|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kamel zajęty  jak ktoś chętny na sparing to zapraszam, gg 1555061
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
No to się zgłaszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Jak ktoś ma ochotę na sparing to priv, bo gg chyba znowu nie działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Hm... i jest problm otoz nie moglem sie polaczyc z Kamelem w zaden sposob  Moze ktos chetny to sprobuje z kims innym zagrac $t$ , Twoja propozycje aktualna czy zajety juz jestes 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Przecież zespół Romy został już zarezerwowany przez @AnJay... napisał: AnJaywchodze w to! dzieki za priva _Korver_
moja druzyna to AS Roma Bo widzę.. że po tym poście, @Korever napisał, że dziwne nikt nie bierze włoskiego zespołu... @ice18, tak więc musisz zmienić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Przecież zespół Romy został już zarezerwowany przez @AnJay... napisał: AnJaywchodze w to! dzieki za priva _Korver_
moja druzyna to AS Roma Bo widzę.. że po tym poście, @Korever napisał, że dziwne nikt nie bierze włoskiego zespołu... @ice18, tak więc musisz zmienić... zgadza się, sorry za zamieszanie, zapomniałem o AnJayu  zaraz poprawię
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
poprawka:
1. Al Capone 2. kolo_w_moro - VILLAREAL 3. andrzejek_84 - W.BREMA 4. Gib01 - ATLETICO M. 5. Misiek - SCHALKE 6. John Boone - LYON 7. _Korver_ - ARSENAL 8. ice18 9. yaaho - SEVILLA 10. tomason - MAN CITY 11. buldog - NEWCASTLE 12. Kameleon - EVERTON 13. Ozeszlol - CELTIC 14. AnJay - ROMA 15. $t$ - TOTTENHAM
Fiorentina Porto Olympiakos Espanyol Osasuna Bolton Marseille B.Dortmund Leverkusen Stuttgart
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Do kiedy zapisy? Nie umiem grac, ale mam gdzies na dysku, chetnie zagram  Patche trzeba jakies sciagac? I dlaczego takie shity wybraliscie ;p Biore Bolton.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
możesz się jeszcze zapisać, bo coś czuję, że kilka osób zrezygnuje z powodu, że nie mogą się połączyć z nikim. Gramy na podstawowej wersji, bez żadnych patchów. Gramy przez IP. Jeżeli pytasz o kluby, to chodziło o to, żeby wszystkie miały tą samą rangę, czyli w tym przypadku 4 gwiazdki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
A odblokowaliście sobie fifę na firewall'u?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy ktoś jeszcze oprócz Kameleona, ice18 miał problemy z graniem? Czy reszta nie ma problemów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Zapisy zamknięte ! Poniżej pełna lista uczestników z wybranymi drużynami:
1. Al Capone - 2. kolo_w_moro - VILLAREAL 3. andrzejek_84 - W.BREMA 4. Gib01 - ATLETICO M. 5. Misiek - SCHALKE 6. John Boone - LYON 7. _Korver_ - ARSENAL 8. ice18 - PORTO 9. yaaho - SEVILLA 10. tomason - MAN CITY 11. buldog - NEWCASTLE 12. Kameleon - EVERTON 13. Ozeszlol - CELTIC 14. AnJay - ROMA 15. $t$ - TOTTENHAM 16. Michaelq3 - B.DORTMUND (kolega kolo_w_moro) AL CAPONE PROSZĘ WYBRAĆ DRUŻYNĘ, do wyboru pozostało: Fiorentina Olympiakos Espanyol Osasuna Bolton Marseille Leverkusen Stuttgart
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
EDIT Poniżej pełna lista uczestników z wybranymi drużynami:
1. Al Capone - 2. kolo_w_moro - VILLAREAL 3. andrzejek_84 - W.BREMA 4. Gib01 - ATLETICO M. 5. Misiek - SCHALKE 6. John Boone - LYON 7. _Korver_ - ARSENAL 8. ice18 - PORTO 9. yaaho - SEVILLA 10. tomason - MAN CITY 11. buldog - NEWCASTLE 12. Kameleon - EVERTON 13. Ozeszlol - CELTIC 14. AnJay - ROMA 15. $t$ - TOTTENHAM 16. Michaelq3 - B.DORTMUND (osoba spoza forum) 17. Kylo - BOLTON 18. Piotrek - OLYMPIAKOS (osoba spoza forum)
posiadam nr GG obu osób spoza forum mecz.pl, więc nie powinno być problemu z rozegraniem meczu. AL CAPONE PROSZĘ WYBRAĆ DRUŻYNĘ, do wyboru pozostało: Fiorentina Espanyol Osasuna Marseille Leverkusen Stuttgart ---------------------------------------------------------------------------------------- I kolejkę planuję na WTOREK, ŚRODĘ, CZWARTEK, a więc Panowie pomału proszę łapać formę  [color:#FFFFFF][/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
bedzie podzial na grupy? moze 3 grupy po 6 osob i wychodza 2 pierwsze z kazdej grupy + 2 z najlepszym bilansem z miejsc trzecich :)ale najpierw trzeba zrobic losowanie grup, najlepiej na eurosporcie zeby wszyscy widzieli 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|