Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#18688 27/05/2002 05:13
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik
Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Oferta skierowana głównie do ludzi z Wa-wy, gdyż jest to mała firma bukowa, ale przedstawiła wyjątkowo bogatą ofertę na zbliżające się MŚ.
Z ciekawszych propozycji:
Kto lepszy?
294 Japonia>Tunezja 1.35
278 Kamerun>Arabia S. 1.35
271 Korea>Polska 1.90 sa mecz 2.80 było 3.0
Jutro dalsze propozycje i pewniaki.

Bonus: Unibet
#18689 27/05/2002 05:34
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik
Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
W uzupełnieniu jeszcze dodam iż oferta obejmuje aż 284 pozycje, przy czym czystych meczy jako takich jest na razie 16-pierwsza kolejka.
Można grać ilość bramek-ogólnie i szczegółowo dla każdej drużyny, najlepszy strzelec jw.,kto wyjdzie
kto lepszy zarówno w grupie jak i między grupami,finał?, kto najlepszy z danego kontynentu itd. Żaden buk naziemny nie przygotował tak ciekawej oferty. Wkrótce propozycje.

#18690 27/05/2002 13:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Musze przyznać zik że Betako według mnie jest najlepszym polskim bukiem(oferta jest bardzo rozbudowana),ale niestety dla większości nie dostępnym.
Wiem że jakiś czas temu mieli pare punktów w większych miastach,w chwili obecnej jest ich coraz mniej(dwa w wawie o których wiem).
Moim zdaniem przyczyną która odegrała kluczową role w tak drastycznym zmniejszeniu się ilości punktów były konie. Ludzie zarządzający tą firmą liczyli na dużo większe zainteresowanie tym sportem.
Przy okazj podziele się z wami moimi refleksjami na temat tej firmy.
Rewelacyjną sprawa jest to że siedząc nad ofertą można chlapnąć zimne piwko, popapusiać, wypalić pecika. Nie wiem co Wy o tym sądzicie ale dla mnie to pełna rewelacja, uważam że tak powinno być w każdej firmie.Po tych plusach pora na jakieś minusy.Według mnie największym jest trącący myszką system wysyłania typów, mam tu na myśli kupony, Ci z Was którzy choć raz odwiedzili tą firme wiedzą co ma na myśli.

Pozdrawiam.

#18691 27/05/2002 13:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Witam
Jeśli chodzi o wypełnianie kuponów, to fakt. Jest trochę przy tym zachodu, ale ma to swoje plusy.
Można na nich rozpisywać przeróżne systemy, niedostępne u innych buków.
W końcu idąc do Profa czy STS taż trzeba swoje typy wpisać na kartkę. Z niej jakaś zaspana panienka przepisuje to na swoje blankiety, co niejednokrotnie powodowało pomyłki.
W Betako jest to wykluczone.
Ale jest i łyzka dziegciu.
Od kilku lat nie mogą (nie chcą) załatwić sprawy związanej z potrącaniem podatku od wygranej.
Jeśli na bilecie kwota na wygraną jest większa od magicznej liczby (chyba na dzisiaj coś koło 2300) to 10% podatku potrącają w każdym wypadku.
Nawet kiedy jest to składowa systemu.

Pozdrawiam

#18692 27/05/2002 21:39
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik
Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
W Wa-wie są ich 3 punkty, czyli:
siedziba Nowolipki- piwko i Wietnamce(wyścigi psów i dużo krzyku)
Złoty Lew-Grójecka-browar
Dw.Centralny
Rzeczywiście system weryfikacji kuponów ręcznie, trochę trwa, ale widziałem, że potem wklepują to do komputera(chyba na własny użytek).
Zaleta dla rekinów hazardu: max. wypłata z 1 kuponu: 50 000 zł. Nie robią problemów jak np: ToTo-Mix. Czas na propozycje:
Najlepsza drużyna w MŚ z danego kontynentu:
Kamerun-2.30
Japonia-1.95
Włochy- 4.80
Argentyna-2.20
co czyni całkiem ładne AKO:47.36
A jeśli dołożyć do tego przegraną Polski(prawie pewniak za 2.80) to.....

#18693 27/05/2002 23:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
To może i ja podam pare typów:

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ARGENTYNY W MŚ*
H.Crespo 3,00
* zaliczamy bramki strzelone tylko w regulaminowym czasie gry i w ewentualnych dogrywkach.

* nie przysługują zwroty za zawodników, którzy nie wystąpią

NAJLEPSZY STRZELEC W MŚ*
Ronaldo 13,0

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ANGLII W MŚ*
M.Owen 2,50

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI WŁOCH W MŚ*
F.Totti 7,00

PIERWSZY STRZELEC BRAMKI W MECZU FINAŁOWYM MŚ*
Ronaldo 20.0

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI BRAZYLII W MŚ*
Ronaldo 2,30

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI FRANCJI W MŚ*
D.Trezeguet 2,80

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI PORTUGALII W MŚ*
P.Pauleta 3,70

NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AFRYKI W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/ *
Kamerun 2,30

NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AZJI W MŚ
Japonia 2,0

NAJLEPSZA DRUŻYNA Z EUROPY W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/*
Włochy 4,80

Z KTÓREGO KONTYNENTU DRUŻYNA ZDOBĘDZIE MS*
Ameryka Płd. 2,50

NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELONYCH W MECZU GRUPOWYM MS*
6 bramek 2.90

PIERWSZA DWÓJKA W GRUPIE ELIMINACYJNEJ /w kolejności/*
GRUPA A
1:Francja 2:Urugwaj 3,10

GRUPA B
1:Hiszpania 2 Paragwaj 2,6

GRUPA C
1:Brazylia 2:Kostaryka 4,0

GRUPA D
1:Portugalia 2:Polska 3,3

GRUPA E
1:Kamerun 2:Niemcy 5,0

GRUPA F
1:Argentyna 2:Szwecja 6,0

GRUPA G
1:Włochy 2:Ekwador 4,4

GRUPA H
1:Japonia2:Rosja 5,7

Sporo "dzwonów" ale wierze że pare z nich przejdzie.

Pozdrawiam.

#18694 28/05/2002 13:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Padre:
[qb]To może i ja podam pare typów:

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ARGENTYNY W MŚ*
H.Crespo 3,00
* zaliczamy bramki strzelone tylko w regulaminowym czasie gry i w ewentualnych dogrywkach.

* nie przysługują zwroty za zawodników, którzy nie wystąpią

NAJLEPSZY STRZELEC W MŚ*
Ronaldo 13,0

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI ANGLII W MŚ*
M.Owen 2,50

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI WŁOCH W MŚ*
F.Totti 7,00

PIERWSZY STRZELEC BRAMKI W MECZU FINAŁOWYM MŚ*
Ronaldo 20.0

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI BRAZYLII W MŚ*
Ronaldo 2,30

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI FRANCJI W MŚ*
D.Trezeguet 2,80

NAJLEPSZY STRZELEC REPREZENTACJI PORTUGALII W MŚ*
P.Pauleta 3,70

NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AFRYKI W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/ *
Kamerun 2,30

NAJLEPSZA DRUŻYNA Z AZJI W MŚ
Japonia 2,0

NAJLEPSZA DRUŻYNA Z EUROPY W MŚ /najdalej zajdzie w rozgrywkach/*
Włochy 4,80

Z KTÓREGO KONTYNENTU DRUŻYNA ZDOBĘDZIE MS*
Ameryka Płd. 2,50

NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELONYCH W MECZU GRUPOWYM MS*
6 bramek 2.90

PIERWSZA DWÓJKA W GRUPIE ELIMINACYJNEJ /w kolejności/*
GRUPA A
1:Francja 2:Urugwaj 3,10

GRUPA B
1:Hiszpania 2 Paragwaj 2,6

GRUPA C
1:Brazylia 2:Kostaryka 4,0

GRUPA D
1:Portugalia 2:Polska 3,3

GRUPA E
1:Kamerun 2:Niemcy 5,0

GRUPA F
1:Argentyna 2:Szwecja 6,0

GRUPA G
1:Włochy 2:Ekwador 4,4

GRUPA H
1:Japonia2:Rosja 5,7

Sporo "dzwonów" ale wierze że pare z nich przejdzie.

Pozdrawiam.[/qb]
Najbardziej podoba mi sie:

GRUPA D
1:Portugalia 2:Polska 3,3

Gamebookers daje:
Portugal and Poland 1.55

a 3,5 za Port i Koree. Czyli mozna po dosc dobrym kursie postawic, ze USA nie awansuje. No chyba, ze w Betako chodzi o dokladna kolejnosc ale jak Polska ma awansowac to chyba Portugalia nie chce trafic na Wlochow wiec innej kolejnosci nie widze.

Jesli chodzi o najlepszych strzelcow to ja bym odpuscil bo wielu z tych ktorych wymieniles nie bedzie prawdopodobnie gralo w 1 albo wiecej meczach grupowych i moze nie miec okazji postrzelac.

Wojtek

#18695 28/05/2002 13:44
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Wedlug mnie to BETAKO=pralka brudnych pieniedzy.

Nie rozumiem u tej firmy duzo rzeczy.... :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#18696 29/05/2002 00:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik
Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Może i masz rację Drak ,ale dla mnie najważniejsze że póki co są wypłacalni. Dzisiaj np. nie przyjmowali zakładów na polską grupę D.
Coś się wystraszyli graczy. ZIK

#18697 29/05/2002 23:41
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Dla tej firmy mówię stop

Jak nie wierzycie skorzystajcie.

#18698 30/05/2002 00:10
Dołączył: May 2002
Posty: 181
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 181
.mówie wam szczerze że i moim zdaniem Betako jest najlepszym bukiem w polsce...analizowałem ich wiele kursów.są najlpsi...........a jak ktos gra progresją na remis to wyprzedzają kursy sts i profa i totomixa o dwie klasy.....pozatym...single ..jakie tylko chcesz....minusy?...troche brudno w lokalach i za dużo żółtych///

#18699 30/05/2002 00:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A wygrałes już coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#18700 30/05/2002 01:11
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik
Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Adamie Pl, skąd taka Twoja negatywna opinia o tej firmie? Czy miałeś z nimi jakieś problemy?
Swego czasu organizowali zakłady na wybory do Sejmu ( Samoobrona i te sprawy). Wpadło trochę kasy-wypłacili bez problemu.
O tyle jestem ciekaw, iż już trochę obstawiłem u nich na MŚ i nie wiem, czy grać dalej, czy zmienić
buka.Oczywiście nie jestem ich człowiekiem, tylko typerem, jak i Ty.

#18701 30/05/2002 02:32
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
1.Mojej pierwszej wygranej u nich nie odebrałem, bo zgłosiłem się po 10 dniach, a oni wygrana płacą do 7 dni. Próba dochodzenia i reklamacji tylko mnie do nich zniechęciła, machnąłem reką na te sto kilkadziesiąt złotych (bo i tak musiałem).

2. Mieli wysoki kurs na remis (faworyt 1 b. nisko) - gość w punkcie się przestraszył, dzwonił do innego, i nie wziął zakładu, a kursy w internecie były jeszcze wyższe.

3. Wystrój, wygląd, klientela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Oni zwineli parę punktów, ludzi grających brak, jak coś więcej wygrasz - to ci wypłacą ??? a wpłacać to zawsze można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Po tym wszystkim wolę grać dziwne kursy w sts i prufie - nie idziesz po wygraną z duszą na ramieniu (a ja do nich szedłem i szybko uciekłem, bo kobieta zadowolona nie była). W sts ogromny przerób, wygrasz 1000 zł kogo to obchodzi. I nie musisz liczyć dni ani godzin.

A jak grasz serio to tylko internet, kursy znacznie lepsze niż betako czy ich koledzy

To tyle.

#18702 30/05/2002 02:36
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
I przeczytaj ich regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#18703 30/05/2002 05:46
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik
Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Adamie Pl współczuję tych przygód z Betako. O tych 7 dniach to oni przypominają za każdym razem.
Jest to też w ulotce. No cóż prawo było po ich stronie. Czy Ty byś postąpił inaczeJ? Tam będzie kasa brak sentymentów i tyle.
Co do wyższych zagrywek to w innych bukach też dzwonią, tak mają przykazane,nis dziwnego.
Ale trochę mnie wystraszyłeś. Jak coś wygram to dam znać po MŚ czy wypłacili.

#18704 30/05/2002 11:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Grałem w Betako juz nie raz i nie było wiekszych problemów z wypłatą może nie były to oszałamiające kwoty(do 1500) ale zawsze wypłacali.

Jak wiadomo każdy buk ma swoje zasady i po to włanie są regulaminy, trzeba je przeczytać a następnie zadać sobie pytanie: Czy pasi nam gra u niego czy też może nie?

Adam PL co do jednego ma racje lepiej grać na sieci ale jeżeli już decydujemy się na granie u lokalnych to moim zdaniem oferta Betako bije na głowe inne firmy.

Padło tu pare zdań na temat klimatu w ich lokalach. Zawsze chodze na Nowolipki więc o tym punkcie moge coś powiedzieć.Lokal jak lokal nic specjalnego ale przecież nie pomieszczenie tworzy klimat tylko ludzie.
Nie raz wpadałem ze znajomymi postawić pare złotych i zawsze były maksymalne śmiechy. Pewnie zastanawiacie się co(kto) nas tam tak rozśmiesza?
Już Wam odpowiadam: teksty(po niektórych nie pozostaje nic innego jak tylko wywrócić się na kółka i odjechać z piskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) i zachowanie gromadki stałych bywalców(z reguły podchmielonych) obstawiających konie i psy.
Kto tego nie widział a tym bardziej nie słyszał tekstów które tam padają ma czego żałować.
Jak już wcześniej pisałem są też inne plusy:można chlapnąć piwko, coś przekąsić,wypalić pecika.
Do minusów zaliczył bym zbyt dużą ilość żółtych i tragiczne(powiewa średniowieczem)kupony.

Pozdrawiam.

#18705 31/05/2002 05:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli pamięć mnie nie myli to Betako jako pierwszy buk w Polsce oferował zakłady na wydarzenia polityczne.

#18706 31/05/2002 05:14
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Quote
Oryginalnie wysłał zik:
[qb]O tych 7 dniach to oni przypominają za każdym razem.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Quote
Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Jest to też w ulotce. No cóż prawo było po ich stronie. Czy Ty byś postąpił inaczeJ? Tam będzie kasa brak sentymentów i tyle.[/qb]
Regulamin mają nieaktualny (jeszcze z czasów bez podatku - gość tylko zabulgotał, jak sam to zobaczył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) - Czyli wygraną wg "regulaminu" powinni mi za kolejnym razem wypałcić bez podatku - no cóż tym razem sentymenty były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Betako stop Zapomnij, chyba że grasz za 10 zł.

#18707 31/05/2002 05:19
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Quote
Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Oczywiście nie jestem ich człowiekiem, tylko typerem, jak i Ty.[/qb]
Szczerze, jak nie ma sentymetów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, burbon), 2,175 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,452
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1