Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Witam, poszukuję jakichś afrykańskich czy kubańskich wykonawców. Generalnie dużo bębnów grzechotek i cholera wie co jeszcze
. Ewentualnie jakaś stronka gdzie można się dowiedzieć czegos o takiej muzyce, ja niestety nie ma m o tym pojęci, a zalezy mi bo to dla takiej jednej ma być
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Sprawa, ludzie poszukuje
TV Allstars - Do they know it's christmas time w wersji .mp3 przeszukalem Bearshare, z wrzuty takze sciagnalem, ale wersja 4 sekundy... Ze 2,3 lata temu mialem, te piosenke z Kazyy, a teraz nie wiem gdzie szukac, nie bardzo mam teraz czas chodzic po DC. Jak ktos znajdzie to dajcie znak chociaz skad moge pobrac
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
VIDEO
Dokladnie ta piosenka.
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Szukam piosenki, nie wiem jak się nazywa, nie znam autora. Widziałem przez chwilę tylko teledysk. Teledysk leciał w sklepie House. Muzyka - lekkie techno coś w tym stylu. Śpiewa kobieta. Teledysk wygląda że jakieś zarąbiste dziewczyny (coś jak pielęgniarki) ganiają jednego gościa po takich pomieszczeniach, holach, korytarzach (chyba szpital). Jeśli wiecie co to jest to proszę o nazwę zespołu i tytół piosenki. Z góry dzięki
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Leleusz [
Linked Image ]
i Polecam reszcie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
ups. Lelusz
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Może ktoś wrzucić Purple Rain? rapidshare, speedyshare, netload itp?? bo na yt już nie ma...
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Dobrzy ludzie!
poszukuję piosenki z OST
Moulin Rouge - El Tango de Roxanne Niech no tylko ja znajdę na kolejne zajęcia z tańców gdy będzie tango to chyba "rozszarpę" partnerkę
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dobrzy ludzie!
poszukuję piosenki z OST
Moulin Rouge - El Tango de Roxanne Niech no tylko ja znajdę na kolejne zajęcia z tańców gdy będzie tango to chyba "rozszarpę" partnerkę
http://www.speedyshare.com/963163557.html
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
szukam starego ale zajefajnego kawalka fu - paradoks
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Dobrzy ludzie!
poszukuję piosenki z OST
Moulin Rouge - El Tango de Roxanne Niech no tylko ja znajdę na kolejne zajęcia z tańców gdy będzie tango to chyba "rozszarpę" partnerkę
http://www.speedyshare.com/963163557.html Kylo pomocny jak zawsze
Wiesz, ze w Łodzi juz sie browarek dla Ciebie chłodzi?
powiedz tylko kiedy będziesz przejazdem
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
Szukam 3 utworów Comy: Chimery, Piosenka pisana nocą, Mały Jimy.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Kojarzy może ktoś tytuł piosenki, ktora w tym roku była w reklamie heinekena, tej reklamującej opener festival?
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Szukam jednej z pierwzej piosenki Rihany jak spiewa na sydkotece i spiewa hej mr. DJ..jeden z jej hitow. jakby ktos mogl wrzucic na speedyshare
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
aha..i jeszce z piosenki orange gdzie ludzie spotykaja sie na gorce i z reklamy jak facet uczy sie tanczyc a pozneij tanczy z zona
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Szukam jednej z pierwzej piosenki Rihany jak spiewa na sydkotece i spiewa hej mr. DJ..jeden z jej hitow. jakby ktos mogl wrzucic na speedyshare
to hey mr DJ to mi się z Madonną kojarzy i jej "Music"
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Szukam jednej z pierwzej piosenki Rihany jak spiewa na sydkotece i spiewa hej mr. DJ..jeden z jej hitow. jakby ktos mogl wrzucic na speedyshare
Rihanna - S.O.S
Link skopiowany do schowka