Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
az3ta #1855822 14/12/2007 09:11
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Dla mnie to "dzieci FoTeCzKi"


miłego logowania sie tam tongue

Bonus: Unibet
Gib01 #1855833 14/12/2007 09:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
No to jesteś w błędzie. Bo tam nie szuka się osób pod kątem tego jak wyglądają i nie wystawia się "dZIeffiątKA, ZapRAshAm dO MnIE"...

micha$ #1855849 14/12/2007 09:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Ciekawa ta stronka wink Dzięki temu dowiedziałem się, że dawno niewidziany kumpel siedzi w Watykanie smile

osin #1855891 14/12/2007 10:01
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ci co uważają że ta strona to druga fotka są w błedzie. Nie ma tam jakichś ocen za wyglad itp., poprostu odnajduja sie starzy znajomi i to wszystko. Czytalem ze najstarszy uzytkownik nasza-klasa ma 95 lat smile

hbr #1855910 14/12/2007 10:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Goget #1855944 14/12/2007 10:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dzieki tej stronce można zobaczyć jak teraz wyglądają , co porabiają i gdzie mieszkają osoby których się nie widziało od lat . Ja się np dowiedziałem , że pewien koleżka już żonaty a koleżanka dzieciata itp. Znalazłem kilku znajomych z zespołu piłkarskiego , których nie widziałem od 10 lat laugh Ale oczywiscie też zdarzają sie osoby które walną z 50 fotek wink

Goget #1856059 14/12/2007 16:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Goget

laugh laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Miasto WROCŁAW
Imię Maciej

siemka! Ty jestes ten Kylo …

Kto do ch uja laugh laugh laugh

Kylo #1856081 14/12/2007 18:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Portal moim zdaniem spoko. zupełnie nie rozumiem porównań do fotki. Tutaj nie ma żadnych ocen. Nie trzeba wysyłać sms'a, żeby móc wysyłać "jedenastki". Cel i założenia portalu zupełnie inne. Odnajdują się ludzie po kilkudziesięciu latach. Ja sam nawiązałem kontakt ze znajomymi z podstawówki, których nie widziałem 10 lat. i z LO, których nie widziałem 6 lat (albo i więcej, bo gadam z koleżanką, która chodziła z nami 2 lata do klasy).
reasumując: Moim zdaniem portal spoko smile

Ja odrzucam zaproszenia osób, które widziałem 3,4 razy i z którymi moje rozmowy kończyły się na "cześć". Nie specjalnie kręcie mnie posiadanie 3 cyfrowej liczby znajomych... Ani do tego nie dążę. Sam wybieram kogo zaproszenie przyjmuje, a kogo nie.

Ja usunąłem swój numer gg z naszej klasy. Po co ludzi których znam tylko z gg mają o mnie posiadać za dużo informacji wink




odgdog #1856091 14/12/2007 18:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Otoz to jutro ide z kolezanka na piwko, ktora znalazlem a che pogadac co i jak smile

Fajny pomysl na portal.

odgdog #1856097 14/12/2007 18:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
dokładnie odgdog. Mnie też śmieszy porównanie do fotki czy innych portali, ale już rozwaliło mnie że to "dzieci FoTeCzKi" Czasami wydaje mi się, że jak ktoś powie że Fotka.pl czy Nasza-klasa jest dla dzieci to już jest zaje.bisty. Ja osobiście o fotka.pl dowiedziałem się na mecz.pl od tych co właśnie piszę tym dziwnym językiem małymi i dużymi literami, ciekawe skąd tak ładnie potaficie pisać?.
Co do naszej-klasy zgodze się też że ten portal jest nudny okropnie, ale ja np. dzięki niemu znalazłem mojego dobrego kumpla co siedzi w USA 7 lat. Czy spotkałem się z ludźmi z liceum. I ta szybkość serwera laugh . Aaaa i te zaproszenia od ludzi co widziałem raz ns oczy laugh laugh

Pozdro piwo

Kylo #1856098 14/12/2007 18:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
I z czego sie utrzymuja takie serwisy, reklam nie duzo?

shane #1856114 14/12/2007 18:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by shane
Originally Posted by lupus
grono sucks tak naprawde smile


Dlaczego?

Bo to podobne do fotki, z ta roznica, ze nie daje sie tam "dyszek".
Poziom na forach grona i fotki identyczmy, pelno dzieciakow, kazdy sie zgrywa i mysli, ze jest smieszny.

Spokoj jest tylko na gronie gdzie jest pare osob, ale co to za forum wtedy wink
Gdy jest juz kilkadziesiat jest syf.

Kylo #1856115 14/12/2007 18:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Może niedługo się zarejestruję z samej ciekawości, chociaż za bardzo nie mam kogo tam szukać, bo z ludźmi ze szkolnych lat mam jakiś tam kontakt, przynajmniej z tymi, z którymi bym chciał. Serwis jak najbardziej na TAK, bo osoby starsze mogą mogą tam znaleźć wielu znajomych sprzed wielu lat. Inicjatywa fajna, a nawet bardzo.

Dla tych co bluzgają na grono.net rozumiem, że każdy z Was ma tam konto, tak? smile Nie rozumiem porównywania grona do fotki.pl bo to mija się z celem. Radzę najpierw pobyć trochę tu i tu zanim się będzie wyciągało wnioski. Jedni wolą KoMeNnTki i dZIeffiątKi, a drudzy popisać z normalnymi ludźmi na normalne, ciekawe tematy smile


lupus #1856119 14/12/2007 18:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by lupus
Originally Posted by shane
Originally Posted by lupus
grono sucks tak naprawde smile


Dlaczego?

Bo to podobne do fotki, z ta roznica, ze nie daje sie tam "dyszek".
Poziom na forach grona i fotki identyczmy, pelno dzieciakow, kazdy sie zgrywa i mysli, ze jest smieszny.

Spokoj jest tylko na gronie gdzie jest pare osob, ale co to za forum wtedy wink
Gdy jest juz kilkadziesiat jest syf.


Piszę tylko na gronach, które mnie interesują. Ciężko mi spotkać na gronie "Prokom Trefl Sopot" lub "Dominet Bank Ekstraliga" napalone 15-nastki. Nawet na gronie mojego miasta nie spotkałem się z dzieciarnią i piszą tylko normalni ludzie, na pewno nie wychowani na komentkach, fonikach i dyszkach.

Poziom grona przewyższa kilkakrotnie fotkę.

No, ale też trochę głupia dyskusja. Tak jakbyś Ty mnie przekonywał do baseballa a ja Ciebie do koszykówki smile

:PIWO:

Platini #1856132 14/12/2007 19:06
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Originally Posted by platynowy007
Kilka osób z byłej klasy mowiło zebym załozył konto na naszaklasa.pl

Nie widze w tym sensu, co nie pamiętam z kim chodziłem do klasy czy jak?
A zdjęc 'Zarówy' czy 'Pały' nie chce oglądać bo mnie wzbiera od razu blush

Podobnie mam do fotki czy grono.
Nie chce czytać od jakiejś 14 tki :
CcccccccmOOOOOOoKKKK :* czy jak tam smirk
IV LO laugh

Generalnie to jest pewnie tak: negatywne zdanie o tym serwisie maja gimy w wieku 14-17 lat, ktorzy tu pisza: " a co ja mam tam robic"? "nie pamietam z kim do klasy chodze?" itd. Osoby starsze 27+ lat ktorzy dzieki NS znalezki kumpli z podstawowki po 15 latach...wiare z liceum po 10 latach maja calkiem inne zdanie juz. Nie mowiac juz o osobach w wieku 40-60 lat. Wiecie jakie to fajne znalesc kumpla z lawy szkolnej po 40 latach?
Reasumujac wyzsza ocena strony wzrasta proporcjonalnie do wieku. Wg mnie bardzo fajny serwis, a kto nie chce spotkac sie z ludzmi z podstawowki (liceum) po 10-20-30 latach (jakas trauma czy cos) to niech nie zaklada konta tongue

Qcz #1856256 14/12/2007 21:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@Qcz - wg mnie pomysł na portal ok, nic do niego nie mam.
Z pewnością dla ludzi starszych swietną sprawą jest poprzez tą stronke spotkać się z kimś kogo się nie widziało np. przez 20 lat.

Chyba mnie zaliczyłeś do tej twojej grupy 14-17..
Napisze tylko, że nie załapałem sie na gimnazjum smile

Platini #1856262 14/12/2007 21:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by platynowy007
Napisze tylko, że nie załapałem sie na gimnazjum...


... bo skończył tylko podstawówkę tongue

Platini #1856263 14/12/2007 21:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by platynowy007
Napisze tylko, że nie załapałem sie na gimnazjum smile

i tak polskie szkolnictwo gimnazjalne odniosło niepowetowaną stratę i mocno zubożało

vindom #1856265 14/12/2007 21:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wojtek, musiałeś mnie wsypać ? frown

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Lukasz111, rafal08, burbon, Akhu, alfa, aker, forty), 2,658 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,923
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1