Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
rene #1864082 17/12/2007 20:56
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
andrzejek 84 na bank nie otrzymałeś takiego maila to po co ściemniasz smile

Bonus: Unibet
rene #1864083 17/12/2007 20:56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
- Panie Zbyszek, panie Zbyszek...
- No co jest, bo się spieszę
- Znasz pan najnowszy sposób onanizowania się?
- Nie, nie znam!
- To stosuj pan stary laugh

rene #1864089 17/12/2007 21:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by premium
andrzejek 84 na bank nie otrzymałeś takiego maila to po co ściemniasz smile

jak nie jak tak...
napsialem zeby zamkneli moje konto, w tytule napisalem moje ID to odpisali w ciagu paru minut ze nie ma problemu, ze moga zamknac i zebym podal ID konta do zamkniecia.. co za bystrzachy

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172


impreza u Kameleona. obejrzyjcie do końca :UWAGA:

hot!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 905
Originally Posted by andrzejek_84
Originally Posted by premium
andrzejek 84 na bank nie otrzymałeś takiego maila to po co ściemniasz smile

jak nie jak tak...
napsialem zeby zamkneli moje konto, w tytule napisalem moje ID to odpisali w ciagu paru minut ze nie ma problemu, ze moga zamknac i zebym podal ID konta do zamkniecia.. co za bystrzachy
jeśli to prawda to betway nieżle wymiata, frajerów szukają laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Originally Posted by premium
Originally Posted by andrzejek_84
Originally Posted by premium
andrzejek 84 na bank nie otrzymałeś takiego maila to po co ściemniasz smile

jak nie jak tak...
napsialem zeby zamkneli moje konto, w tytule napisalem moje ID to odpisali w ciagu paru minut ze nie ma problemu, ze moga zamknac i zebym podal ID konta do zamkniecia.. co za bystrzachy
jeśli to prawda to betway nieżle wymiata, frajerów szukają laugh


niestety to prawda

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Po 54 nieudanych próbach zalogowania się, Twoje konto zamyka się. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby je odblokować.

Ja się pośmiałem gdy to zobaczyłem w unibecie ;>

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0.html

Komentarz zbyteczny grin

Szewa #1864427 18/12/2007 03:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
http://deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4770306.html

Nieco przesadzili ze szpachlowaniem w Photoshopie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
[Linked Image]

hehehe smile

shane #1864495 18/12/2007 04:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
http://sport.onet.pl/1,16,11,38271430,103941277,4368466,0,forum.html?TEMAT=1248704

Przychodzi Dudek do lekarz:
L -Proszę siadać.
D - Wszędzie to samo

laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 38
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38

byylu #1864946 18/12/2007 07:27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Do baru wchodzi nieskończona liczba matematyków. Pierwszy zamawia jeden kufel piwa, drugi pół kufla, trzeci jedną czwartą i tak dalej. Barman kręci głową z dezaprobatą i nalewa im dwa kufle.

Llama #1864949 18/12/2007 07:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
- Tato, czy służyłeś w PiS?
- Synku, ja tylko wykonywałem rozkazy.

Llama #1864955 18/12/2007 07:32
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Nie chciałbym urodzić się w przyszłym stuleciu. Wszystkie nicki w necie będą już zajęte.

Llama #1864957 18/12/2007 07:35
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Przejście Nelly z PO do PiS spowodowało zwiększenie potencjału intelektualnego obu partii.

Llama #1865209 18/12/2007 16:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612


Asian Backstreet Boys

kojarzy mi się, że to juz kiedys bylo, ale warte przypomnienia. na starym kompie nie moglem odtwarzac filmikow, wiec widzialem to przed chwila pierwszy raz, i myslalem, że padne laugh

Llama #1865225 18/12/2007 17:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by Riverside
Do baru wchodzi nieskończona liczba matematyków. Pierwszy zamawia jeden kufel piwa, drugi pół kufla, trzeci jedną czwartą i tak dalej. Barman kręci głową z dezaprobatą i nalewa im dwa kufle.

Przed warzywniakiem parkuje najnowszy merol. Wysiada elegancki gostek i wchodzi do wewnątrz.
- Poproszę kilkogram pomarańczy
Sprzedawczyni wybiera najładniejsze owoce i podaje klientowi torebkę
- Proszę uprzejmie
- Mam do pani prośbę, czy może mi pani każdy owoc zapakować oddzielnie?
- Oczywiście
- Dziękuję, bardzo. Poproszę jeszcze kilko śliwek.
Sprzedawczyni ponownie wybiera najładniejsze owoce i pakuje do jednej torebki
- Zapomniałem powiedzieć, proszę każdą śliwkę zapakować osobno
Sprzedawczyni trochę się krzywi, ale spełnie życzenie klienta

Gostek w tym czasie rozglada się i pyta:
- A co to jest to takie szare i tym pojemniku?
- To jest mak, kuźwa, ale nie na sprzedaż laugh

Llama #1865226 18/12/2007 17:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by Riverside
Do baru wchodzi nieskończona liczba matematyków. Pierwszy zamawia jeden kufel piwa, drugi pół kufla, trzeci jedną czwartą i tak dalej. Barman kręci głową z dezaprobatą i nalewa im dwa kufle.

Przed warzywniakiem parkuje najnowszy merol. Wysiada elegancki gostek i wchodzi do wewnątrz.
- Poproszę kilkogram pomarańczy
Sprzedawczyni wybiera najładniejsze owoce i podaje klientowi torebkę
- Proszę uprzejmie
- Mam do pani prośbę, czy może mi pani każdy owoc zapakować oddzielnie?
- Oczywiście
- Dziękuję, bardzo. Poproszę jeszcze kilko śliwek.
Sprzedawczyni ponownie wybiera najładniejsze owoce i pakuje do jednej torebki
- Zapomniałem powiedzieć, proszę każdą śliwkę zapakować osobno
Sprzedawczyni trochę się krzywi, ale spełnie życzenie klienta

Gostek w tym czasie rozglada się i pyta:
- A co to jest to takie szare i tym pojemniku?
- To jest mak, kuźwa, ale nie na sprzedaż laugh

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, alfa, Kretol, rafal08, rymoholik, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,089
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1