Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#1855692 14/12/2007 07:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ostatnio bardzo popularne forum, rejestrujecie sie tam? Ktos wpadl na super pomysl. Dziala od roku a ma juz podobno 3 mln uzytkownikow, niedlugo zainteresuje sie tym jakies google pewnie i pojdzie za grube miliony pod mlotek laugh
http://nasza-klasa.pl

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Prędzej, czy później ten temat musiał powstać również na tym forum laugh

Ja podstępnie, pijany po imprezie, zostałem zarejestrowany na naszej-klasie przez moją dziewczynę laugh

Wniosek jaki nasuwa mi się po kilku tygodniach od rejestracji: nie sądziłem, że mam tak wielu znajomych laugh

Szewa #1855722 14/12/2007 07:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
A "dziesionteczki" dają grin szkoda, że trzeba się rejestrować grin Trudna sprawucha mad jakieś loginy, hasła... ;-)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jakoś nie mogę się przełamać, by się zarejestrować, mimo, że wielu mnie zachęcało smile

Wolę grono smile

shane #1855735 14/12/2007 07:33
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Dla mnie to wszystko to "dzieci" fOtEcZkI ;-), wiem, wiem- przesadzam, grona, klasy, itd., strasznie dużo tego powstaje ;-) O ile jeszcze tę "klasę" jakoś zrozumieć potrafię, w końcu integruje starych znajomych ;-) (mam nadzieję), o tyle pozostałe substytuty fotki jakoś dziwnie mnie... "śmieszą" ;-) Tak po trosze ;-) Za stary jestem grin do gg też się nie mogłem przez długi czas przekonać ;-) A mam, pochwalę się, że mam grin

piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
grono sucks tak naprawde smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Grono, a fotka.pl to jak niebo i ziemia. Nie wiem jak w ogóle można to porównywać.

shane #1855741 14/12/2007 07:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
A co to jest grono ?

lupus #1855742 14/12/2007 07:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by lupus
grono sucks tak naprawde smile


Dlaczego?

Szewa #1855743 14/12/2007 07:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Szewa
A co to jest grono ?

Dobra, już znalazłem w guglu grin

Szewa #1855746 14/12/2007 07:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ten tematr sprawił, że własnie załozyłem tam konto smile

gnacik #1855749 14/12/2007 07:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Najśmieszniejsze jest to, że zapraszają mnie do swoich znajomych osoby, które jeszcze w czasach liceum widziałem na oczy trzy razy laugh Cóż, zasady dobrego wychowania nakazują, aby takie zaproszenie przyjąć. I w związku z tym lista znajomych wydłuża się prawie każdego dnia laugh

gnacik #1855751 14/12/2007 07:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja juz dawno slyszalem o tym ale dzisiaj zalozylem konto i widze ze kupa starych znajomych tez tam juz jest. Tylko teraz jakas modernizacje robia i nie mozna dodawac nowych osob do grona znajomych.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by andrzejek_84
niedlugo zainteresuje sie tym jakies google pewnie i pojdzie za grube miliony pod mlotek

http://www.manageria.pl/manageria/1,85811,4737729.html

"Maciej Popowicz, twórca nasza-klasa.pl, najmodniejszego serwisu ostatnich dni, który został wyceniony na 75 mln PLN. Udało mu się w tym roku sprzedać 20% akcji serwisu. W ten sposób Maciej Popowicz stał się najmłodszym polskim milionerem i zdobył szacunek jury" shocked blush

Najgorsze jest to że dostawałem SPAM na srzynke @yahoo.com z reklamami takich amerykańskich serwisów już gdzies w 2001r. ale wtedy głupi nie pomyślałem o tym no i pewnie bym nie potrafiła zrobić takiego serwisu. Ehhh, co za pech smirk

lupus #1855758 14/12/2007 07:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A mi się podoba nasza-klasa bo mam kontakt z ludźmi, których bardzo dawno nie widziałem. Daleko gronom i fotkom do tego serwisu...

PS.
Originally Posted by lupus
grono sucks tak naprawde smile

piwo

micha$ #1855771 14/12/2007 07:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Fenomen naszej klasy jest oczywisty - takiego serwisu jeszcze nie bylo, pomysl chwycil. z drugiej strony jest to bardzo nudny serwis i kompletnie nie ma tam co robic. A sama nawigacja [ozostawia wiele do zyczenia. Gosc mial po prostu mase szczescia.

W przygotowaniu, juz zaprojektowany mam serwis jakiego nie ma jeszcze w kraju, na odobnych zasdach, ale nie tak zenujaco nudny.

Pisalem juz w temacie fenomen domen, ze kazdy pionierski pomysl w internecie prawie zawsze = sukces.

Szewa #1855774 14/12/2007 08:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Szewa
Najśmieszniejsze jest to, że zapraszają mnie do swoich znajomych osoby, które jeszcze w czasach liceum widziałem na oczy trzy razy laugh Cóż, zasady dobrego wychowania nakazują, aby takie zaproszenie przyjąć. I w związku z tym lista znajomych wydłuża się prawie każdego dnia laugh

mam to samo i pewnie nie tylko ja laugh

Skiper #1855792 14/12/2007 08:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Kilka osób z byłej klasy mowiło zebym załozył konto na naszaklasa.pl

Nie widze w tym sensu, co nie pamiętam z kim chodziłem do klasy czy jak?
A zdjęc 'Zarówy' czy 'Pały' nie chce oglądać bo mnie wzbiera od razu blush

Podobnie mam do fotki czy grono.
Nie chce czytać od jakiejś 14 tki :
CcccccccmOOOOOOoKKKK :* czy jak tam smirk

Skiper #1855797 14/12/2007 08:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Właśnie przejrzałem ten serwis. Już wcześniej o nim słyszałem. Ale nie miałem okazji tam zajrzeć. Jakoś nie ma zainteresowania ze strony moich szkolnych kolegów. Raptem 5cioro znalazłem tongue

Nie ma czasu na takie bzdety tongue

th0mas #1855813 14/12/2007 08:58
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
donic:)rowneiz maielm juz zrobiony layout itp na pdoobna sprawe,ale zbey to dobrze zadzialalo,to phpek, zawolac musi 10-15k , no chyab ze ma sie rozpadac...:(

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,502 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1