Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#1827728 03/12/2007 01:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #1831127 04/12/2007 18:40
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
Witam, chcę wpłacić kartą kredytową do Unibetu...

mam pole Numer Wydania (Switch/Solo)

Co to jest? to te 3 ostatnie cyfry? na odwrocie karty?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
tego sie chyba nie wypelnia

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
3 ostatnie cyfry jest to kod ccv jezeli Twoja karta nie ma tego to znaczy ze nei jest to karta kredytowa i niestety ona nie umozliwi CI wplaty poprzez ta opcje

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Rockefeller
Witam, chcę wpłacić kartą kredytową do Unibetu...

mam pole Numer Wydania (Switch/Solo)

Co to jest? to te 3 ostatnie cyfry? na odwrocie karty?

Issue number należy zostawić pusty jeśli Twoja karta go nie posiada. To jest głównie dla klientów z UK, tak więc możesz to spokojnie pominąć.

Conrad #1838605 07/12/2007 07:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
No ja na Mikołaja od Unibetu dostałem 15 zł.

Conrad #1839602 08/12/2007 00:37
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
Witam, czy oni w tym unibecie zawsze tak mało zdarzen wystawiają z NBA dzisiaj chociażby jest 11 spotkań a oni wystawiają 7 i to same handi i over/under, wczoraj było podobnie. Gram tam od niedawna ale zaczyna mnie ta sytuacja troszke wkurzac bo jest to dosyć przewidywalna liga. Ktoś może kontaktował sie z nimi w tej sprawie. Moze ktos mi polecic jakiegos buka który ma codziennie wszystkie mecze z tej ligi. Z góry wielkie dzieki.

azazello #1839631 08/12/2007 00:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
poznym wieczorem bedzie wiecej

yaaho #1839895 08/12/2007 02:27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5
No nie wiem czy będzie wczoraj o 23.00 dodali tylko czy druzyna wygra czy przegra wliczając dogrywke ilosć meczy pozostała niezmienna w stosunku do godz.16.00 ale pochodziłem troche po stronach innych buków i mają podobną oferte na NBA. Nie wiem czego sie obawiaja, ze jedne mecze sa inne nie. Wczoraj chciałem zgrac zwyciestwo San Antonio nad Dallas i meczu nie wystawili, ale widac nie mozna miec wszystkiego. Poza tym jednak to dobry BUK.Pozdro

azazello #1840651 08/12/2007 05:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
a mi dali na mikolaja 15 zlotych smile

Logan #1843321 09/12/2007 03:31
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
Offline
newbie
newbie
Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
To jest ostatnio buk parodia pod wzgledem czasu rozliczania kuponow. Zaklad na winer Morgiego od 17:45 do teraz stoji po telefonie o 18:00 powiedzieli ze jak tylko pokaze sie info na oficialnej to uaktualnia. Na FIS pojawilo sie o 17:50 laugh LOL i do tej pory zaklad stoji a czuje cos ze dlatego ze zagralem vabank i za kilka ladnych zlotych stad wygrana podwojona i chca a raczej nie chca mi juz nic dzis dac zagrac.

#1843483 09/12/2007 04:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
myslisz ze tylko tobie nie rozliczyli? laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
Offline
newbie
newbie
Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
no nie wiem hehe laugh rozliczyli zaraz po wpisie na forum dziwne laugh smile hehe

#1844439 09/12/2007 19:02
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
czy promo podwojenie depozytu do 100 zloty jest aktualne pytam bo nie widze go na stronie. i jezeli jest to czy wplaty przez mb sa wliczane do promocji ?

wer890 #1844488 09/12/2007 19:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Promo jest w tej chwili nieaktualne. Czekamy aż Unibet przywróci tę promocję.

Conrad #1848706 11/12/2007 17:29
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
a sa jakies szanse ze przywroca ??

MichalTD #1848750 11/12/2007 19:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak się mało osób będzie zapisywało, a teraz tak jest, to będą mieli wybór: przywrócić bonus albo odpaść z gry na tym rynku.

Conrad #1849218 12/12/2007 01:20
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Panowie zleciłem wypłate z Unibetu w tamtym tygodniu, zawsze zlecałem ja bez wpisywania kodu swift i iban, wpisywałem tylko numer konta bankowego. Pieniadze nie były mi odrazu potrzebne, dopiero wczoraj poszedlem do banku i widze ze pieniedzy nie ma. Wiec sprawdzam czemu tak jest i na poczcie widze wiadomosc od Uni ze musze wysłac im kod swift i iban. Wysłałem je z zapytaniem kiedy bede mial pieniadze i zeby mi odpisali kiedy mi odblokuja mozliwosc wyplacania kasy bo gdy chce zlecic nastepny przelew wyskakuje "Z powodu problemów z poprzednią wypłatą, nie ma możliwości obecnej wypłaty." Miał juz ktos takie problemy? Support wogole nie odpowiada. Co mi radzicie zrobic? To ze tak pozno przesłałem ten swift i iban moze miec jakies znaczenie?

Misiaski #1849358 12/12/2007 01:56
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Halooo to co.. pomoze ktos smile ?


najlepiej pomóż sam sobie i przestaj grac u bukow w takim wieku... / yaaho

Last edited by yaaho; 12/12/2007 06:42.
Misiaski #1850672 12/12/2007 07:05
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
Dzięki Yaaho, bardzo mi pomogłeś na Ciebie to zawsze mozna liczyc... Odkryłes przedemną nową, lepszą strone zycia. Bez buków...Ajj jak przyjemnie... tongue A tak poważnie- mógłbyś udzielić rady na temat?


za dwa lata jak najbardziej tak / yaaho

Last edited by yaaho; 12/12/2007 07:19.
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1