|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Czemuz nie przewidzialem ze Anglia odpusci w II polowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale coz trzeba grac dalej zycze wszystkim powodzenia i pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 83 |
Sorry za ten temat dopiero sie tu ucze wybaczcie najlepeij niech go jakis admin skasuje bo niepotrzebnie bedzie zasmiecal forum i sorry jesio raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jesli nie bluzgasz to nie musisz przepraszać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A forum jest po to by pisać ,więc pisz i nie przejmuj sie jak ktos ci nawrzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Teraz ja pnarzekam !! czemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wisla przegrywa z Legia nie no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ((((((((((((((((((((((((
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a teraz ja nie pisze się czemu ale "dlaczego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a czemu - bo jak mówił mój dziadek "grać to czeba umić" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
fuck 3-0 k**** m** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
w sumie to fajnie ze wygrala Legia choc jestem z Krakowa i postawilem na wisle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Niepowiem , że przepadam za Legią bo tak nie jest , ale nie da się ukryć , że obecnie to najlepszy klub Polski .
Gratuluje kibicom Legi i mam nadzieje , że mistrzostwo Polski dla Górnika to kwestia kilku sezonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po wygranej Legii chyba przestane grac... juz tyle kasy umoczylem, a odkuc sie nie idze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: STS
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Legia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
wiecie ze sa przymiarki zeby akcje wisly byly notowane na giełdzie jechalem i slyszalem pare dni temu w radiu
|
|
|
Link skopiowany do schowka