Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Polecam przeczytac pierwszy i ostatni post w tym temacie:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1829440&page=1&fpart=1

Tylko od Was zalezy ktorym z nich bedziecie smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Zwonek a kasę chłopakom z Typerona pooddawałeś ? Z

Z tego co wiem to też tam ma długi, bo co wejde na ICQ to mi się żalą czy Zwonka nie spotkałem laugh

Pozdro.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
lol, ciekawych rzeczy mozna sie tutaj dowiedziec

a jeszcze wczoraj wieczorem dostalem priva ;] od zvonka w wiadomej sprawie



Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
wszystkie długi będą uregulowane w tym tygodniu i to tyle z mojej strony ... przepraszam wszystkich zainteresowanych, jak również resztę zniesmaczoną i poirytowaną moją postawą.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Bardzo ciekawy temat, tez kiedy dostałem privy od w/w w temacie osób, ale pieniędzy nie pożyczałem, bo nie miałem. Po tym co przeczytałem to widze, ze nie ma sie sensu w to bawic, szkoda nerwów.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Łeee. A myślałem, że będzie kolejny ciekawy temat :]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,444
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,444
Likes: 11
A to numerek z tego zvonimira laugh laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Ja tylko nie rozumiem jednego...
W jakim celu ktoś chce zaistnieć w sieci "sprzedając" siebie...
poza tym odzew jaki szybki... kurcze, że też jest się zawsze przy kompie...

pozdrawia "zniesmaczony"

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
a ja mu sie dalem nabrac na cale 6 zl,przeslalem mu zeby mi serial na dvd podeslal..i czekam i czekam frown

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
serial wysłałem już dość dawno

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
zaraz zaraz jak to było ... laugh Zvonka droga do chwały laugh laugh ??


fajne pranie brudów tongue lepsze niż Klan i nastukany Maciuś laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Vader
Ja tylko nie rozumiem jednego...
W jakim celu ktoś chce zaistnieć w sieci "sprzedając" siebie...
poza tym odzew jaki szybki... kurcze, że też jest się zawsze przy kompie...

pozdrawia "zniesmaczony"

Un momentito ,Vader.

Gdyby Zvonimir sie nie odezwał ,byłoby źle ,odezwał sie - tez niedobrze ?

Nie pochwalam tego co zrobił ,sam zreszta od nikogo nie pozyczałem i nikomu nie pozyczam ,jednak mysle ,ze mozna Zvonimira trzymac za słowo ,własnie teraz ,gdy sprawa nabrała otwartego charakteru i wszyscy mogą poczytac ten temat.

Zvonimir ,mam nadzieje ,ze to nie jest kolejny wybieg i wywiazesz się ze zobowiazania ,jakie tu złozyłes.

W przeciwnym wypadku bede sie opowiadał za banem dla Ciebie ,bowiem pewnych postepków nie mozemy tolerować i przechodzić nad tym do porzadku dziennego.

Celowo nie okreslam pewnych rzeczy dosadnie ,bo wiem ,ze i tak zrozumiesz.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Originally Posted by mura
''Napisałem Ci, że kasę Ci wyślę jak tylko będę miał możliwość - w poniedziałek ją wyślę i koniec tematu. Od chłopaków z mecz.pl nie możesz mieć żadnego info, bo raz pożyczyłem od El_Darro i oddałem po 3 dniach. Z $t$ 2 razy przegrałem pojedynek i kasę dostał i nie narzeka. Z tombalem było tak samo.''


Jeżeli jest to prawdziwy priv od _zvonimir_ do mury a jestem niemal pewien że tak jest, to musiał bym napisać tak jak w temacie polityka o wielu ludziach z PIS.

@_zvonimir_ Teraz tylko uwierzę jak zobaczę. Cieszy chociaż (mam nadzieje) ta prawdziwa skrucha.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by amkwish
Un momentito ,Vader.
Gdyby Zvonimir sie nie odezwał ,byłoby źle ,odezwał sie - tez niedobrze ?

Chodziło mi właściwie o to, że Zvonek non stop jest przy kompie. Jak to Mura zauważył, jest wszędobylski a nie miał jakoś czasu zrobić przelewu.
Ot tyle.
Naturalnie dobrze, że zajął jasne stanowisko.

pozdr

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by Radek_89
Originally Posted by HAGIi
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales grin

do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co?
Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote
Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem.

Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś.
Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Vader
Chodziło mi właściwie o to, że Zvonek non stop jest przy kompie. Jak to Mura zauważył, jest wszędobylski a nie miał jakoś czasu zrobić przelewu.
Ot tyle.
Naturalnie dobrze, że zajął jasne stanowisko.

pozdr

smile

Ja Mu nie zadroszczę nadmiaru wolnego czasu ,bo takie "horario" moze zaowocowac uzaleznieniem od kompa smile

Swoja droga socjologia to megaluzik ,miałem przez 2 semestry grin

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by _zvonimir_
serial wysłałem już dość dawno
nic nie dostalem do dzis,raczej poczta nie zawodzi...czemu mi nie odpisywales na priv kiedy wyslales i czemu jescze nie mam..wyslij moze jeszcze raz...najwyzje jeszcze raz zaplace za plytki i list,dzieki

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Originally Posted by mankiet
Originally Posted by _zvonimir_
serial wysłałem już dość dawno
nic nie dostalem do dzis,raczej poczta nie zawodzi...czemu mi nie odpisywales na priv kiedy wyslales i czemu jescze nie mam..wyslij moze jeszcze raz...najwyzje jeszcze raz zaplace za plytki i list,dzieki

jutro wyślę jeszcze raz

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
ok

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by Radek_89
Originally Posted by HAGIi
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales grin

do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co?
Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote
Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem.

Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś.
Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie.
Pozdrawiam
Dokończ, proszę bardzo.
Z władzami forum sprawa była wyjaśniona, oni wiedzą, w czym leżał problem i widać nadal mi ufają, skoro cały czas jestem Junior Adminem na forum.

Kim jestem więc pytasz? Wnioskując po Twoim wątku w PP i moim blogu, to jestem skuteczniejszym typerem od Ciebie. A o mojej wiarygodności, co do transakcji finansowych mogą się wypowiedziec osoby, z którymi się wymieniałem (np. Gvizdek) lub którym pożyczałem pieniądze (tutaj nicków nie podam, ale niektórzy czytają TiO, więc jak będą chcieli, to sami potwierdzą).

Pozdrawiam

Strona 2 z 18 1 2 3 4 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1