Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
_Korver_ #1856587 15/12/2007 01:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Kamel zajęty tongue jak ktoś chętny na sparing to zapraszam, gg 1555061

Bonus: Unibet
_Korver_ #1856624 15/12/2007 01:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Roma

_Korver_ #1856666 15/12/2007 01:47
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
No to się zgłaszam smile

_Korver_ #1856674 15/12/2007 01:52
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
aaa i biorę Tottenham

$t$ #1856678 15/12/2007 01:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Jak ktoś ma ochotę na sparing to priv, bo gg chyba znowu nie działa

$t$ #1856682 15/12/2007 01:54
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Hm... i jest problm otoz nie moglem sie polaczyc z Kamelem w zaden sposob mad


Moze ktos chetny to sprobuje z kims innym zagrac smile

$t$ , Twoja propozycje aktualna czy zajety juz jestes tongue

Gib01 #1856705 15/12/2007 02:10
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Biore Celtic

Ozeszlol #1856718 15/12/2007 02:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Przecież zespół Romy został już zarezerwowany przez @AnJay...

napisał: AnJay
Quote
wchodze w to!
dzieki za priva _Korver_

moja druzyna to AS Roma


Bo widzę.. że po tym poście, @Korever napisał, że dziwne nikt nie bierze włoskiego zespołu...

@ice18, tak więc musisz zmienić...

Misiek #1856766 15/12/2007 02:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Misiek
Przecież zespół Romy został już zarezerwowany przez @AnJay...

napisał: AnJay
Quote
wchodze w to!
dzieki za priva _Korver_

moja druzyna to AS Roma


Bo widzę.. że po tym poście, @Korever napisał, że dziwne nikt nie bierze włoskiego zespołu...

@ice18, tak więc musisz zmienić...

zgadza się, sorry za zamieszanie, zapomniałem o AnJayu tongue zaraz poprawię

_Korver_ #1856777 15/12/2007 02:30
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
poprawka:


1. Al Capone
2. kolo_w_moro - VILLAREAL
3. andrzejek_84 - W.BREMA
4. Gib01 - ATLETICO M.
5. Misiek - SCHALKE
6. John Boone - LYON
7. _Korver_ - ARSENAL
8. ice18
9. yaaho - SEVILLA
10. tomason - MAN CITY
11. buldog - NEWCASTLE
12. Kameleon - EVERTON
13. Ozeszlol - CELTIC
14. AnJay - ROMA
15. $t$ - TOTTENHAM



Fiorentina
Porto
Olympiakos
Espanyol
Osasuna
Bolton
Marseille
B.Dortmund
Leverkusen
Stuttgart

_Korver_ #1856806 15/12/2007 02:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Porto..

ice18 #1856898 15/12/2007 02:57
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Do kiedy zapisy? Nie umiem grac, ale mam gdzies na dysku, chetnie zagram wink Patche trzeba jakies sciagac?

I dlaczego takie shity wybraliscie ;p

Biore Bolton.

Kylo #1857029 15/12/2007 03:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
możesz się jeszcze zapisać, bo coś czuję, że kilka osób zrezygnuje z powodu, że nie mogą się połączyć z nikim. Gramy na podstawowej wersji, bez żadnych patchów. Gramy przez IP. Jeżeli pytasz o kluby, to chodziło o to, żeby wszystkie miały tą samą rangę, czyli w tym przypadku 4 gwiazdki.

_Korver_ #1857401 15/12/2007 05:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
A odblokowaliście sobie fifę na firewall'u?

Pav__ #1857440 15/12/2007 05:40
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
gra ktos? gg 10381655

Gib01 #1857540 15/12/2007 05:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Czy ktoś jeszcze oprócz Kameleona, ice18 miał problemy z graniem? Czy reszta nie ma problemów?

_Korver_ #1859755 16/12/2007 03:26
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Ktos gra? gg 10381655

_Korver_ #1861443 16/12/2007 21:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Zapisy zamknięte ! uwaga


Poniżej pełna lista uczestników z wybranymi drużynami:


1. Al Capone -
2. kolo_w_moro - VILLAREAL
3. andrzejek_84 - W.BREMA
4. Gib01 - ATLETICO M.
5. Misiek - SCHALKE
6. John Boone - LYON
7. _Korver_ - ARSENAL
8. ice18 - PORTO
9. yaaho - SEVILLA
10. tomason - MAN CITY
11. buldog - NEWCASTLE
12. Kameleon - EVERTON
13. Ozeszlol - CELTIC
14. AnJay - ROMA
15. $t$ - TOTTENHAM
16. Michaelq3 - B.DORTMUND
(kolega kolo_w_moro)


AL CAPONE PROSZĘ WYBRAĆ DRUŻYNĘ, do wyboru pozostało:

Fiorentina
Olympiakos
Espanyol
Osasuna
Bolton
Marseille
Leverkusen
Stuttgart




_Korver_ #1862338 17/12/2007 00:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
EDIT uwaga


Poniżej pełna lista uczestników z wybranymi drużynami:


1. Al Capone -
2. kolo_w_moro - VILLAREAL
3. andrzejek_84 - W.BREMA
4. Gib01 - ATLETICO M.
5. Misiek - SCHALKE
6. John Boone - LYON
7. _Korver_ - ARSENAL
8. ice18 - PORTO
9. yaaho - SEVILLA
10. tomason - MAN CITY
11. buldog - NEWCASTLE
12. Kameleon - EVERTON
13. Ozeszlol - CELTIC
14. AnJay - ROMA
15. $t$ - TOTTENHAM
16. Michaelq3 - B.DORTMUND
(osoba spoza forum)
17. Kylo - BOLTON
18. Piotrek - OLYMPIAKOS
(osoba spoza forum)



posiadam nr GG obu osób spoza forum mecz.pl, więc nie powinno być problemu z rozegraniem meczu.

AL CAPONE PROSZĘ WYBRAĆ DRUŻYNĘ, do wyboru pozostało:

Fiorentina
Espanyol
Osasuna
Marseille
Leverkusen
Stuttgart

----------------------------------------------------------------------------------------

I kolejkę planuję na WTOREK, ŚRODĘ, CZWARTEK, a więc Panowie pomału proszę łapać formę tongue
[color:#FFFFFF][/color]

_Korver_ #1862731 17/12/2007 02:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
bedzie podzial na grupy? moze 3 grupy po 6 osob i wychodza 2 pierwsze z kazdej grupy + 2 z najlepszym bilansem z miejsc trzecich :)ale najpierw trzeba zrobic losowanie grup, najlepiej na eurosporcie zeby wszyscy widzieli laugh

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, kamel, alfa, JelineK, Sensei), 1,224 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1