|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Last edited by rafal08; 14/03/2010 20:44.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
a taka drobnostka na rozpoczęcie tematu: funny hands and funny board ** Dealing card to Mr_AndrewX: Ace of Clubs, Ace of Diamonds jarisa called - €0.10 pipo1966 called - €0.10 killerrr folded littledrinkw called - €0.10 mathis1993 folded JohnLinusLin bet - €0.60 Sobuga went all-in - €1.60 harlomaniac folded MrMacpep raised - €2.60 Mr_AndrewX went all-in - €9.50 jarisa folded pipo1966 went all-in - €8.40 littledrinkw folded JohnLinusLin folded MrMacpep went all-in - €5.23 ** Dealing the flop: 4 of Spades, 5 of Spades, 6 of Spades** Dealing the turn: 2 of Diamonds** Dealing the river: 3 of ClubsMr_AndrewX shows: Ace of Clubs, Ace of Diamondspipo1966 shows: 10 of Spades, 10 of ClubsMrMacpep shows: King of Hearts, King of DiamondsSobuga shows: Queen of Hearts, Queen of SpadesSobuga wins €1.71 from the main pot MrMacpep wins €1.71 from the main pot MrMacpep wins €5.92 from side pot 1 Mr_AndrewX wins €1.71 from the main pot Mr_AndrewX wins €5.92 from side pot 1 Mr_AndrewX wins €0.64 from side pot 2 pipo1966 wins €1.71 from the main pot pipo1966 wins €5.92 from side pot 1 pipo1966 wins €0.63 from side pot 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
> Dealing Hole Cards(9s 8c ) > fdifazio folded > piankaa called for €0.10 > LUCASSMITH folded > ronan_hasle folded > negus92 bet for €0.20 > piankaa called for €0.20 > Dealing the Flop(8s 6h 7s ) > negus92 bet for €0.10 > piankaa raised for €0.47 > negus92 called for €0.37 > Dealing the turn(10s ) > negus92, you have 10 seconds to respond > negus92, you have 5 seconds to respond > negus92 checked > piankaa bet for €0.89 > negus92 went all-in for €16.10 piankaa> open royal > piankaa, you have 10 seconds to respond > piankaa, you have 5 seconds to respond > piankaa, you have 123 seconds to respond jak byscie zagrali ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
fold 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
open str8 flush oczywiscie zle mi sie napisalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Dla mnie (i tylko mnie  ) to oczywisty push-all in.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
gram sobie na betfairze, szlag mnie trafia bo od klikunastu minut dostaje 82, 94 itp az tu nagle taka ladna ręka  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Kuba co zrobiłeś na jego bet? raise czy slowplay ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Qbasmuggy nieźle, a tak z ciekawości jak się to skończyło.
pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
gralem slowa i niezle na tym wyszedlem, bo koles bet'owal coraz wyzej za kazdym razem, ale przed showdownem jak podbilem ok 3-4 jego bet to spasował, w sumie wyciagnalem ok $60 od niego mysle ze mozna bylo to lepiej rozegrac, ale nie narzekam, oby wiecej takich rąk 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
witam, wlasnie mi sie przypomnialo jedno rozdanie z wczoraj, ktore skopalem strasznie, a to przez to ze chcialem z goscia wyciagnac jak najwiecej  turek trwa, walka o FT moj stack ok 4k, przeciwnika z ktorym gralem ponad 5k, ja na BB=300. dostaje 88 koles raise 2xBB, nikt nie wszedl, to ja daje call. Flop: 8 T A koles bet pot, ja call Turn: T koles check ja bet 1/2pota, on call River: A i w tym momencie gosciu dal beta takiego ze musialbym wejsc all inem... dlugo myslalem co zrobic i ostatecznie zrzucilem. Jak sie pozniej okazalo mial KQ i zbieral do strita  W ktorym momencie spitolilem? jak Wy byscie to rozegrali. Kumpel mowi ze po turnie powinienem all inowac juz, a ja glupi chcialem jak najwiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
witam, wlasnie mi sie przypomnialo jedno rozdanie z wczoraj, ktore skopalem strasznie, a to przez to ze chcialem z goscia wyciagnac jak najwiecej  turek trwa, walka o FT moj stack ok 4k, przeciwnika z ktorym gralem ponad 5k, ja na BB=300. dostaje 88 koles raise 2xBB, nikt nie wszedl, to ja daje call. Flop: 8 T A koles bet pot, ja call Turn: T koles check ja bet 1/2pota, on call River: A i w tym momencie gosciu dal beta takiego ze musialbym wejsc all inem... dlugo myslalem co zrobic i ostatecznie zrzucilem. Jak sie pozniej okazalo mial KQ i zbieral do strita  W ktorym momencie spitolilem? jak Wy byscie to rozegrali. Kumpel mowi ze po turnie powinienem all inowac juz, a ja glupi chcialem jak najwiecej  Chytry dwa razy traci...Niestety wszystko może się obrócić przeciw !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385 |
a ja bym mu dal call all in ;] moze to ze wzgledu na to ze slaby jestem ale bym go sprawdzil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
witam, wlasnie mi sie przypomnialo jedno rozdanie z wczoraj, ktore skopalem strasznie, a to przez to ze chcialem z goscia wyciagnac jak najwiecej  turek trwa, walka o FT moj stack ok 4k, przeciwnika z ktorym gralem ponad 5k, ja na BB=300. dostaje 88 koles raise 2xBB, nikt nie wszedl, to ja daje call. Flop: 8 T A koles bet pot, ja call Turn: T koles check ja bet 1/2pota, on call River: A i w tym momencie gosciu dal beta takiego ze musialbym wejsc all inem... dlugo myslalem co zrobic i ostatecznie zrzucilem. Jak sie pozniej okazalo mial KQ i zbieral do strita  W ktorym momencie spitolilem? jak Wy byscie to rozegrali. Kumpel mowi ze po turnie powinienem all inowac juz, a ja glupi chcialem jak najwiecej  Na cash: mocny bet na turn albo reraise zalezy gdzie siedzisz Tourney: turn - allin Duzo tez zalezy jakie stacki i jak widzisz goscia. Ale co ja tam wiem, cienki jetem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
Aaa Stacki podales. Wiec turn allin i albo rybki albo akwarium.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Chciałem odpaść z turka na Expie, bo miałem lepszy tur w innym roomie z tej samej sieci, ale ... sami zobaczcie Widocznie dziś w Expekcie soft był tak podkręcony, że goście z Mr w nicku nie mieli prawa odpaść [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
Andrew buehehhehehehehehehehhehehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Andrew buehehhehehehehehehehhehehe  czyste ABC Pokera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
hehe, chore rozdania... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|