|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Zwonek a kasę chłopakom z Typerona pooddawałeś ? Z Z tego co wiem to też tam ma długi, bo co wejde na ICQ to mi się żalą czy Zwonka nie spotkałem  Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
lol, ciekawych rzeczy mozna sie tutaj dowiedziec
a jeszcze wczoraj wieczorem dostalem priva ;] od zvonka w wiadomej sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
wszystkie długi będą uregulowane w tym tygodniu i to tyle z mojej strony ... przepraszam wszystkich zainteresowanych, jak również resztę zniesmaczoną i poirytowaną moją postawą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Bardzo ciekawy temat, tez kiedy dostałem privy od w/w w temacie osób, ale pieniędzy nie pożyczałem, bo nie miałem. Po tym co przeczytałem to widze, ze nie ma sie sensu w to bawic, szkoda nerwów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Łeee. A myślałem, że będzie kolejny ciekawy temat :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11 |
A to numerek z tego zvonimira 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Ja tylko nie rozumiem jednego... W jakim celu ktoś chce zaistnieć w sieci "sprzedając" siebie... poza tym odzew jaki szybki... kurcze, że też jest się zawsze przy kompie...
pozdrawia "zniesmaczony"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
a ja mu sie dalem nabrac na cale 6 zl,przeslalem mu zeby mi serial na dvd podeslal..i czekam i czekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
serial wysłałem już dość dawno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
zaraz zaraz jak to było ...  Zvonka droga do chwały  ?? fajne pranie brudów  lepsze niż Klan i nastukany Maciuś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja tylko nie rozumiem jednego... W jakim celu ktoś chce zaistnieć w sieci "sprzedając" siebie... poza tym odzew jaki szybki... kurcze, że też jest się zawsze przy kompie...
pozdrawia "zniesmaczony" Un momentito ,Vader. Gdyby Zvonimir sie nie odezwał ,byłoby źle ,odezwał sie - tez niedobrze ? Nie pochwalam tego co zrobił ,sam zreszta od nikogo nie pozyczałem i nikomu nie pozyczam ,jednak mysle ,ze mozna Zvonimira trzymac za słowo ,własnie teraz ,gdy sprawa nabrała otwartego charakteru i wszyscy mogą poczytac ten temat. Zvonimir ,mam nadzieje ,ze to nie jest kolejny wybieg i wywiazesz się ze zobowiazania ,jakie tu złozyłes. W przeciwnym wypadku bede sie opowiadał za banem dla Ciebie ,bowiem pewnych postepków nie mozemy tolerować i przechodzić nad tym do porzadku dziennego. Celowo nie okreslam pewnych rzeczy dosadnie ,bo wiem ,ze i tak zrozumiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
''Napisałem Ci, że kasę Ci wyślę jak tylko będę miał możliwość - w poniedziałek ją wyślę i koniec tematu. Od chłopaków z mecz.pl nie możesz mieć żadnego info, bo raz pożyczyłem od El_Darro i oddałem po 3 dniach. Z $t$ 2 razy przegrałem pojedynek i kasę dostał i nie narzeka. Z tombalem było tak samo.'' Jeżeli jest to prawdziwy priv od _zvonimir_ do mury a jestem niemal pewien że tak jest, to musiał bym napisać tak jak w temacie polityka o wielu ludziach z PIS. @_zvonimir_ Teraz tylko uwierzę jak zobaczę. Cieszy chociaż (mam nadzieje) ta prawdziwa skrucha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Un momentito ,Vader. Gdyby Zvonimir sie nie odezwał ,byłoby źle ,odezwał sie - tez niedobrze ? Chodziło mi właściwie o to, że Zvonek non stop jest przy kompie. Jak to Mura zauważył, jest wszędobylski a nie miał jakoś czasu zrobić przelewu. Ot tyle. Naturalnie dobrze, że zajął jasne stanowisko. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales  do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co? Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś. Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Chodziło mi właściwie o to, że Zvonek non stop jest przy kompie. Jak to Mura zauważył, jest wszędobylski a nie miał jakoś czasu zrobić przelewu. Ot tyle. Naturalnie dobrze, że zajął jasne stanowisko.
pozdr  Ja Mu nie zadroszczę nadmiaru wolnego czasu ,bo takie "horario" moze zaowocowac uzaleznieniem od kompa  Swoja droga socjologia to megaluzik ,miałem przez 2 semestry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
serial wysłałem już dość dawno nic nie dostalem do dzis,raczej poczta nie zawodzi...czemu mi nie odpisywales na priv kiedy wyslales i czemu jescze nie mam..wyslij moze jeszcze raz...najwyzje jeszcze raz zaplace za plytki i list,dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
serial wysłałem już dość dawno nic nie dostalem do dzis,raczej poczta nie zawodzi...czemu mi nie odpisywales na priv kiedy wyslales i czemu jescze nie mam..wyslij moze jeszcze raz...najwyzje jeszcze raz zaplace za plytki i list,dzieki jutro wyślę jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales  do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co? Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś. Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie. Pozdrawiam Dokończ, proszę bardzo. Z władzami forum sprawa była wyjaśniona, oni wiedzą, w czym leżał problem i widać nadal mi ufają, skoro cały czas jestem Junior Adminem na forum. Kim jestem więc pytasz? Wnioskując po Twoim wątku w PP i moim blogu, to jestem skuteczniejszym typerem od Ciebie. A o mojej wiarygodności, co do transakcji finansowych mogą się wypowiedziec osoby, z którymi się wymieniałem (np. Gvizdek) lub którym pożyczałem pieniądze (tutaj nicków nie podam, ale niektórzy czytają TiO, więc jak będą chcieli, to sami potwierdzą). Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|