryłes przedemną nową, lepszą strone zycia. Bez buków...Ajj jak przyjemnie...  A tak poważnie- mógłbyś udzielić rady na temat? za dwa lata jak najbardziej tak / yaaho
Last edited by yaaho; 12/12/2007 07:19.
|
|
|
Link skopiowany do schowka