Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
ogr Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Witam, poszukuję jakichś afrykańskich czy kubańskich wykonawców. Generalnie dużo bębnów grzechotek i cholera wie co jeszcze wink. Ewentualnie jakaś stronka gdzie można się dowiedzieć czegos o takiej muzyce, ja niestety nie ma m o tym pojęci, a zalezy mi bo to dla takiej jednej ma być wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Sprawa, ludzie poszukuje
TV Allstars - Do they know it's christmas time w wersji .mp3 przeszukalem Bearshare, z wrzuty takze sciagnalem, ale wersja 4 sekundy... Ze 2,3 lata temu mialem, te piosenke z Kazyy, a teraz nie wiem gdzie szukac, nie bardzo mam teraz czas chodzic po DC. Jak ktos znajdzie to dajcie znak chociaz skad moge pobrac wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202


Dokladnie ta piosenka.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Szukam piosenki, nie wiem jak się nazywa, nie znam autora.
Widziałem przez chwilę tylko teledysk.
Teledysk leciał w sklepie House.
Muzyka - lekkie techno coś w tym stylu. Śpiewa kobieta.
Teledysk wygląda że jakieś zarąbiste dziewczyny (coś jak pielęgniarki) ganiają jednego gościa po takich pomieszczeniach, holach, korytarzach (chyba szpital).

Jeśli wiecie co to jest to proszę o nazwę zespołu i tytół piosenki.

Z góry dzięki

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by lelu

Leleusz [Linked Image]

i Polecam reszcie wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
ups. Lelusz wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Może ktoś wrzucić Purple Rain?

rapidshare, speedyshare, netload itp??

bo na yt już nie ma...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Dobrzy ludzie!

poszukuję piosenki z OST Moulin Rouge - El Tango de Roxanne

Niech no tylko ja znajdę na kolejne zajęcia z tańców gdy będzie tango to chyba "rozszarpę" partnerkę shocked

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Bart87
Dobrzy ludzie!

poszukuję piosenki z OST Moulin Rouge - El Tango de Roxanne

Niech no tylko ja znajdę na kolejne zajęcia z tańców gdy będzie tango to chyba "rozszarpę" partnerkę shocked

http://www.speedyshare.com/963163557.html

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
szukam starego ale zajefajnego kawalka fu - paradoks smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
poszukuje płyty Sokół & Pono - TPWC
zapowiada sie ciekawie
tu macie singiel http://rapidshare.com/files/72713643/Sokol_Pono-TPWC_-_Uderz_W_Puchara-FucK_wgm.rar

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
poszukuje płyty Sokół & Pono - TPWC
zapowiada sie ciekawie
tu macie singiel http://rapidshare.com/files/72713643/Sokol_Pono-TPWC_-_Uderz_W_Puchara-FucK_wgm.rar

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Bart87
Dobrzy ludzie!

poszukuję piosenki z OST Moulin Rouge - El Tango de Roxanne

Niech no tylko ja znajdę na kolejne zajęcia z tańców gdy będzie tango to chyba "rozszarpę" partnerkę shocked

http://www.speedyshare.com/963163557.html

Kylo pomocny jak zawsze piwo

Wiesz, ze w Łodzi juz sie browarek dla Ciebie chłodzi? wink powiedz tylko kiedy będziesz przejazdem

Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
Szukam 3 utworów Comy: Chimery, Piosenka pisana nocą, Mały Jimy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Kojarzy może ktoś tytuł piosenki, ktora w tym roku była w reklamie heinekena, tej reklamującej opener festival?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Szukam jednej z pierwzej piosenki Rihany jak spiewa na sydkotece i spiewa hej mr. DJ..jeden z jej hitow. jakby ktos mogl wrzucic na speedyshare wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
aha..i jeszce z piosenki orange gdzie ludzie spotykaja sie na gorce i z reklamy jak facet uczy sie tanczyc a pozneij tanczy z zona wink

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Originally Posted by SZULC
Szukam jednej z pierwzej piosenki Rihany jak spiewa na sydkotece i spiewa hej mr. DJ..jeden z jej hitow. jakby ktos mogl wrzucic na speedyshare wink

to hey mr DJ to mi się z Madonną kojarzy i jej "Music"

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by SZULC
Szukam jednej z pierwzej piosenki Rihany jak spiewa na sydkotece i spiewa hej mr. DJ..jeden z jej hitow. jakby ktos mogl wrzucic na speedyshare wink

Rihanna - S.O.S

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1