Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#1828566 03/12/2007 06:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Last edited by rafal08; 14/03/2010 20:44.
Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
a taka drobnostka na rozpoczęcie tematu: funny hands and funny board tongue



** Dealing card to Mr_AndrewX: Ace of Clubs, Ace of Diamonds
jarisa called - €0.10
pipo1966 called - €0.10
killerrr folded
littledrinkw called - €0.10
mathis1993 folded
JohnLinusLin bet - €0.60
Sobuga went all-in - €1.60
harlomaniac folded
MrMacpep raised - €2.60
Mr_AndrewX went all-in - €9.50
jarisa folded
pipo1966 went all-in - €8.40
littledrinkw folded
JohnLinusLin folded
MrMacpep went all-in - €5.23

** Dealing the flop: 4 of Spades, 5 of Spades, 6 of Spades

** Dealing the turn: 2 of Diamonds

** Dealing the river: 3 of Clubs

Mr_AndrewX shows: Ace of Clubs, Ace of Diamonds
pipo1966 shows: 10 of Spades, 10 of Clubs
MrMacpep shows: King of Hearts, King of Diamonds
Sobuga shows: Queen of Hearts, Queen of Spades

Sobuga wins €1.71 from the main pot
MrMacpep wins €1.71 from the main pot
MrMacpep wins €5.92 from side pot 1
Mr_AndrewX wins €1.71 from the main pot
Mr_AndrewX wins €5.92 from side pot 1
Mr_AndrewX wins €0.64 from side pot 2
pipo1966 wins €1.71 from the main pot
pipo1966 wins €5.92 from side pot 1
pipo1966 wins €0.63 from side pot 2


Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
> Dealing Hole Cards(9s 8c )
> fdifazio folded
> piankaa called for €0.10
> LUCASSMITH folded
> ronan_hasle folded
> negus92 bet for €0.20
> piankaa called for €0.20
> Dealing the Flop(8s 6h 7s )
> negus92 bet for €0.10
> piankaa raised for €0.47
> negus92 called for €0.37
> Dealing the turn(10s )
> negus92, you have 10 seconds to respond
> negus92, you have 5 seconds to respond
> negus92 checked
> piankaa bet for €0.89
> negus92 went all-in for €16.10
piankaa> open royal
> piankaa, you have 10 seconds to respond
> piankaa, you have 5 seconds to respond
> piankaa, you have 123 seconds to respond

jak byscie zagrali ? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
fold grin

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
open str8 flush oczywiscie zle mi sie napisalo grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Dla mnie (i tylko mnie tongue ) to oczywisty push-all in.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
gram sobie na betfairze, szlag mnie trafia bo od klikunastu minut dostaje 82, 94 itp az tu nagle taka ladna ręka smile
[Linked Image]

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Kuba co zrobiłeś na jego bet? raise czy slowplay ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Qbasmuggy nieźle, a tak z ciekawości jak się to skończyło.

pzdr.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
gralem slowa i niezle na tym wyszedlem, bo koles bet'owal coraz wyzej za kazdym razem, ale przed showdownem jak podbilem ok 3-4 jego bet to spasował, w sumie wyciagnalem ok $60 od niego
mysle ze mozna bylo to lepiej rozegrac, ale nie narzekam, oby wiecej takich rąk smile

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
witam,
wlasnie mi sie przypomnialo jedno rozdanie z wczoraj, ktore skopalem strasznie, a to przez to ze chcialem z goscia wyciagnac jak najwiecej tongue
turek trwa, walka o FT moj stack ok 4k, przeciwnika z ktorym gralem ponad 5k, ja na BB=300. dostaje 88 koles raise 2xBB, nikt nie wszedl, to ja daje call.

Flop: 8 T A
koles bet pot, ja call

Turn: T
koles check ja bet 1/2pota, on call

River: A
i w tym momencie gosciu dal beta takiego ze musialbym wejsc all inem... dlugo myslalem co zrobic i ostatecznie zrzucilem.
Jak sie pozniej okazalo mial KQ i zbieral do strita tongue
W ktorym momencie spitolilem? jak Wy byscie to rozegrali. Kumpel mowi ze po turnie powinienem all inowac juz, a ja glupi chcialem jak najwiecej laugh

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by Cigano
witam,
wlasnie mi sie przypomnialo jedno rozdanie z wczoraj, ktore skopalem strasznie, a to przez to ze chcialem z goscia wyciagnac jak najwiecej tongue
turek trwa, walka o FT moj stack ok 4k, przeciwnika z ktorym gralem ponad 5k, ja na BB=300. dostaje 88 koles raise 2xBB, nikt nie wszedl, to ja daje call.

Flop: 8 T A
koles bet pot, ja call

Turn: T
koles check ja bet 1/2pota, on call

River: A
i w tym momencie gosciu dal beta takiego ze musialbym wejsc all inem... dlugo myslalem co zrobic i ostatecznie zrzucilem.
Jak sie pozniej okazalo mial KQ i zbieral do strita tongue
W ktorym momencie spitolilem? jak Wy byscie to rozegrali. Kumpel mowi ze po turnie powinienem all inowac juz, a ja glupi chcialem jak najwiecej laugh


Chytry dwa razy traci...Niestety wszystko może się obrócić przeciw !!!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
a ja bym mu dal call all in ;] moze to ze wzgledu na to ze slaby jestem ale bym go sprawdzil.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
Originally Posted by Cigano
witam,
wlasnie mi sie przypomnialo jedno rozdanie z wczoraj, ktore skopalem strasznie, a to przez to ze chcialem z goscia wyciagnac jak najwiecej tongue
turek trwa, walka o FT moj stack ok 4k, przeciwnika z ktorym gralem ponad 5k, ja na BB=300. dostaje 88 koles raise 2xBB, nikt nie wszedl, to ja daje call.

Flop: 8 T A
koles bet pot, ja call

Turn: T
koles check ja bet 1/2pota, on call

River: A
i w tym momencie gosciu dal beta takiego ze musialbym wejsc all inem... dlugo myslalem co zrobic i ostatecznie zrzucilem.
Jak sie pozniej okazalo mial KQ i zbieral do strita tongue
W ktorym momencie spitolilem? jak Wy byscie to rozegrali. Kumpel mowi ze po turnie powinienem all inowac juz, a ja glupi chcialem jak najwiecej laugh

Na cash: mocny bet na turn albo reraise zalezy gdzie siedzisz
Tourney: turn - allin

Duzo tez zalezy jakie stacki i jak widzisz goscia. Ale co ja tam wiem, cienki jetem.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
Aaa Stacki podales. Wiec turn allin i albo rybki albo akwarium.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Chciałem odpaść z turka na Expie, bo miałem lepszy tur w innym roomie z tej samej sieci, ale ... sami zobaczcie crazy

Widocznie dziś w Expekcie soft był tak podkręcony, że goście z Mr w nicku nie mieli prawa odpaść laugh


[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]



Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Andrew buehehhehehehehehehehhehehe grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by piana
Andrew buehehhehehehehehehehhehehe grin

czyste ABC Pokera tongue


Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
hehe, chore rozdania... smile

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1