|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Dla mnie to "dzieci FoTeCzKi" miłego logowania sie tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
No to jesteś w błędzie. Bo tam nie szuka się osób pod kątem tego jak wyglądają i nie wystawia się "dZIeffiątKA, ZapRAshAm dO MnIE"...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Ciekawa ta stronka  Dzięki temu dowiedziałem się, że dawno niewidziany kumpel siedzi w Watykanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ci co uważają że ta strona to druga fotka są w błedzie. Nie ma tam jakichś ocen za wyglad itp., poprostu odnajduja sie starzy znajomi i to wszystko. Czytalem ze najstarszy uzytkownik nasza-klasa ma 95 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dzieki tej stronce można zobaczyć jak teraz wyglądają , co porabiają i gdzie mieszkają osoby których się nie widziało od lat . Ja się np dowiedziałem , że pewien koleżka już żonaty a koleżanka dzieciata itp. Znalazłem kilku znajomych z zespołu piłkarskiego , których nie widziałem od 10 lat  Ale oczywiscie też zdarzają sie osoby które walną z 50 fotek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Miasto WROCŁAW Imię Maciej siemka! Ty jestes ten Kylo … Kto do ch uja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Portal moim zdaniem spoko. zupełnie nie rozumiem porównań do fotki. Tutaj nie ma żadnych ocen. Nie trzeba wysyłać sms'a, żeby móc wysyłać "jedenastki". Cel i założenia portalu zupełnie inne. Odnajdują się ludzie po kilkudziesięciu latach. Ja sam nawiązałem kontakt ze znajomymi z podstawówki, których nie widziałem 10 lat. i z LO, których nie widziałem 6 lat (albo i więcej, bo gadam z koleżanką, która chodziła z nami 2 lata do klasy). reasumując: Moim zdaniem portal spoko  Ja odrzucam zaproszenia osób, które widziałem 3,4 razy i z którymi moje rozmowy kończyły się na "cześć". Nie specjalnie kręcie mnie posiadanie 3 cyfrowej liczby znajomych... Ani do tego nie dążę. Sam wybieram kogo zaproszenie przyjmuje, a kogo nie. Ja usunąłem swój numer gg z naszej klasy. Po co ludzi których znam tylko z gg mają o mnie posiadać za dużo informacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Otoz to jutro ide z kolezanka na piwko, ktora znalazlem a che pogadac co i jak  Fajny pomysl na portal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
dokładnie odgdog. Mnie też śmieszy porównanie do fotki czy innych portali, ale już rozwaliło mnie że to "dzieci FoTeCzKi" Czasami wydaje mi się, że jak ktoś powie że Fotka.pl czy Nasza-klasa jest dla dzieci to już jest zaje.bisty. Ja osobiście o fotka.pl dowiedziałem się na mecz.pl od tych co właśnie piszę tym dziwnym językiem małymi i dużymi literami, ciekawe skąd tak ładnie potaficie pisać?. Co do naszej-klasy zgodze się też że ten portal jest nudny okropnie, ale ja np. dzięki niemu znalazłem mojego dobrego kumpla co siedzi w USA 7 lat. Czy spotkałem się z ludźmi z liceum. I ta szybkość serwera  . Aaaa i te zaproszenia od ludzi co widziałem raz ns oczy Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
I z czego sie utrzymuja takie serwisy, reklam nie duzo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
grono sucks tak naprawde  Dlaczego? Bo to podobne do fotki, z ta roznica, ze nie daje sie tam "dyszek". Poziom na forach grona i fotki identyczmy, pelno dzieciakow, kazdy sie zgrywa i mysli, ze jest smieszny. Spokoj jest tylko na gronie gdzie jest pare osob, ale co to za forum wtedy  Gdy jest juz kilkadziesiat jest syf.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Może niedługo się zarejestruję z samej ciekawości, chociaż za bardzo nie mam kogo tam szukać, bo z ludźmi ze szkolnych lat mam jakiś tam kontakt, przynajmniej z tymi, z którymi bym chciał. Serwis jak najbardziej na TAK, bo osoby starsze mogą mogą tam znaleźć wielu znajomych sprzed wielu lat. Inicjatywa fajna, a nawet bardzo. Dla tych co bluzgają na grono.net rozumiem, że każdy z Was ma tam konto, tak?  Nie rozumiem porównywania grona do fotki.pl bo to mija się z celem. Radzę najpierw pobyć trochę tu i tu zanim się będzie wyciągało wnioski. Jedni wolą KoMeNnTki i dZIeffiątKi, a drudzy popisać z normalnymi ludźmi na normalne, ciekawe tematy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
grono sucks tak naprawde  Dlaczego? Bo to podobne do fotki, z ta roznica, ze nie daje sie tam "dyszek". Poziom na forach grona i fotki identyczmy, pelno dzieciakow, kazdy sie zgrywa i mysli, ze jest smieszny. Spokoj jest tylko na gronie gdzie jest pare osob, ale co to za forum wtedy  Gdy jest juz kilkadziesiat jest syf. Piszę tylko na gronach, które mnie interesują. Ciężko mi spotkać na gronie "Prokom Trefl Sopot" lub "Dominet Bank Ekstraliga" napalone 15-nastki. Nawet na gronie mojego miasta nie spotkałem się z dzieciarnią i piszą tylko normalni ludzie, na pewno nie wychowani na komentkach, fonikach i dyszkach. Poziom grona przewyższa kilkakrotnie fotkę. No, ale też trochę głupia dyskusja. Tak jakbyś Ty mnie przekonywał do baseballa a ja Ciebie do koszykówki  :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Kilka osób z byłej klasy mowiło zebym załozył konto na naszaklasa.pl Nie widze w tym sensu, co nie pamiętam z kim chodziłem do klasy czy jak? A zdjęc 'Zarówy' czy 'Pały' nie chce oglądać bo mnie wzbiera od razu  Podobnie mam do fotki czy grono. Nie chce czytać od jakiejś 14 tki : CcccccccmOOOOOOoKKKK :* czy jak tam  IV LO  Generalnie to jest pewnie tak: negatywne zdanie o tym serwisie maja gimy w wieku 14-17 lat, ktorzy tu pisza: " a co ja mam tam robic"? "nie pamietam z kim do klasy chodze?" itd. Osoby starsze 27+ lat ktorzy dzieki NS znalezki kumpli z podstawowki po 15 latach...wiare z liceum po 10 latach maja calkiem inne zdanie juz. Nie mowiac juz o osobach w wieku 40-60 lat. Wiecie jakie to fajne znalesc kumpla z lawy szkolnej po 40 latach? Reasumujac wyzsza ocena strony wzrasta proporcjonalnie do wieku. Wg mnie bardzo fajny serwis, a kto nie chce spotkac sie z ludzmi z podstawowki (liceum) po 10-20-30 latach (jakas trauma czy cos) to niech nie zaklada konta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@Qcz - wg mnie pomysł na portal ok, nic do niego nie mam. Z pewnością dla ludzi starszych swietną sprawą jest poprzez tą stronke spotkać się z kimś kogo się nie widziało np. przez 20 lat. Chyba mnie zaliczyłeś do tej twojej grupy 14-17.. Napisze tylko, że nie załapałem sie na gimnazjum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Napisze tylko, że nie załapałem sie na gimnazjum... ... bo skończył tylko podstawówkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Napisze tylko, że nie załapałem sie na gimnazjum  i tak polskie szkolnictwo gimnazjalne odniosło niepowetowaną stratę i mocno zubożało
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wojtek, musiałeś mnie wsypać ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|