ale coz trzeba grac dalej zycze ws..."> ale coz trzeba grac dalej zycze ws...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#18638 21/05/2002 22:52
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Czemuz nie przewidzialem ze Anglia odpusci w II polowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale coz trzeba grac dalej zycze wszystkim powodzenia i pozdrowienia

Bonus: Unibet
#18639 21/05/2002 22:54
Dołączył: May 2002
Posty: 83
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 83
Sorry za ten temat dopiero sie tu ucze wybaczcie najlepeij niech go jakis admin skasuje bo niepotrzebnie bedzie zasmiecal forum i sorry jesio raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#18640 23/05/2002 01:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jesli nie bluzgasz to nie musisz przepraszać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A forum jest po to by pisać ,więc pisz i nie przejmuj sie jak ktos ci nawrzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdr.

#18641 23/05/2002 01:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Teraz ja pnarzekam !! czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wisla przegrywa z Legia nie no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ((((((((((((((((((((((((

#18642 23/05/2002 01:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a teraz ja
nie pisze się czemu ale "dlaczego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#18643 23/05/2002 01:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a czemu - bo jak mówił mój dziadek "grać to czeba umić" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#18644 23/05/2002 01:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
fuck 3-0 k**** m** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#18645 23/05/2002 01:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
w sumie to fajnie ze wygrala Legia choc jestem z Krakowa i postawilem na wisle

#18646 23/05/2002 02:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Niepowiem , że przepadam za Legią bo tak nie jest , ale nie da się ukryć , że obecnie to najlepszy klub Polski .

Gratuluje kibicom Legi i mam nadzieje , że mistrzostwo Polski dla Górnika to kwestia kilku sezonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#18647 23/05/2002 02:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Po wygranej Legii chyba przestane grac... juz tyle kasy umoczylem, a odkuc sie nie idze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: STS

#18648 25/05/2002 01:03
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Legia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#18649 30/05/2002 16:52
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
wiecie ze sa przymiarki zeby akcje wisly byly notowane na giełdzie jechalem i slyszalem pare dni temu w radiu


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1