|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ostatnio bardzo popularne forum, rejestrujecie sie tam? Ktos wpadl na super pomysl. Dziala od roku a ma juz podobno 3 mln uzytkownikow, niedlugo zainteresuje sie tym jakies google pewnie i pojdzie za grube miliony pod mlotek http://nasza-klasa.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Prędzej, czy później ten temat musiał powstać również na tym forum  Ja podstępnie, pijany po imprezie, zostałem zarejestrowany na naszej-klasie przez moją dziewczynę  Wniosek jaki nasuwa mi się po kilku tygodniach od rejestracji: nie sądziłem, że mam tak wielu znajomych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A "dziesionteczki" dają  szkoda, że trzeba się rejestrować  Trudna sprawucha  jakieś loginy, hasła... ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jakoś nie mogę się przełamać, by się zarejestrować, mimo, że wielu mnie zachęcało  Wolę grono 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Dla mnie to wszystko to "dzieci" fOtEcZkI ;-), wiem, wiem- przesadzam, grona, klasy, itd., strasznie dużo tego powstaje ;-) O ile jeszcze tę "klasę" jakoś zrozumieć potrafię, w końcu integruje starych znajomych ;-) (mam nadzieję), o tyle pozostałe substytuty fotki jakoś dziwnie mnie... "śmieszą" ;-) Tak po trosze ;-) Za stary jestem  do gg też się nie mogłem przez długi czas przekonać ;-) A mam, pochwalę się, że mam  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
grono sucks tak naprawde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Grono, a fotka.pl to jak niebo i ziemia. Nie wiem jak w ogóle można to porównywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
grono sucks tak naprawde  Dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobra, już znalazłem w guglu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ten tematr sprawił, że własnie załozyłem tam konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Najśmieszniejsze jest to, że zapraszają mnie do swoich znajomych osoby, które jeszcze w czasach liceum widziałem na oczy trzy razy  Cóż, zasady dobrego wychowania nakazują, aby takie zaproszenie przyjąć. I w związku z tym lista znajomych wydłuża się prawie każdego dnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja juz dawno slyszalem o tym ale dzisiaj zalozylem konto i widze ze kupa starych znajomych tez tam juz jest. Tylko teraz jakas modernizacje robia i nie mozna dodawac nowych osob do grona znajomych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
niedlugo zainteresuje sie tym jakies google pewnie i pojdzie za grube miliony pod mlotek http://www.manageria.pl/manageria/1,85811,4737729.html "Maciej Popowicz, twórca nasza-klasa.pl, najmodniejszego serwisu ostatnich dni, który został wyceniony na 75 mln PLN. Udało mu się w tym roku sprzedać 20% akcji serwisu. W ten sposób Maciej Popowicz stał się najmłodszym polskim milionerem i zdobył szacunek jury"  Najgorsze jest to że dostawałem SPAM na srzynke @yahoo.com z reklamami takich amerykańskich serwisów już gdzies w 2001r. ale wtedy głupi nie pomyślałem o tym no i pewnie bym nie potrafiła zrobić takiego serwisu. Ehhh, co za pech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A mi się podoba nasza-klasa bo mam kontakt z ludźmi, których bardzo dawno nie widziałem. Daleko gronom i fotkom do tego serwisu... PS. grono sucks tak naprawde  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Fenomen naszej klasy jest oczywisty - takiego serwisu jeszcze nie bylo, pomysl chwycil. z drugiej strony jest to bardzo nudny serwis i kompletnie nie ma tam co robic. A sama nawigacja [ozostawia wiele do zyczenia. Gosc mial po prostu mase szczescia.
W przygotowaniu, juz zaprojektowany mam serwis jakiego nie ma jeszcze w kraju, na odobnych zasdach, ale nie tak zenujaco nudny.
Pisalem juz w temacie fenomen domen, ze kazdy pionierski pomysl w internecie prawie zawsze = sukces.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Najśmieszniejsze jest to, że zapraszają mnie do swoich znajomych osoby, które jeszcze w czasach liceum widziałem na oczy trzy razy  Cóż, zasady dobrego wychowania nakazują, aby takie zaproszenie przyjąć. I w związku z tym lista znajomych wydłuża się prawie każdego dnia  mam to samo i pewnie nie tylko ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Kilka osób z byłej klasy mowiło zebym załozył konto na naszaklasa.pl Nie widze w tym sensu, co nie pamiętam z kim chodziłem do klasy czy jak? A zdjęc 'Zarówy' czy 'Pały' nie chce oglądać bo mnie wzbiera od razu  Podobnie mam do fotki czy grono. Nie chce czytać od jakiejś 14 tki : CcccccccmOOOOOOoKKKK :* czy jak tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Właśnie przejrzałem ten serwis. Już wcześniej o nim słyszałem. Ale nie miałem okazji tam zajrzeć. Jakoś nie ma zainteresowania ze strony moich szkolnych kolegów. Raptem 5cioro znalazłem  Nie ma czasu na takie bzdety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
donic:)rowneiz maielm juz zrobiony layout itp na pdoobna sprawe,ale zbey to dobrze zadzialalo,to phpek, zawolac musi 10-15k , no chyab ze ma sie rozpadac...:(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|